Jump to content



Αγγελίες V.3 (ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΣΤ)


Recommended Posts

  • Replies 283
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κι από μένα σε όλους,

 

[...] Ναι έχω διαβάσει το 1ο ποστ και κάμποσες σελίδες ακόμα στο thread χωρίς να καταφέρω να καταλάβω τι ακριβώς ευθύνεται.

 

Ναι τώρα μου εμφανίζεται κανονικά το κουμπί. Ευχαριστώ.

 

Για την ιστορία, το τμήμα του αρχικού μηνύματος που σε αφορούσε ήταν το παρακάτω:

 

Όσοι έχετε πάνω από 200 posts και ΔΕΝ μπορείτε να βάλετε αγγελία το μόνο που χρειάζεται να κάνετε είναι ένα post οπουδήποτε ώστε το σύστημα να σας αλλάξει στο usergroup που έχει πρόσβαση να προσθέσει αγγελία.

 

Το μήνυμα στο οποίο ζητούσες βοήθεια, σου έλυσε αυτόματα το πρόβλημα. Το (ξανα)φρεσκάρω και για όποιον ακόμη επιστρέψει μετά από πολύμηνη αποχή και (ξανα)αναρωτιέται το ίδιο. :T:

 

Welcome back. ;)

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να βάλω μια αγγελία και μου λέει οτι έχω βάλει 2 / 30 μέρες. Που/πως βλέπω ποτε θα μπορώ να βάλω την επόμενη  ?

 

Ευχαριστώ

 

Δε φαίνεται κάπου αντίστροφη μέτρηση, αλλά μπορείς να δημιουργήσεις νέα αγγελία μόλις παρέλθουν 30 ημέρες από την ανάρτηση της παλαιότερης.

Link to comment
Share on other sites

Πιο το νόημα του να μην μπορείς να διαβάσεις τις αγγελίες μετα απο 7 ημέρες ανάρτησης;

 

Μπορείς να τις διαβάσεις κανονικά όσο είναι ενεργές (η στήλη "Λήγει σε" να μην αναφέρει "Έληξε"). Απλά δεν μπορείς να τις αλλάξεις μόνος, πρέπει να ξεκινήσεις μια αναφορά ζητώντας τη μεταβολή που θέλεις. Παύεις να μπορείς να τις διαβάζεις όταν λήξουν.

 

Κοιτάμε ούτως ή άλλως τι βελτιώσεις μπορούν να γίνουν και στις αγγελίες, αλλά αυτές τις μέρες έχει πάρει προτεραιότητα η αναβάθμιση της ενότητας των ειδήσεων.

Link to comment
Share on other sites

Μια προταση. Νομιζω θα ηταν ωραιο να μπορουμε να δουμε και τις αγγελιες που ληξανε, για πολλους λογους. Ενας απο αυτους ειναι για τις τιμες. Χτες εβαλα αγγελια με παλια πραγματα και εψαχνα μια ωρα στα γυρω φορα να δω που παιζουν περιπου οι τιμες...Πιο παλια απλα πηγαινα 5 σελιδες πισω στις αγγελιες και πατνα εβρισκα παρομοια για να συγκρινω.

Επισης πας σε μια κατηγορια και σου βγαζει 20 αποτελεσματα....στα 15 απο αυτα δεν εχεις προσβαση γιατι ληξανε :( .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μιας και μιλάμε για αγγελίες πώλησης και όχι δημοπρασίες, θα προτιμούσα να φαίνεται το πότε αναρτήθηκαν αντί για το πότε λήγουν!

Έγινε επεξεργασία από djkostas
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.