Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο v2.0


astrolabos

Recommended Posts

WWW.KATHIMERINI.GR

Αρνούνται να μετακομίσουν ενόψει των Ολυμπιακών Αγώνων για λόγους ασφαλείας.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

WWW.NEWSBOMB.GR

Ο συλληφθείς είχε απασχολήσει στο παρελθόν με ανάλογο περιστατικό καθώς φέρεται να είναι μέλος εξτρεμιστικής...


 

 

 

  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

THEPRESSPROJECT.GR

Μικρός φόρος τιμής, για τα πενήντα χρόνια από τη δολοφονία του μεγάλου παναφρικανιστή...

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πριν, το μέλος Cyber_Cookie έγραψε:
WWW.NEWSBOMB.GR

Ο συλληφθείς είχε απασχολήσει στο παρελθόν με ανάλογο περιστατικό καθώς φέρεται να είναι μέλος εξτρεμιστικής...


 

 

 

Ας ενημερώσει κάποιος το παλικάρι ότι ο Β' Παγκόσμιος πόλεμος και ο καιρός που έκαναν κουμάντο οι Βούλγαροι στην περιοχή αυτή πέρασε εδώ και 70 χρόνια! Μήπως μπερδεύτηκε και αντί στο 2023 νομίζει πως είναι στο 1943!

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

WWW.NEWS.GR

Έντεκα μεγάλες πυρκαγιές έχουν κάψει περισσότερα από 550.000 στρέμματα

 

  • Sad 5
Link to comment
Share on other sites

WWW.PROTOTHEMA.GR

Η λίστα με τα 19 Νηπιαγωγεία και 10 Δημοτικά που βάζουν «λουκέτο», το ένα μάλιστα μέσα στην πόλη της...

 

  • Like 1
  • Sad 6
Link to comment
Share on other sites

5 λεπτά πριν, το μέλος astrolabos έγραψε:

Σε τεχνολογικό φόρουμ είσαι. Και αυτό το επίπεδο πολιτικού διαλόγου που υπάρχει είναι υπεραρκετό για εδώ.

Τουλάχιστον αναγνωρίζεις (;) ότι μπορεί να γίνει πολιτικός διάλογος στο θέμα, AKA, υπάρχουν πολιτικές ευθύνες..

 

Απλά είμαι σχεδόν σίγουρος ότι αν η είδηση ήταν "Ο Πολακης φταρνιστηκε πάνω στον Μητσοτάκη"  θα είμασταν ήδη στην τρίτη σελίδα σχολιασμού.. 

Link to comment
Share on other sites

4 λεπτά πριν, το μέλος Myralis έγραψε:

Τουλάχιστον αναγνωρίζεις (;) ότι μπορεί να γίνει πολιτικός διάλογος στο θέμα, AKA, υπάρχουν πολιτικές ευθύνες..

 

Απλά είμαι σχεδόν σίγουρος ότι αν η είδηση ήταν "Ο Πολακης φταρνιστηκε πάνω στον Μητσοτάκη"  θα είμασταν ήδη στην τρίτη σελίδα σχολιασμού.. 

 

Η νόρμα είναι να μην γίνεται. Ότι είχε γίνει το 2015, δε σημαίνει ότι θα το αφήσουμε να ξαναγίνει. Επίσης νομίζω ότι το θέμα συζητείται στο αθλητικό thread. Εκεί φτάνει.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1. Δεν θελεις να σε σφαξουν ? Μην πας γηπεδο 

2. Θελεις να κανεις κατι για να αλλαξη η κατασταση ? Too bad , δεν μπορεις . 

 

 

Ειναι πολλα τα λεφτα για να ασχοληθουμε για εναν νεκρο ανα 2-3 χρονια 

Link to comment
Share on other sites

23 λεπτά πριν, το μέλος Myralis έγραψε:

1-2 μέρες μετά την δολοφονία και ούτε μισή αναφορά εδώ μέσα, κανείς δεν νοιάστηκε.. πάμε ρε Λάμπη.. 

Ανέβηκε αμέσως στα αθλητικά. Η αστυνόμευση σκέψης για το τι σκέφτηκε ή ένιωσε ο καθένας, καλύτερα να λείπει.

Εάν θέλεις να γίνει συζήτηση, είσαι πάντα ευπρόσδεκτος να την συνεισφέρεις καλοπροαίρετα (σε αντιδιαστολή με αυτό που έκανες τώρα).

  • Like 6
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ με αφορμή τα παραπάνω απλά να θέσω ένα μικρό θεματάκι για τα παραπάνω, γιατί δε μπορώ θα σκάσω.
Για να καταλάβουμε το επίπεδο της αμυντικής θωράκισης, 200 μισομεθυσμένοι μπάχαλοι (συν πλην ένα ταγμα δλδ) οι οποίοι πήγαν φανερά και για τους οποιους φώναζαν τα μισα βαλκάνια, ήρθαν ανενόχλητοι στο κέντρο της πρωτευουσας και έσφαξαν έναν άνθρωπο. 

 

Και λέω εγώ τώρα, αν δεν καταφεραν αν σταματήσουν τους μπάχαλους για τους οποιους προειδοποιηθήκανε, πως θα σταματήσουν 1 τάγμα εκπαιδευμένους ειδικοδυναμίτες που θα έρθουν στα κρυφά;

Μην απαντήσετε, δε χρειάζεται.

Κολλήστε όμως αφισούλα F35 στο δωμάτιο απ το Πτήση και Αμυνα που κυκλοφορεί. Και δίπλα εκτυπώστε και κολλήστε αυτό:

image.png

 

  • Like 1
  • Agree 6
Link to comment
Share on other sites

συμφωνώ απόλυτα μαζί σου , αλλά επειδή θα σκάσω και εγώ γιατί δεν λέτε να καταλάβατε ότι όλα είναι πολιτική στο τέλος της ημέρας.

41%

 

όταν κάτι δεν δουλεύει το αλλάζεις δεν συνεχίζεις το ίδιο τροπάριο !

Link to comment
Share on other sites

WWW.KATHIMERINI.GR

Καθώς αποχωρούσε από προεκλογική συγκέντρωση στην οποία ήταν ο κεντρικός ομιλητής, ο...

 

  • Like 3
  • Sad 3
Link to comment
Share on other sites

Οι αγαπημένοι μου Ρομά. 

WWW.PROTOTHEMA.GR

Όπως καταγγέλουν δεν είναι η πρώτη φορά που συμβαίνει κάτι τέτοιο και εκφράζουν φόβους για την...

 

  • Like 1
  • Sad 3
  • Wow 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.