Jump to content



Αγγελίες V.3 (ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΣΤ)


Recommended Posts

  • Replies 283
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Αυτή η δυνατότητα που ζητάς υπάρχει.

 

Κάτω από την φωτογραφία του προιόντος υπάρχουν οι καρτέλες

Επισκόπηση,Χαρακτηριστικά,Ερωτήσεις.

καμμια σχεση με το παλιο συστημα

τι ερωτηση να του κανω ; Αν δουλευει ;

εγω θελω να προλαβω και να γραψω

"την προλαβα πρωτος μλκες βρειτε αλλου καρτα.χαχα"

 

τουλαχιστον παλια ξεραμε αν ισχυει , αν την εχει παρει καποιος , αν εχει δηλωσει καποιος ενδιαφερον.Τωρα ειναι ολα στον αερα.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

καμμια σχεση με το παλιο συστημα

τι ερωτηση να του κανω ; Αν δουλευει ;

εγω θελω να προλαβω και να γραψω

"την προλαβα πρωτος μλκες βρειτε αλλου καρτα.χαχα"

 

τουλαχιστον παλια ξεραμε αν ισχυει , αν την εχει παρει καποιος , αν εχει δηλωσει καποιος ενδιαφερον.Τωρα ειναι ολα στον αερα.

 

Συμφωνώ και επαυξάνω! 

 

Τις προάλλες είχα βάλει αγγελία για μια τιμονιέρα g27, και ένα παληκάρι μου έστειλε pm για να την πάρει. Τον έβαλα να δηλώσει ενδιαφέρον πρώτα δημόσια στο "ερωτήσεις" για να πάρει σειρά, μην έχουμε τπτ παρεξηγήσεις.

Ευτυχώς διότι αμέσως μετα μου έστειλε και άλλος pm...

 

Για δείτε λίγο γιατί δεν είναι πλέον εμφανές τι γίνεται. Εμένα με βολέυει γιατί μπορώ να βάλω εδώ αγγελία αλλά και όπου αλλού θέλω και στο τέλος να πουλήσω χωρίς να τηρώ σειρά προτεραιότητας, αλλά δεν μου ακούγεται σωστό...  :)

Έγινε επεξεργασία από cyberdyne
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ένα τελευταίο έχω να πώ, και δέ θα συνεχίζω άλλο να γράφω γιατί δέ μου αρέσει να χτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο.

 

Οι αγγελίες θέλουν ολοκληρωτικά νέο DESIGN.

 

Τελεία και παύλα.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ φασαρια με τις αγγελιες ξαφνικα . Κατι επρεπε να ειχα γραψει και εγω οταν πρωτοφτιαχτηκε το θεμα μετα την ανανεωση του thelab αλλα δεν θυμαμαι και βαριεμαι να κοιταξω την αποψη που ειχα πριν κατι μηνες.

 

 

Ειτε βαλετε 2 αγγελειες τον μηνα , ειτε 2 την εβδομαδα , ειτε ακομα και 2 καθε δευτερολεπτο να μπορουσατε να βαλετε , πολυ απλα δεν εχει νοημα 

Θες να πουλησεις κατι ?   Καντο στο διπλα site  .  Δεν ειναι κακο . Ετσι και αλλιως ο μεγαλυτερο ποσοστο του κοινου "εκει" , ειναι ατομα που θελουν να κανουν αγοραπωλησιες .

Μαλιστα πριν καποιο καιρο ειχα βαλει και εγω αγγελια εδω , αλλα απλα δεν υπηρξε καν ανταποκριση ...πραμα λογικο 

 

Ειμαι εδω 2 χρονια περιπου με σιγουρα πολυ χρονο online καθε μερα , δεν εχω γνωρισει κανεναν κατ'ιδιαν αλλα παρολαυτα με τον τροπο μου σας εχω μαθει 

Θα ξενερωνα πολυ αγρια αμα αυριο εμπαινα και το site που περναω τον χρονο μου ειχε γεμισει αγγελιες 

 

Αφηστε το οπως ειναι , να μπαινουν τα δειγματα απο τα reviews  και απλα ορισμενες αγγελιες απο τους ρομαντικους που προτιμουν να δωσουν ενα αντικειμενο στον συν-λαμπιτη τους , παρα σε καποιον ακυρο αγγελιοκυνηγο

Έγινε επεξεργασία από kpetros
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω ποιο είναι αυτό το...δίπλα που διαβάζω συνέχεια;

 

ΔΕΝ έχει σημασία ποιος είναι δίπλα ή πέρα ή παρά πέρα...

Σημασία έχει ότι το thelab.γρ είναι αυτό που είναι , έχει κάποιες προτεραιότητες και προσφέρει κάτι που οι άλλοι δεν το έχουν.

ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ

Τώρα, όσο αφορά τις αγγελίες, άς φτιαχτούν όποτε είναι να φτιαχτούν.

Είμαστε εδώ μέσα όχι μόνο για τις αγγελίες...

Έγινε επεξεργασία από Spyros Mil
Link to comment
Share on other sites

Απαντήστε του κάποιος γιατί εγώ δε προλαβαίνω ® :hehe:

Roger.

 

 

 

Να ρωτήσω ποιο είναι αυτό το...δίπλα που διαβάζω συνέχεια;

Αυτό (1-0).

 

Sorry φίλε @pgetsos. Απαντούσα εκ μέρους του @astrolabos, που αρέσκεται να απαντάει με αυτόν τον τρόπο, σε ερωτήσεις με αυτές τις αντωνυμίες (Αντώνης γαρ). 

Link to comment
Share on other sites

Γιαυτο ακριβώς κ η απορία μου για την "φοβια" με τις αγγελίες. Το δυνατό χαρτί του Λάμπη είναι άλλο. Το κάθε φορουμ έχει εδραιωθει με συγκεκριμένη εικόνα πλέον στα μάτια των χρηστών.

Link to comment
Share on other sites

Στο δίπλα φόρουμ ούτε έχω μπει ούτε θα μπω ποτέ, απλά με την προηγούμενη μορφή των αγγελιών περνούσα πιο όμορφα γινότανε όπως είπα και πριν "τζέρτζελος" και είχε πλάκα/διασκέδαση, αυτό πλέον μου λείπει και για αυτό το αναφέρω και νομίζω ότι οι περισσότεροι θα συμφωνούσανε μαζί μου.

Έγινε επεξεργασία από SirGeorge
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.