Jump to content



Recommended Posts

Σε άλλα νέα, η DC Comics έκανε μήνυση στην ομάδα της Βαλένσια, για τη χρησιμοποίηση της νυχτερίδας στο σήμα τους. Με δύο μικρά προβλήματα:

α. Η Βαλένσια ιδρύθηκε -και χρησιμοποιεί από τότε τη νυχτερίδα- το 1919, καμιά 20αριά χρόνια πριν τη δημιουργία του Μπατμαν

β. Η νυχτερίδα, ως σύμβολο, χρησιμοποιείται σε ισπανικές πόλεις από τον 13ο αιώνα...

Κοίτα να δεις που οι "νυχτερίδες" θα βγουν από το οικονομικό τέλμα με αυτήν την μήνυση που φάγανε :D

 

 

Ποιο πιθανο ειναι να μην γινει τιποτα ή να πληρωσει η Βαλενθια μου φαινεται.

Η DC comics εκανε μηνυση γιατι εχει κατοχυρωσει λεει νωριτερα το σημα, ενω η βαλενθια δεν το κατοχυρωσε ποτε.

 

Copyrights my @ss...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

η νυχτερίδα είναι σύμβολο της πόλης από τον 13ο αιώνα. Δεμπαίζει στην Ευρώπη να δικαιωθεί η DC Comics για κανέναν λόγο.

 

Αυτο πιστευω και εγω.

Απλα δεν πιστευω πως θα κερδισουν κατι απο αυτο στην Βαλενθια 

Link to comment
Share on other sites

@TifoziF1, πάλι με firmware έπαιζες???

To αντικατεστησα με ενα τέτοιο http://www.ebay.com/itm/Wireless-N-WiFi-Repeater-802-11n-Router-Signal-Range-Extender-Amplifier-300Mbps-/151450844744?ssPageName=ADME:X:AAQ:US:1123 (make offer 13E τελική). ΧΑΛΙΑ, ΜΑΥΡΑ ΧΑΛΙΑ !!!
Link to comment
Share on other sites

με κάνανε ban η σελίδα των φοιτητών του τμήματός μου :D  γιατί με φοβούνται (μάλλον κάτι ξέρω για μια εργασία - το οποίο το έχει καταλάβει και ο καθηγητής και αυτοί που έχουν τα μάτια τους ανοιχτά , όλο αυτό έγινε επειδή ένα άτομο που έφτιαξε την εργασία 5 ερωτήματα έδωσε το 5 ερώτημα και δεν έδωσε και τα υπόλοιπα [η εργασία έχει τελειώσει και έχει μπει και βαθμός]) επίσης δεν μου δώσανε ευκαιρία να υπερασπιστώ των εαυτό μου (κοινοί φασίστες) από Δευτέρα όταν τους βλέπω στο ΤΕΙ τους διαχειριστές της σελίδας θα ακούνε "ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΦΑΣΙΣΤΑ !"

Link to comment
Share on other sites

με κάνανε ban η σελίδα των φοιτητών του τμήματός μου :D  γιατί με φοβούνται (μάλλον κάτι ξέρω για μια εργασία - το οποίο το έχει καταλάβει και ο καθηγητής και αυτοί που έχουν τα μάτια τους ανοιχτά , όλο αυτό έγινε επειδή ένα άτομο που έφτιαξε την εργασία 5 ερωτήματα έδωσε το 5 ερώτημα και δεν έδωσε και τα υπόλοιπα [η εργασία έχει τελειώσει και έχει μπει και βαθμός]) επίσης δεν μου δώσανε ευκαιρία να υπερασπιστώ των εαυτό μου (κοινοί φασίστες) από Δευτέρα όταν τους βλέπω στο ΤΕΙ τους διαχειριστές της σελίδας θα ακούνε "ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΦΑΣΙΣΤΑ !"

