Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Ξεκινάω σχολείο την Παρασκευή. Κάθε μέρα 4 διδακτικές ώρες. Με έβαλαν και σε μεγάλη τάξη και θα πρέπει να διαβάζω πάρα πολύ για να καλύψω τα κενά μου. Το Γενάρη δίνω για Β1.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Προχθες ειχα την απορεια γιατι επαψα να βλεπω καλα ονειρα το βραδυ ή τουλαχιστον αμα βλεπω κατι γιατι δεν το θυμαμαι μιας και συνηθηζα ξυπνωντας να μπορω να τα θυμηθω . Ετσι λοιπον χθες το βραδυ περασα ενα μαρτυριο , το ολο σκηνικο ξεκινησε στην φαση που κοιμασε αλλα εισαι ακομα ξυπνιος και δεν μπορεις να κουνηθεις , μαλιστα ειχα για καποιο λογο "κολισει" σε σταση σταυροποδαρο κρεβατιου . Με καποιο τροπο καταφερα να απεγκλωβιστω και επανηλθα στην πραγματικοτητα , μονο και μονο για να ξανακλεισω τα μπιρμπιλοτα ματακια μου και να ξαναμπω στην ιδια κακη φαση , απο την οποια ομως βγηκα πολυ πιο γρηγορα . 

 

Μετα δεν εκανα το ιδιο λαθος και περιμενα λιγακι , γυρισα μπρουμιτα γιατι πριν ημουν ανασκελα - μπας και αλλαξει κατι . Το πρωτο ονειρο ηταν με κατι γερους που ειχαν αραξει κατω απο ενα δεντρο κατα την διαρκεια βροχης και τσουπ τους ειχα βαρεσει κεραυνος , ειχαν επιβιωσει και εγω επαιρνα συνεντευξη απο τον καθενα για να φτιαξω την ιστορια . Παροτι δεν ειναι τρομακτικο , ο καθε ενας μου εχει δωσει την εντυπωση του creepy απο τοτε που τους μιλαγα .  Αφου λοιπον ξαναξυπνησα και σκεφτηκα να σηκωθω να παιξω λιγο λολακι μπας και σταματησει , τσουπ με ξαναπαιρνει . Αυτην την φορα ειμουν σε νοσοκομειο γερων και δεν θυμαμαι πολλα απο αυτο . 

 

Λιγη σοκολατα παρακαλω 

IMG_20161004_095521.jpg

Έγινε επεξεργασία από kpetros
Link to comment
Share on other sites

Όσο αφορά το πρώτο κομμάτι υπάρχει επιστημονική εξήγηση. 

 

Πήρες κάποιο φάρμακο πιο πριν; Προσωπικά το έχω πάθει δυο φορές. Και τις δύο είχα πάρει ένα φάρμακο πιο πριν.

 

Όπως και να χει σε πάει χέσιμο :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ολη μερα ειχα πονοκεφαλο και ειχα παρει απλα ενα ντεπον ,  ωρες πριν ομως . 

Δεν ξερω καθε ποτε ειναι "λογικο" να σου συμβαινει αυτο αλλα μπορω να πω οτι το εχω παθει αρκετα ωστε απλα πλεον να λεω "naaaaah"  xD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.