Jump to content



Recommended Posts

Γυρναγα απο το super market και κραταγα τα ψωνια.Επεσε το ποδι μεσα στη τρυπα και μου γυρισε αλλα δεν επεσα.Συνεχισα για το σπιτι δε με ποναγε και ιδιαιτερα.Πηγα στο ΚΑΤ να μου βαλουν κανενα επιδεσμο μου κανει ο γιατρος καταγμα μολις ειδε την ακτινα.Αντι μου λεει να τραβηχτει ο μυς εσπασε τη βαση του ενα κοκαλακι απο την εξω μερια της φτερνας που κουναει το μικρο δαχτυλο και σηκωνει μερος απο το βαρος μας.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Στραβοπατησα σε λακουβα στα καταπληκτικα πεζοδρομια.Αποτελεσμα καταγμα 5 μεταταρσιου 7 βδομαδες γυψος. [emoji35] [emoji35]

 

5o μετατάρσιο είναι αυτό που καταλήγει στο μικρό δάχτυλο ε; το έχω σπάσει και εγώ ανεβαίνοντας ένα σκαλί... (έχοντας πιει όμως μισό μπουκαλι chivas για πρωινό :p). υπομονή και μην το πολυκουράζεις/πατάς μη σου κολήσει στραβά σαν το δικό μου. για την επόμενη πενταετία θα έχεις το προσωπικό σου μετεωρολογικό σταθμό πρόγνωσης βροχών :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες , οταν ο αλλος ζηταει "βοηθο ηλεκτρολογου με εμπειρια"  (να μου πεις εγω ειμαι ακομα στην σχολη )   , σε πιο ακριβος κομματι παραπεμπει η "εμπειρια" ?

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες , οταν ο αλλος ζηταει "βοηθο ηλεκτρολογου με εμπειρια"  (να μου πεις εγω ειμαι ακομα στην σχολη )   , σε πιο ακριβος κομματι παραπεμπει η "εμπειρια" ?

 

λογικά εννοεί απόφοιτο ΙΕΚ/ΕΠΑΣ ο οποίος δεν έχει τα ένσημα ώστε να έχει άδεια ηλεκτρολόγου, αλλά παράλληλα έχει ξαναδουλέψει σαν ηλεκτρολόγος (λογικά όχι φτιάχνοντας λάσπη).

Link to comment
Share on other sites

λογικά εννοεί απόφοιτο ΙΕΚ/ΕΠΑΣ ο οποίος δεν έχει τα ένσημα ώστε να έχει άδεια ηλεκτρολόγου, αλλά παράλληλα έχει ξαναδουλέψει σαν ηλεκτρολόγος (λογικά όχι φτιάχνοντας λάσπη).

 

για να λες λασπη , εννοεις οικοδομη ?  Σε αυτην την περιπτωση η εμπειρια τι καλυπτει ? Τα εργαλεια που τρυπανε τον τοιχο ? Τους κανονισμους εγκαταστασεων? Ηλεκτρολογικο σχεδιο για να φτιαχνει κατοψεις ? Θα εχω αρκετο χρονο απο τον επομενο εξαμηνο και δεν θελω να την βγαλω μπροστα απο το pc . Αλλα οπου κοιταω (στις λιγοστες βεβαια αγγελιες) παντου το ιδιο πραμα -.- 

Link to comment
Share on other sites

και φοβερή πρωτοτυπία στο σχέδιο, πού να μην κυκλοφορούσαν τα shox της nike απο το 2000 :p
Άσχημα πάντως δεν είναι

 

το μόνο βέβαιο είναι ότι θα βρεθεί κόσμος να τα αγοράσει,αυτά βλέπουν οι "από πάνω"και σου λένε "έχει λίπος,βάλε μερικούς φόρους ακόμα" :p

Link to comment
Share on other sites

Γυρναγα απο το super market και κραταγα τα ψωνια.

Άντε πάλι τα ίδια με το σούπερ μάρκετ...

το μόνο βέβαιο είναι ότι θα βρεθεί κόσμος να τα αγοράσει,αυτά βλέπουν οι "από πάνω"και σου λένε "έχει λίπος,βάλε μερικούς φόρους ακόμα" :p

Μην ανησυχείς, δεν απευθύνονται σε μας.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω κάνει ένα Ctrl +, οπότε πέσαμε διάνα. ;)

 

Εμένα μου φαίνεται ότι κλιμακώνεται μια χαρά σε οτιδήποτε πάνω από 1024, αλλά και πάλι τη βασική γραμματοσειρά τη διαβάζω πιο ξεκούραστα μεγαλύτερη. Αν πάρεις και τα στατιστικά που είχαμε βγάλει για τις αναλύσεις μας (παρακάτω), και πάλι μικρό πρέπει να είναι για το μέσο όρο.

 

gallery_22279_641_1416088938_10291.png

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.