δεν κατάλαβα τίποτα, εξήγησε το λίγο καλύτερα γιατί ακούγεται ενδιαφέρον  :D

Link to comment
Share on other sites

με κάνανε ban η σελίδα των φοιτητών του τμήματός μου :D  γιατί με φοβούνται (μάλλον κάτι ξέρω για μια εργασία - το οποίο το έχει καταλάβει και ο καθηγητής και αυτοί που έχουν τα μάτια τους ανοιχτά , όλο αυτό έγινε επειδή ένα άτομο που έφτιαξε την εργασία 5 ερωτήματα έδωσε το 5 ερώτημα και δεν έδωσε και τα υπόλοιπα [η εργασία έχει τελειώσει και έχει μπει και βαθμός]) επίσης δεν μου δώσανε ευκαιρία να υπερασπιστώ των εαυτό μου (κοινοί φασίστες) από Δευτέρα όταν τους βλέπω στο ΤΕΙ τους διαχειριστές της σελίδας θα ακούνε "ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΦΑΣΙΣΤΑ !"

 

προεδρος-εδεσσαικου.avi

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Πάμε από την Αρχή πέρυσι κάποιοι παλιοί φοιτητές είπαν να συμμαζέψουν λίγο τις σημειώσεις και λοιπά και φτιάξανε μια σελίδα στο fb τα παιδιά τα ήξερα και ήταν άριστοι και σαν άτομα και σαν φοιτητές ! και φτιάξανε το forever-electronic-enginearing !

 

Αυτοί επειδή φέτος πήραν πτυχίο ,έδωσαν την σελίδα σε κάποια άτομα !

Αυτά τα άτομα είναι τα νέα
Εδώ τελειώνει περί τα άτομα των διαχειριστών , τώρα είναι 5

 

την παρασκευή που μας πέρασε ένας καθηγητής είπε να κατασκευάσουμε - σχεδιάσουμε όπου γουστάρουμε τους κώδικες γραμμής (ami , bipolar nr , nrz ,manchester κλπ κλπ )

ένα παλικάρι τις έκανε όλες στο simulink (είναι και ένας από τους 5 διαχειριστές της σελίδας) ....

 

Παρασκευή μεσημέρι το χρονικό μόλις ξεκίνησε μπαίνουμε όλοι στο εργαστήριο να δείξουμε τι έχουμε κάνει ανά ομάδες των δύο ατόμων !

Ξεκινάει ο καθηγητής και βλέπει τι έχουμε όλοι οι φοιτητές , αρχίζει και εντοπίζει ίδια στο simulink .... και φωνάζει ο ιός από που ξεκίνησε κανένας δεν έλεγε όμως !

Ανακαλύφθηκε διότι οι αντιγραφείς δεν είχαν πάρει το τελευταίο κώδικα γραμμής γιατί τον έφτιαξε τελευταίο το παλικάρι (AMI) !

Και ζητήσανε τα άτομα που αντιγράψανε στον δάσκαλο με κάποιο τρόπο να πάρουν την ΑΜΙ ...

Εγώ με το άλλο το παλικάρι που δεν είχαμε αντιγράψει πήραμε στην άσκηση 2 ......

 

Παρασκευή βράδυ το παλικάρι που τα είχε κάνει όλα σηκώνει την ΑΜΙ επειδή του είπε ο καθηγητής να την σηκώσει !

 

Σάββατο απόγευμα που το είδα ζήτησα εκ μέρους και των άλλων φοιτητών και τις υπόλοιπες και μου απαντάει

-np. να τις κάνετε εσείς
και του πατάω ένα report (δεν φοβάμαι κανέναν)

έρχεται μετά ένας άλλος διαχειριστής και λέει γιατί έκανες report

γιατί αυτό το message με την εργασία δεν το θεωρώ σωστό και θα σπείρει την διχόνοια

 

