Jump to content



Αγγελίες V.3 (ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΣΤ)


Recommended Posts

καλα η συζητηση μεταφερθηκε τελειως σε αλλο επιπεδο..
συμφωνω 100% μαζι σου Αγαπη , σε ολα.
οπως προ ειπα , στο μονο που υστερει ειναι στην χρηστικοτητα.Ειμαι σιγουρος οτι δεν αδιαφορειτε για αυτο και ολα θελουν τον χρονο τους :)

απο μενα κρατηστε τους κανονες οπως τους εχετε και φτιαχτε τη λειτουργια τους.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 283
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Για το τελευταίο κομμάτι, προσωπικά εντυπωσιάζει το γεγονός ότι σκέφτεστε τις αλλαγές, έχω συνηθίσει στα ελληνικά φορα να απορρίπτονται άμεσα οι νέες ιδέες [emoji14]

Για να γίνω λίγο ρομαντική αυτό ξεχωρίζει τον Λάμπη απο πολλά άλλα forums. Είμαστε πάνω απο όλα παρέα και όχι ένας άγνωστος Admin/mod/user πίσω από ένα πληκτρολόγιο. Φάνηκε και στο θέμα που πήγαμε να αφαιρέσουμε το tapatalk. Εσείς διαφωνήσατε, εμείς το κάναμε για να αποφύγουμε προβλήματα. Κάναμε το χατήρι στα μέλη μας και τώρα περιμένουμε να λυθεί ένα bug που λέγεται quote στα post και ειδοποιήσεις.

Ναι δε το έχουμε ξεχάσει και ναι φταίει το plug in του tapatalk :p και το αντιμετωπίζουν και άλλα forums. Υπομονή και εκεί λοιπόν.

 

καλα η συζητηση μεταφερθηκε τελειως σε αλλο επιπεδο..

συμφωνω 100% μαζι σου Αγαπη , σε ολα.

οπως προ ειπα , στο μονο που υστερει ειναι στην χρηστικοτητα.Ειμαι σιγουρος οτι δεν αδιαφορειτε για αυτο και ολα θελουν τον χρονο τους :)

απο μενα κρατηστε τους κανονες οπως τους εχετε και φτιαχτε τη λειτουργια τους.

Γαμώτο περίμενα να διαφωνήσεις και να γίνει λίγο τζέρτζελο. Θα βάζαμε το boxer σου και το γατί μου να βγάλουν τα μάτια τους :p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Για το τελευταίο κομμάτι, προσωπικά εντυπωσιάζει το γεγονός ότι σκέφτεστε τις αλλαγές, έχω συνηθίσει στα ελληνικά φορα να απορρίπτονται άμεσα οι νέες ιδέες [emoji14]

 

Το να απορρίπτονται άμεσα οι νέες/εναλλακτικές ιδέες είναι ένα χαρακτηριστικό που μπορεί να οδηγήσει τα φορα/κοινότητες στην έλλειψη εξέλιξης, αν όχι στον πάτο.

 

 

 

Πάντως διάβασα τους κανονισμούς και παρότι συμφωνώ με την πλειοψηφία, βρήκα και κανα δυο άκυρους. Πχ "Αν η τιμή πέσει, αυτομάτως γίνεται και η νέα τιμή για το προϊόν και δεν μπορεί να ανέβει."

Αν ο πωλητής κατεβάσει την τιμή αλλά αλλάξει γνώμη και θέλει να την επαναφέρει (σε επίπεδο που δεν τίθεται θέμα αισχροκερδειας) τότε απλά θα αποσύρει την αγγελία. Ταυτόχρονα χάνεται η ευκαιρία για κάποιον άλλον να αποκτήσει κάτι σε "λογική" τιμή.

 

Αν ο πωλητής κάνει τυπογραφικό λάθος, τότε η ΔΟ/admins/moderators εξαναγκάζονται να διορθώνουν αγγελίες έχοντας έτσι ένα επιπρόσθετο βάρος/άγχος.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Προσπαθώ να επεξεργαστώ την αγγελία μου Laptop με τίτλο "Loaded Latitude 6430 I7Quad-Ssd128",

διότι πουλήθηκε πρίν 2 ημέρες αλλά δεν με αφήνει το σύστημα...

 

Στην επεξεργασία λοιπόν θα ήθελα να αλλάξω τα χαρακτηριστικά για ένα άλλο laptop που έχω πρός πώληση...

Υπάρχει αυτή η δυνατότητα ή πρέπει να περιμένω 1 μήνα..?? για να κάνω αλλαγές...

 

Εάν είναι "too much trouble", δεν υπάρχει θέμα, καί ευχαριστώ in any case.

Link to comment
Share on other sites

Θα περιμενεις 1 μηνα για να βαλεις αγγελια για ενα νεο προιον. Ο καθενας εχει δικαιωμα να κανει edit τις 3 πρωτες μερες, γιατι μπορει να ξεχασε κατι. Μετα παει...Πεταξε το αεροπλανο...;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Έχω 3 κομπλέ συνθέσεις, δύο nas, μερικές κάρτες γραφικών και διάφορα άλλα πράγματα που θέλω να πουλήσω.

Τι ακριβώς κάνω; Μια αγγελία για το καθένα (πράγμα που θα μου πάρει πολύ καιρό);

Ή μπορώ να τα ομαδοποιήσω; Και σε ποια κατηγορία;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλημέρα σε όλους,

 

Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει πως θα κάνω unsubscribe από όλες τις αγγελίες. Λαμβάνω πολλά email και θα ήθελα να το σταματήσω.

 

Ευχαριστώ!

 

Καλημέρα! Αν έχεις κάνει "Συνδρομή" στην κατηγορία Αγγελίες (Αγγελίες - Αγγελίες - TheLab.gr), μπορείς να κάνεις "Απεγγραφή" - το κουμπί είναι ανάμεσα στις Αξιολογήσεις και την Καταχώρηση Αγγελίας. Αν έχεις συνδρομή μόνο σε κάποιες Αγγελίες, τις επιλέγεις από τις συνδρομές σου (Περιεχόμενο Που Παρακολουθείτε - TheLab.gr) και πατάς "Διακοπή παρακολούθησης".

 

(Λογικά σε έχει καλύψει και η απάντηση που εμφανίστηκε μόλις παραπάνω :D)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δε μπορώ να το λύσω μιας και στη σελίδα των αγγελιών υπάρχουν μόνο οι επιλογές "Αξιολογήσεις" και "Συνδρομή". Δεν υπάρχει πουθενά η "Απεγγραφή" αν και συνεχίζω να λαμβάνω email κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

και σαν συμπλήρωμα στο προηγούμενο.

 

Όσοι συνεχίζετε να παίρνετε ειδοποιήσεις και δεν υπάρχει του κουμπί απεγγραφή αλλά μόνο το συνδρομή, πατήστε απο αριστερά το αγγελίες πώλησης. Λογικά θα εμφανιστεί το κουμπί απεγγραφή και το πατάτε. Το ίδιο ακριβώς κάνετε απλά αυτή τη φορά πατάτε αγγελίες ζήτησης.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλσπερα. Προσπαθησω να αφησω αξιολογηση σε μελος του φορουμ και για το λινκ της αγγελιας μου λεει "The deal link is invalid, please correct it.".

Ηταν αγγελια ζητησης, την ανεβασα εγω και πλεον εχει ληξει. Τι κανω λαθος?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.