Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο v2.0


astrolabos

Recommended Posts

1 ώρα πριν, το μέλος navaho7 έγραψε:

φάπα στη φάπα (δεν επικροτούμε τη βία)

 

 

445241_e7-ezgif.com-optimize.gif.ed6554bd23ed4879d6a72ad47649db5c.gif

 

Μα, το ξύλο δεν βγήκε από τον παράδεισο ;

Ήρεμα ρωτάω

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

WWW.IEFIMERIDA.GR

«Σιγά-σιγά έχουν τελειώσει τα γεγονότα που στιγμάτισαν τη ζωή μου και ετοιμάζομαι κι εγώ να γυρίσω στο βουνό μου», δηλώνει στον ΑΝΤ1 ο παλαιοχριστιανός Μανώλης, αποκαλύπτοντας ότι...

 

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

10 λεπτά πριν, το μέλος astrolabos έγραψε:

Άμα υπάρχουν άνθρωποι που θα τον ψηφίσουν, χαζός είναι να μην κατέβει;

Αν και έχουμε διαφωνήσει επανειλημμένα ως προς τα πολιτικά σου δίνω απόλυτο δίκιο στο συγκεκριμένο. Ο άνθρωπος είναι η επιτομή του παρτάκια λούμπεν και έχει κάνει κίνημα... Θλιβερό το λιγότερο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, astrolabos said:

Άμα υπάρχουν άνθρωποι που θα τον ψηφίσουν, χαζός είναι να μην κατέβει;

 

1 hour ago, psyber said:

Αν και έχουμε διαφωνήσει επανειλημμένα ως προς τα πολιτικά σου δίνω απόλυτο δίκιο στο συγκεκριμένο. Ο άνθρωπος είναι η επιτομή του παρτάκια λούμπεν και έχει κάνει κίνημα... Θλιβερό το λιγότερο.


Είδατε λοιπόν που είναι μια υποψηφιότητα που αντί να διχάσει την κοινή γνώμη την ενώνει;

 

Αυτή είναι η πολιτική που θέλουμε.

Αυτοί είναι οι πολιτικοί που θέλουμε. 

  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

WWW.KATHIMERINI.GR

Καταψηφίστηκε η πρόταση δυσπιστίας κατά της κυβέρνησης για τα Τέμπη μετά από την τριήμερη...

 

Shocked Patrick Stewart GIF

 

8 ώρες πριν, το μέλος Cyber_Cookie έγραψε:
WWW.IEFIMERIDA.GR

«Σιγά-σιγά έχουν τελειώσει τα γεγονότα που στιγμάτισαν τη ζωή μου και ετοιμάζομαι κι εγώ να γυρίσω στο βουνό μου», δηλώνει στον ΑΝΤ1 ο...

 

 

Despicable Me Minions GIF

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

WWW.ENIKOS.GR

Επεισόδιο με πυροβολισμούς και έναν τραυματία σημειώθηκε λίγο πριν τις 21:30 το βράδυ στα  ΚΤΕΛ του Κηφισού.

 

 

TVXS.GR

Το πρόγραμμα που αποσκοπεί στην παροχή εξετάσεων για τον ιό των ανθρώπινων θηλωμάτων (HPV) σε 2,5 εκατομμύρια Ελληνίδες αντιμετωπίζει απροσδόκητες

 

 

 

WWW.NEWS247.GR

Αποτροπιασμό προκαλούν οι εικόνες με ισραηλινούς στρατιώτες που παίζουν με γυναικεία εσώρουχα και κούκλες από βομβαρδισμένα παλαιστινιακά σπίτια.

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Sad 2
Link to comment
Share on other sites

WWW.PROTAGON.GR

Πώς μια μικρή, σχετικά φτωχή χώρα έγινε εκπαιδευτική δύναμη; Δημιουργικότητα, αυτονομία και...

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

WWW.4TROXOI.GR

Μεγάλες αυξήσεις, κατά μέσο όρο 30-35%, στις τιμές των μετωπικών διοδίων της Εγνατίας Οδού προβλέπει η κοινή...