μετά ξεκίνησαν οι υπόλοιποι να λένε ένα κάρο βλακείες 

βγήκε μετά το παλικάρι έκανε τον Ξανθόπουλο και την Μάρθα κλάψα

κάπου μετά λέω για προσωπικά δικαιώματα και ότι δεν έπρεπαν δημοσιεύσουν ότι έκανα report

βγήκε μετά το παλικάρι έκανε τον Ξανθόπουλο και την Μάρθα κλάψα

η άλλη έλεγε απο τα report θα μας κλείσουν την σελίδα

μετά ξαναβγήκε το παλικάρι να το κάνει σε προσωπικό επίπεδο κλπ

διεστρεύλωναν τα λόγια μου κλπ κλπ

 

στατιστικά σε 42 σχόλια έγραψα 4 σχόλια

 

μετά με διαγράψανε και έπιασα το παληκάρι στο chat και του λέω σου έδινα δίκιο αλλά δεν το καταλάβαινες

των ρώτησα αν είναι φασίστας κλπ

του εξήγησα δυο πράγματα και στο τέλος του είπα και οι 5 διαχειριστές είναι φασίστες !

 

κλασικά στην Ελλάδα είμαι διαχειριστής γ@μάω και δέρνω , δεν δίνω λόγο στον άλλον γιατί θα πει την αλήθεια κλπ

Απο Δευτέρα θα τους λέω φασίστες !

Link to comment
Share on other sites

news τσαναμπήκα στην ομάδα μετά από πάρα πολλές πίπες που χρειάστηκε να ακούσω και να συμβιβαστώ με το παλικάρι Ξανθόπουλος, και όπως πάντα εγώ φταίω γιατί είμαι a F@cking "USER"  πειράχτηκε για το report γιατί είμαι ο μοναδικός που σε 1 χρόνο το προηγούμενο ήταν την άνοιξη έχω κάνει δύο report !

 

και να του λέω φταίω και εγώ αλλά φταιτε και εσείς οι Διαχειριστές (δεν είμαστε φασίστες Ψηφίσαμε για να σε πετάξουμε και τι ψηφίσατε 5/5 ΝΑΙ ,

το ναι είναι το εύκολο να το πεις λέω το όχι είναι ποιο δύσκολο ,

ξεκίνησε τις δικές του βλακείες και τι είναι αυτά που λες το όχι είναι πιο εύκολο κλπ ,

και πάλη λέω η σειρά έχει ως εξής πρώτα προειδοποιούμε (δίνουμε κίτρινη κάρτα και μετά στην επόμενη δίνουμε κόκκινη))

μετά ξεκίνησε είχες ξανακάνει report  , την άνοιξη του λέω , δεν με ειδοποίησε κανένας λέω να μην ξανακάνω report !

μα μου έκανες report ....

του ξαναλέω για 100στή φορά φταίνε και οι διαχειριστές και εγώ , με ποιο δικαίωμα όμως βγαίνει ο διαχειριστής και λέει ότι τον έκανα report και φυσικά από κάτω ξεκίνησε βατερλό !

είναι προσωπικό μου δικαίωμα να κάνω report κλπ κλπ

μετά ξεκίνησε κάτι πίπες για διαφάνεια

μετά συνέχισα και του έλεγα προσωπικό δικαίωμα και πάει λέγοντας

μέχρι που κατάλαβε τι μαλακία είχαν κάνει και ξαναμπήκα μέσα ...

 

για να φανταστείτε πόσο καραγκιόζηδες είναι τους συμβούλευα πως να χειρίζονται θέματα σαν το δικό μου !

απέλαση ρεεεεεεεεεε που θέλετε να είστε και διαχειριστές

 

ρίχνεις ποινή μετά στέλνεις pm και τον ενημερώνεις στις 3 ποινές καίγεσαι  έχεις 1/3 !
όταν φτάσεις στις 3/3 του στέλνεις μήνυμα χαιρέτα μου τον πλάτανο και τελειώνει η υπόθεση !

 

Διαχειριστές αλληλεπίδραση με τους users 0

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.