Jump to content



Recommended Posts

Η περίοδος των ιώσεων και των πάσης φύσεως ασθενειών είναι από τις δυσκολότερες (για να μην πω η δυσκολότερη) στη ζωή μιας οικογένειας.

Υποφέρουν, πρώτα και κύρια, τα παιδιά, υποφέρουν κι οι γονείς. 

Ζάχο, περαστικά στον γιο σου (γιατί έχει ταλαιπωρηθεί) και καλό κουράγιο σε σένα και τη γυναίκα σου.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Δεν ειναι μονο ο Ζαχος τελικα... Απο χτες η γυναικα μου ειναι στο κρεβατι με πονους. Μας ειπαν για κολικο εντερου. Πηρα κατι φαρμακα αλλα δεν εχει υποχωρησει τελειως ακομα. Κριμα και θα κατεβαιναμε Πατρα σημερα. Δεν ξερω αν αυριο θα μπορεσουμε...

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, icy20 said:

Δεν ειναι μονο ο Ζαχος τελικα... Απο χτες η γυναικα μου ειναι στο κρεβατι με πονους. Μας ειπαν για κολικο εντερου. Πηρα κατι φαρμακα αλλα δεν εχει υποχωρησει τελειως ακομα. Κριμα και θα κατεβαιναμε Πατρα σημερα. Δεν ξερω αν αυριο θα μπορεσουμε...

 

Δεν ξέρω αλλά μετά την Σκόνη που ήρθε πολλές αρρώστιες ξέσπασαν ξαφνικά ...

πχ στα 5 άτομα που ξέρω τα 4 έχουν και κάτι ...

 

Περαστικά σε όλους !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 9 ώρες, το μέλος icy20 έγραψε:

Δεν ειναι μονο ο Ζαχος τελικα... Απο χτες η γυναικα μου ειναι στο κρεβατι με πονους. Μας ειπαν για κολικο εντερου. Πηρα κατι φαρμακα αλλα δεν εχει υποχωρησει τελειως ακομα. Κριμα και θα κατεβαιναμε Πατρα σημερα. Δεν ξερω αν αυριο θα μπορεσουμε...

Περαστικά στη γυναίκα σου και καλή ανάρρωση.

Τι έγινε, ρε παιδιά; Έπεσε περονόσπορος;

Υ.Γ. Καλή Ανάσταση σε όλους, με υγεία πάνω απ' όλα (την έχει ανάγκη το forum μ' αυτά που διαβάζουμε). Προσοχή στο αρνάκι/κατσικάκι, γιατί ''δαγκώνουν'';).

Εξαιρούνται (για το αρνάκι/κατσικάκι λέω) γνωστοί, και μη εξαιρετέοι:p,  moderators, οι οποίοι δεν τα τρώνε αυτά τα πράγματα, γιατί είναι του Σατανά:hehe:.

  • Agree 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, GriGaS said:

Περαστικά σε όλους! Σπίτι μας το μοναδικό πρόβλημα το έχω εγώ  που είπα να νηστεψω 5 μέρες και το αποτέλεσμα είναι ότι έχω δημιουργήσει μεγαλύτερο πρόβλημα στο περιβάλλον από το Dieselgate... 

Aπο τις μπαμιες κτλ πεθαναν οι συγγενεις σου απο τα αερια? :hehe:

  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.