 

Ναι, αλλά αυξήσαμε τον κατώτατο.

  • Like 5
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, HotPeanut said:
WWW.4TROXOI.GR

Μεγάλες αυξήσεις, κατά μέσο όρο 30-35%, στις τιμές των μετωπικών διοδίων της Εγνατίας Οδού προβλέπει η κοινή...

 

Ναι, αλλά αυξήσαμε τον κατώτατο.

 

Βασικά τι δουλειά έχετε στην Εγνατία οδό;

σπίτια δεν έχετε; Καθήστε εκεί. 

  • Like 3
  • Agree 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

WWW.KATHIMERINI.GR

Τρεις υπάλληλοι που αμείβονται με τον κατώτατο μισθό σχολιάζουν την καθημερινότητα, τις ανασφάλειες...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:
WWW.KATHIMERINI.GR

Τρεις υπάλληλοι που αμείβονται με τον κατώτατο μισθό σχολιάζουν την καθημερινότητα, τις ανασφάλειες...

 

το πρόβλημα θα διαιωνίζεται όσο αυτοί που παίρνουν τις αποφάσεις δε υποχρεώνονται να ζουν και οι ίδιοι με τον κατώτατο μισθό που οι ίδιοι ορίζουν.

Link to comment
Share on other sites

WWW.NEWS247.GR

Κόκκινη “βάφτηκε” η Τουρκία, όπου τα αποτελέσματα των δημοτικών εκλογών αποτέλεσαν ηχηρότατη...

 

Link to comment
Share on other sites

WWW.ZOUGLA.GR

Αν επιμένουν ότι είναι αθώοι, ας ζητήσουν από την Εισαγγελία την άρση του τηλεφωνικού τους...

 

image.thumb.png.2f591b40f0c922091b74b249ed171fe0.png

 

Barack Obama Mic Drop GIF

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Ή που πρόκειται για ανόητους ανθρώπους που επικοινωνούν γραπτά και δίνουν τα κινητά τους ξεκλείδωτα στον τύπο (χωρίς να είναι λιγότερο ανόητο ακόμη και αν θεωρούν ότι τα μηνύματα δεν μπορούν να διαβαστούν, η άλλη πλευρά να νευριάσει και να τα δώσει κλπ) ή που η δημοσιογραφία έχει φτάσει σε επίπεδα ανεπανάληπτα επίπεδα.

 

Και το να με κατηγορείς ότι είμαι ελέφαντας ζητώντας μου μετά να αποδείξω ότι δεν είμαι, δε νομίζω ότι στέκει πολύ σαν λογική.

  • Like 1
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

8 λεπτά πριν, το μέλος schumifer έγραψε:

Ή που πρόκειται για ανόητους ανθρώπους που επικοινωνούν γραπτά και δίνουν τα κινητά τους ξεκλείδωτα στον τύπο (χωρίς να είναι λιγότερο ανόητο ακόμη και αν θεωρούν ότι τα μηνύματα δεν μπορούν να διαβαστούν, η άλλη πλευρά να νευριάσει και να τα δώσει κλπ) ή που η δημοσιογραφία έχει φτάσει σε επίπεδα ανεπανάληπτα επίπεδα.

Και το να με κατηγορείς ότι είμαι ελέφαντας ζητώντας μου μετά να αποδείξω ότι δεν είμαι, δε νομίζω ότι στέκει πολύ σαν λογική.

ή που η δημοσιογραφία έχει φτάσει σε επίπεδα ανεπανάληπτα επίπεδα.

Σούμι, το βρήκες.

Τελικά, βιάστηκα.

WWW.ZOUGLA.GR

Οι αναγνώστες κατά δεκάδες χιλιάδες τίμησαν το πρωτοσέλιδο ανάγνωσμα της «Ζούγκλας», την Δευτέρα 1η Απριλίου

Εμ, γι' αυτό αποφεύγω τέτοιου είδους site. Ζητώ συγγνώμη για την ανοησία την οποία παρέθεσα, είμαι αδικαιολόγητος.

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.