Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

πριν 8 λεπτά, το μέλος GriGaS έγραψε:

Θα σας απαντήσω αύριο γιατί ετοιμάζω το τηλιο μου και πέφτω για υπνο

 

9cd.gif

πριν 4 λεπτά, το μέλος PetrosD έγραψε:

 Βάζεις μέλι ή σκέτο;

 

Σκέτο ρε. Οι μπαρμπάδες το πίνουν πικρό για να θυμούνται την επταετία της Χούντας που κάνανε 30 μήνες παραμεθόριο φαντάροι :hehe: 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, jax7480 said:

Δεν ξεκίνησε καλά η μέρα.

 

Άντε καλημέρες.

Ποιος σε πειραξε να ερθουμε να τονε λιωσουμε...

 

Μεραααααα...

Έγινε επεξεργασία από icy20
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Όταν κατέβηκα Ελλάδα λόγω δροσουλας που είχε στο Όσλο κατέβηκα με το χοντρό μπουφάν. Το έστειλαν οι γονείς καθαριστήριο αλλά επειδή είχα άλλο μαζί μου λεπτότερο δεν το χρησιμοποίησα μέχρι σήμερα που έφτασα αεροδρόμιο. Οι μαλ@κες κατέστρεψαν την κουκούλα. Πρέπει να έβαλαν κάποιο χημικό και καταστράφηκε τελείως η γουνα. Φεύγουν ολόκληρα κομμάτια. Έχω κάτι νεύρα από το πρωί να σκάσω. Προφανώς νόμιζαν πως είναι ψεύτικη ή κάτι τέτοιο.

  • Sad 5
Link to comment
Share on other sites

Η Canada Goose δεν καλύπτει γιατί το γράφει στους όρους πως αν γίνει λάθος στο καθάρισμα και χαλάσει τον πίνεις κρύο. Απλα τώρα πρέπει να πάω στο κατάστημα που το αγόρασα και να ρωτήσω τι θα κοστίσει η αλλαγή αν γινεται. Υπολογίζω ένα 200αρι. Θα δείξει. 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα , not 

Ζητημα να με πηρε ο υπνος για 2 ωρες μαξ , δεν μπορουσα απο τον πονο τους πρηξιματος στα ποδια ....

Βλεπετε χθες που ρεπαρα και ελεγα θα κανω πραματα και δουλιες απο το πρωι, το μελλον μου επιφυλαζε δωρακι να στουκαρω με το μηχανακι . 

Τιποτα το σοβαρο , αλλα μετα απο αυτο , θα το πεταξω . 

  • Sad 1
  • Wow 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.