Jump to content



Recommended Posts

3 minutes ago, trib said:

Κόκκινο φανάρι; Εννοείται περνάω, καλά στα στοπ δεν πατάω φρένο κόβω με δευτέρα και αν έρθεις και σε αναγκάσω να κοκκαλώσεις, δεν έγινε και τίποτα μωρέ, πάτα και λίγο φρένο.

 

Ελπίζω αυτά τα 2 να μην τα κάνεις στην πραγματικότητα και να τα γράφεις μόνο επειδή είμαστε στα Ανέκδοτα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, tommybertsen said:

Ολα αυτα μπορει, αν ειχα αυτοκινητο :hehe::p 

Σαν "παρατηρητης" ομως, τα βλεπω με αλλο ματι :p 

Ειναι υπερβολη αυτο με το κοκκινο, αλλα οτι 8/10 εχουν το φλας διακοσμητικο, ειναι γεγονος. Οχι μονο στην Αθηνα βεβαια..

Βασικά όταν το φανάρι γίνει κόκκινο, επιτρέπονται τουλάχιστον άλλα 4-5 αυτοκίνητα τα οποία χωράνε μαθηματικά και γεωμετρικά μπροστά από τα αυτοκίνητα που έρχονται από την άλλη πλευρά της διασταύρωσης. Ειδικά σε φανάρια που αργεί να ξεκινήσει ο πρώτος ή σε αυτά που ανάβουν για λίγο, το κόκκινο φανάρι δεν ισχύει για τα πρώτα 10 δευτερόλεπτα. Ο έμπειρος Έλληνας οδηγός έχει προβλέψει το χρόνο που χρειάζεται το αυτοκίνητο της άλλης πλευράς, να βάλει πρώτη και να ξεκινήσει, Οπότε σου λέει, προλαβαίνω.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Just now, trib said:

το κόκκινο φανάρι δεν ισχύει για τα πρώτα 10 δευτερόλεπτα. Ο έμπειρος Έλληνας οδηγός έχει προβλέψει το χρόνο που χρειάζεται το αυτοκίνητο της άλλης πλευράς, να βάλει πρώτη και να ξεκινήσει, Οπότε σου λέει, προλαβαίνω.

 

Το τερμάτισες!:hehe:

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, PetrosD said:

 

Ελπίζω αυτά τα 2 να μην τα κάνεις στην πραγματικότητα και να τα γράφεις μόνο επειδή είμαστε στα Ανέκδοτα.

Ρε Πέτρο, έχω μάθει να περιμένω στις εξέδρες κάτω από τον ήλιο για πάνω από 10 ώρες (από το πρωί έως το βράδυ) για να δω τα θηρία να καίνε λάστιχο μπροστά μου σχεδόν σε όλες τις πίστες στην Ελλάδα (τον Οκτώμβρη btw έχει King of Europe στις Σέρρες - έχω ήδη κλείσει). Λες να με πειράξει το 2λεπτό στο φανάρι ; 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

-na-diagrapsete-auto-to-arxeio-600x314.j

 

Σταματήστε τον καυγά γιατί μου έρχεται αναγούλα. 
-Εσύ μην ανακατεύεσαι.
-------------------------------
-Να'ταν η απόσταση γυαλί, μεμιας να το σπάσω 
-Τελείωνε ρε μαλάκα με τη διάρρηξη. Θα έρθει ο ιδιοκτήτης

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.