Jump to content



Αυτοκίνηση


astrolabos

Recommended Posts

 

Καλημέρα, έπεσε στο αμάξι μου ένα βαρύ αντικείμενο και έπαθε σοβαρή ζημιά ο ουρανός κυρίως.

Μου είπε ο φαναρτζής ότι θα βγάλει όλο τον ουρανό και θα βάλει άλλο. Αυτό με παραξένεψε λίγο αλλά ίσως και να μην εχω και άλλη επιλογή.

Ζημιά στον ουρανό επισκευάζεται γενικά ;

  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, το μέλος defiant έγραψε:

 

Καλημέρα, έπεσε στο αμάξι μου ένα βαρύ αντικείμενο και έπαθε σοβαρή ζημιά ο ουρανός κυρίως.

Μου είπε ο φαναρτζής ότι θα βγάλει όλο τον ουρανό και θα βάλει άλλο. Αυτό με παραξένεψε λίγο αλλά ίσως και να μην εχω και άλλη επιλογή.

Ζημιά στον ουρανό επισκευάζεται γενικά ;

Όσα έχω δει στο YouTube τους αλλάζουν. 

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πριν, το μέλος HotPeanut έγραψε:

 

 

Όλους!

γιατί να την προτιμήσουν έναντι μιας AMG A35?

και μην ξεχνάμε την προηγουμένη A45 αυτή με τα 360 άλογα σε μεταχειρισμένη

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, το μέλος Lakisss έγραψε:

Όσα έχω δει στο YouTube τους αλλάζουν. 

 

Ναι και εγώ είδα κάποια. Είχα την εντύπωση ότι ο ουρανός είναι ένα σώμα με τις κολώνες.

Άντε να δούμε τι ασφάλεια θα έχει ένας οξυγονοκολλημένος ουρανός.

 

8 ώρες πριν, το μέλος jax7480 έγραψε:

Καλύτερα αλλαγή παρά επισκευή και με την βροχούλα να είσαι μέσα στο αμάξι με ομπρέλα.

 

Δεν τρύπησε ο ουρανός πάντως. Απλά έχει μια τεράστια λακούβα, αλλά ναι καλύτερα αλλαγή παρά επισκευή.

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα πήγαινα σε pdr. Ειδικά αν βγαίνει η εσωτερική επένδυση εύκολα έρχεται και σχετικά εύκολα. Μόνο αν είχε τρυπήσει σε κάποιο σημείο, αν κι αυτό επισκευάζεται. 

 

Ειδικά από την εμπειρία μου μετά από επισκευή, που έγινε τέλεια, και μετά από μερικούς μήνες έριξαν κάτι από μπαλκόνι και έκανε δύο νέες λακούβες...

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

11 λεπτά πριν, το μέλος filarhos έγραψε:

Εγώ θα πήγαινα σε pdr. Ειδικά αν βγαίνει η εσωτερική επένδυση εύκολα έρχεται και σχετικά εύκολα. Μόνο αν είχε τρυπήσει σε κάποιο σημείο, αν κι αυτό επισκευάζεται. 

 

Ειδικά από την εμπειρία μου μετά από επισκευή, που έγινε τέλεια, και μετά από μερικούς μήνες έριξαν κάτι από μπαλκόνι και έκανε δύο νέες λακούβες...

Εσύ μάλλον γειτονιά πρέπει να αλλάξεις, όχι ουρανό 🤔

  • Like 1
  • Haha 7
Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πριν, το μέλος BloodMage έγραψε:

γιατί να την προτιμήσουν έναντι μιας AMG A35?

και μην ξεχνάμε την προηγουμένη A45 αυτή με τα 360 άλογα σε μεταχειρισμένη

 

Δεν πρέπει να κυκλοφορεί η A45 στην Αμερική.

Link to comment
Share on other sites

Test drive χθες το Mach-E με τα 350 άλογα και την τετρακίνηση

 προσπαθούν να με καλοπιάσουν καθώς εχει καθυστερήσει πολύ ένα fiesta st που εχω παραγγείλει, και μάλλον θα το ξαναπάρω την άλλη βδομάδα για περισσότερη ώρα (ελπίζω)

 

πήγα μόνο και μόνο για την εμπειρία και κρατώντας πολύ μικρό καλάθι καθώς σιχαίνομαι τα suv/cross η όπως αλλιώς τα λένε αυτά τα ψηλά, και οχι πολυ φαν του ηλεκτρικού οντας και καλά ρομαντικος της αυτοκίνησης (my @ss)

 

 ένα εχω να πω παιδιά, αναθεώρησα εντελώς!!! αν μπορούσα θα το έπαιρνα χθες

η επιτάχυνση από αλλον πλανήτη παρόλο που εχει 0-100 6 δευτερόλεπτα, είναι πολλά τα g και η αίσθηση πραγματικά δεν περιγράφεται

θα μου πείτε 73κ εχει τι περίμενες. ελπίζω σε 10-20 χρονια να μπορέσουμε να πάρουμε τέτοια αμάξια και εμείς οι κοινοί θνητοί 

και βέβαια να έχουν λύσει το θέμα της φοίτησης και της αυτονομίας των μπαταριών 

 

εκανα αρκετή ωρα να "συνέλθω" μετα το test drive και να φυγει αυτο το χαμόγελο του χαζοχαρούμενου 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.