Jump to content


Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο v2.0


astrolabos

Recommended Posts

Ειδήσεις όχι τεχνολογικές οι οποίες μας κέντρισαν το ενδιαφέρον. Σας υπενθυμίζουμε να φέρεστε κόσμια και να μην τσακώνεστε. Το θέμα είναι μια προσφορά των σχεδόν μόνιμα banαρισμένων από αυτό, @LL_Neo και @Myralis.

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

http://tvxs.gr/news/ellada/ti-xora-einai-ayti-poy-prepei-na-fobasai-tin-astynomia

 

Που πάει ο γερμαναράς ρε? τιμή και δόξα στα παιδιά της ΕΛΑΣ, να τον στείλουν πίσω στη  Μέρκελ..

ακους εκει τι χώρα ειναι αυτη? αμα δε σου αρέσει κύριε να πας αλλου για ERASMUS, εμείς εδώ βγαίνουμε από  την κρίση και η αστυνομία μας, διασφαλίζει ότι δε θα μας πάνε πίσω οι γενιες... του Πολυτεχνείου..

Link to comment
Share on other sites

Ρε άσε την αστυνομία να κάνει σωστά την δουλειά της. Ο τύπος και όλη η πορεία πήγαινε να κάνει επεισόδια, διαφορετικά τι έκαναν στον δρόμο για την πρεσβεία? Οπότε καλά έκαναν και τους σαπισανε στο ξύλο. Σωστά @astrolabos @LL_NEO ?

Link to comment
Share on other sites

Ρε άσε την αστυνομία να κάνει σωστά την δουλειά της. Ο τύπος και όλη η πορεία πήγαινε να κάνει επεισόδια, διαφορετικά τι έκαναν στον δρόμο για την πρεσβεία? Οπότε καλά έκαναν και τους σαπισανε στο ξύλο. Σωστά @astrolabos @LL_NEO ?

Να ακουω τώρα Γερμανό να λέει τι χώρα ειναι αυτή που η αστυνομία προκαλεί φόβο; Νταξ δεν εχω παει πορεία στη Γερμανία, αλλα ακομα θυμάμαι τους αστυνομικούς με τα λυκόσκυλα όταν είχα παει με τον Παναθηναϊκό στον αγώνα με τη Σαλκε. Ίσως εκει η αστυνομία δεν προκαλεί φόβο διότι δε χρειάζεται να προκαλέσει φόβο. Βλέπεις οι Γερμανοί με όλα τα κουσούρια που έχουν δεν έχουν τα αριστερά συμπλέγματα που έχουν οι Έλληνες. Ίσως επειδή πολλοί απο αυτούς έχουν και ένα Χόνεκερ να θυμούνται.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έδειραν μόνο τον Γερμανό, όλη την πορεία έδειραν. http://topontiki.gr/article/88108 βέβαια δεν απαντάς σε κάτι, πέταξε την μπάλα στα γήπεδα της Γερμανίας.

Πες μου γιατί έδειραν τον Γερμανό και τον περιπτερά σε παρακαλώ

Link to comment
Share on other sites

Δεν έδειραν μόνο τον Γερμανό, όλη την πορεία έδειραν. http://topontiki.gr/article/88108 βέβαια δεν απαντάς σε κάτι, πέταξε την μπάλα στα γήπεδα της Γερμανίας.

Πες μου γιατί έδειραν τον Γερμανό και τον περιπτερά σε παρακαλώ

Για το Γερμανό δε μίλαγες ρε πουλάκι μου; Για το Γερμανό απάντησα. Όσον αφορά το βίντεο τώρα. Διαβάζω για "ιλιγγιώδη ταχύτητα" και περιμένω να δω κανα αγώνα superbike στα στενά των Εξαρχειων. Αντ αυτού βλέπω παπάκια να περνάνε. Και οχι δε θα έλεγα να τρέχουν. Αντ αυτού ακουω μπινελικια και τα "έλα μωρή μαμιολα" απο "φιλήσυχους κατοίκους". Όσον αφορά τον περίπτερα. Γιατι τον έδειραν; Χμμμμμ δεν ξέρω να σου πω. Βλέπεις το βίντεο πολύ βολικά ξεκινάει τη στιγμή του "ξυλοδαρμού". Οτι αλλο θες στο Χρεωκοπεια γιατι θα εγκαινιάσουμε τα infractions αμα το συνεχίσουμε εδω. Αλλα τώρα που το σκέφτομαι εμείς πρέπει δικαιωματικά να εγκαινιάσουμε οποτε δώσε να πάμε για flame.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε άσε την αστυνομία να κάνει σωστά την δουλειά της. Ο τύπος και όλη η πορεία πήγαινε να κάνει επεισόδια, διαφορετικά τι έκαναν στον δρόμο για την πρεσβεία? Οπότε καλά έκαναν και τους σαπισανε στο ξύλο. Σωστά @astrolabos @LL_NEO ?

Περιμένεις να απολογηθώ για την αστυνομία τώρα; :p

Αλήθεια, εκεί που είσαι έχετε οργανωθεί να κάνετε καμία πορεία;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Να ακουω τώρα Γερμανό να λέει τι χώρα ειναι αυτή που η αστυνομία προκαλεί φόβο; Νταξ δεν εχω παει πορεία στη Γερμανία, αλλα ακομα θυμάμαι τους αστυνομικούς με τα λυκόσκυλα όταν είχα παει με τον Παναθηναϊκό στον αγώνα με τη Σαλκε.

 

 

Άλλο σε "εμπνέει" να μην κάνεις βλακεία, κι άλλο σε σπάει στο ξύλο προληπτικά

 

Εδιτ: βέβαια να πούμε ότι τα ΜΑΤ και οι ΔΕΛΤΑ δεν είναι αστυνομία, αλλά συμμορίες υπό την κάλλυψη του κράτους

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Για το Γερμανό δε μίλαγες ρε πουλάκι μου; Για το Γερμανό απάντησα. Όσον αφορά το βίντεο τώρα. Διαβάζω για "ιλιγγιώδη ταχύτητα" και περιμένω να δω κανα αγώνα superbike στα στενά των Εξαρχειων. Αντ αυτού βλέπω παπάκια να περνάνε. Και οχι δε θα έλεγα να τρέχουν.

Είπα και για όλη την πορεία. Ήθελα ένα σχόλιο σου για τα ΜΑΤ αυτή την δορά που δεν ήταν θρασίμια φοιτητές απέναντι τους και έκαναν τα ίδια και χειρότερα τελείως απρόκλητα. Τώρα για ταχύτητα κτλ δεν θα σχολιάσω.. Δεν θα παραδεχτεις ποτέ τίποτα.

 

Περιμένεις να απολογηθώ για την αστυνομία τώρα; :p

Αλήθεια, εκεί που είσαι έχετε οργανωθεί να κάνετε καμία πορεία;

Κάτσε ρε Αστρολάβε, εσύ δεν έλεγες πριν μια βδομάδα ότι αφού οι φοιτητές, πήγαιναν στο πανεπιστήμιο, 3 μέρες πριν το πολυτεχνείο, τότε ΘΑ κάνουν κάτι παράνομο, και άρα ήταν σωστό να τους πλακώσουν? Τώρα που ο κόσμος πήγαινε προς την Αμερικάνικη πρεσβεία ήταν σωστό που τους πλάκωσαν επειδή διάβασαν το μέλλον και ΘΑ έκαναν επεισόδια?? περιμένω να μάθω την στάση σου.

 

Έχουμε κάνει και εδώ πορείες..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.