Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

πριν 34 λεπτά, το μέλος ronin13 έγραψε:

Μουντ οφ δε ντέι:
Πάμε να παίξουμε με σαριν, VX και μουστάρδες...3b0487726d2f274a77a8a09c3d3a03c4.jpg

Καλε!

Ετσι μας έντυνε η μανούλα μου οταν πηγαιναμε εξω και ειχε 0.1% πιθανότητα κατακρημνίσεων.

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι, ξεχάσατε το βασικό άσμα:

 

πριν 1 ώρα, το μέλος ronin13 έγραψε:

Δεν υπάρχει Ελληνίδα μάνα τριγύρω, γι' αυτό.. emoji23.png

Ούτε τάπερ με λαχανοντολμάδες, ε;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το ebay έχει για περιορισμένο χρονικό διάστημα 20% και μιας και δεν πρόκειται να προλάβω ποτέ τίποτα που βάζει ο Ζάχος :p σκέφτομαι να πάρω έναν nvme

Είμαι ανάμεσα στον 960 και τον 970 pro. 170 και 194€ αντίστοιχα

Προφανώς δεν πρόκειται να καταλάβω διαφορά μεταξύ των 2 αλλά δεν ξέρω άμα υπάρχει σοβαρός λόγος για να προτιμήσω τον 970.

 

Τι λέτε και εσείς;

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, rip_noob said:

Το ebay έχει για περιορισμένο χρονικό διάστημα 20% και μιας και δεν πρόκειται να προλάβω ποτέ τίποτα που βάζει ο Ζάχος :p σκέφτομαι να πάρω έναν nvme

Είμαι ανάμεσα στον 960 και τον 970 pro. 170 και 194€ αντίστοιχα

Προφανώς δεν πρόκειται να καταλάβω διαφορά μεταξύ των 2 αλλά δεν ξέρω άμα υπάρχει σοβαρός λόγος για να προτιμήσω τον 970.

 

Τι λέτε και εσείς;

Εγώ λέω ότι πρόσφατα κάποιος ρώτησε το ίδιο σε ένα θέμα, και απάντησε κι ο Ζάχος μεταξύ άλλων, ξεκίνα από εκεί :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.