Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις v2.0


astrolabos

Recommended Posts

Πολλα συγχαρητηρια στον ΟΣΦΠ , τετοιες εμφανισεις θελει η Ελλαδα στο Ch.L και γενικοτερα στην Ευρωπη. Και με δοση τυχης, η οποια ειναι απαραιτητη! 

Απο ενα ΠΑΟΚτση!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

για το περιβόητο ματς, που είχε διεξαχθεί στις 6 Ιανουαρίου 2013 ΔΕΝ έχουν καμία εμπλοκή οι πρωταθλητές και μόνο οι φιλοξενούμενοι είναι κατηγορούμενοι. 

 

Δηλαδη ηξεραν οτι πρεπει να χασουν 0-3 (ενημερωθηκαν στο ημιχρονο γιατι το live bet ετρεχε ), αλλα οι αντιπαλοι τους μυριστηκαν οτι πρεπει και αυτοι να βαλουν ακριβως 3 γκολ... 

 

Μαλιστα

Link to comment
Share on other sites

Δαβιδ με Γολιαθ παιζει... Γενικα φετος ο αστερας ειναι πολυ κακος αμυντικα, δεν ειχε και ιδιαιτερες βλεψεις με Σαλκε.

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη ηξεραν οτι πρεπει να χασουν 0-3 (ενημερωθηκαν στο ημιχρονο γιατι το live bet ετρεχε ), αλλα οι αντιπαλοι τους μυριστηκαν οτι πρεπει και αυτοι να βαλουν ακριβως 3 γκολ... 

 

Μαλιστα

Εν τω μεταξύ μόνο με τον ΟΣΦΠ σκέπτεται η Βέροια τέτοια κόλπα ρε παιδί μου.

Με ΠΑΟ, ΠΑΟΚ, ΑΕΚ, σκέφτονται να νικήσουνε ρε παιδί μου αφού είναι ευκολότερο! :D

Link to comment
Share on other sites

Γνώμη μου,

 

ο Βοσκάκης έπεσε θύμα των εποπτών. Δυστυχώς βασίζεται σε αυτούς για τα offside. Τα πέναλτι δεν ήταν επ ουδενί και της Ξάνθης και του ΠΑΟ. Πιο γελοία σφυρίγματα πεθαίνεις.

 

Στο ματσ ΠΑΟΚ-ΟΣΦΠ όλα ωραία όλα καλά, αλλά τον Τζαβέλλα και τον Βιτόρ έπρεπε τουλάχιστον να τους κιτρινίσει. Απαράδεκτη ενέργεια πάνω στον Φορτούνη...

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου έρχετε κάποιο στο νου, μπορεί να έχεις δίκιο, αλλά αυτό τι σημαίνει; ότι επειδή ο Ολυμπιακός έχει πάρει τέτοιο σφύριγμα να το παίρνει και ο ΠΑΟΚ, ο ΠΑΟ η ΑΕΚ και ο Πλατανιάς, και να συνεχίζονται οι απαράδεκτες διαιτησίες και θεραπεία να μην έχουμε;

Link to comment
Share on other sites

Ο βαζελάκος να δεις τι έχει πάρει με την κλάψα

Το thread με τα ανέκδοτα είναι παραδίπλα...

Δεν μου έρχετε κάποιο στο νου, μπορεί να έχεις δίκιο, αλλά αυτό τι σημαίνει; ότι επειδή ο Ολυμπιακός έχει πάρει τέτοιο σφύριγμα να το παίρνει και ο ΠΑΟΚ, ο ΠΑΟ η ΑΕΚ και ο Πλατανιάς, και να συνεχίζονται οι απαράδεκτες διαιτησίες και θεραπεία να μην έχουμε;

Μπορώ να σου δείξω λίγες φάσεις στα πολύ γρήγορα μετά το φαγητό, πολύ εύκολο.

υ.γ. Ο "κάλυπτα και εγω τον Κατσουράνη" ορίστικε για την προσφορά του αναπληρωματικός διευθ. διαιτησίας πρό ολίγων ημερών...

Εγω δεν θέλω να παίρνω κανένα σφύριγμα που δεν είναι σωστό.

Αλλά η ΚΟΡΟΪΔΙΑ που γίνεται εδώ, όχι απλά υπέρ του Ολυμπιακού, αλλά περισσότερο επίτηδες κατά του ΠΑΟ ( δες στατιστικά κατοχής, καρτών κλπ ) είναι ΤΡΑΓΙΚΗ.

Έγινε επεξεργασία από billpeppas
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.