Jump to content



Αγγελίες V.3 (ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΣΤ)


Recommended Posts

  • Replies 283
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Για τα παλιά μέλη ισχύει ότι πρέπει να κάνουν ένα ποστ στη νέα πλατφόρμα για να "ανοίξει" η άδεια τους. Μόλις το έκανες για να ρωτήσεις, ξεκλειδώθηκαν οι αγγελίες για το λογαριασμό σου :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Για τα παλιά μέλη ισχύει ότι πρέπει να κάνουν ένα ποστ στη νέα πλατφόρμα για να "ανοίξει" η άδεια τους. Μόλις το έκανες για να ρωτήσεις, ξεκλειδώθηκαν οι αγγελίες για το λογαριασμό σου :)

 

Έμενα δεν έχει ανοίξει  δεν μπορώ να βάλω αγγελία.  

 

οκ μπορώ . 

Έγινε επεξεργασία από msdx
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους, ρε παιδιά να ρωτήσω κι εγώ περί αγγελιών. Λειτουργεί κανονικά το section ή εγώ έχω κάποιο πρόβλημα;

Η πιο πρόσφατη αγγελία είναι πρίν 18 ημέρες. Ε δεν νομίζω να μην ανέβηκε κάποια καινούργια, αφού αρκετοί λένε πως ανέβασαν κάποια πρόσφατη.

Επίσης αγγελία που είχα βάλει τον Οκτώβριο και βρίσκεται στο Αρχείο Αγγελιών Πώλησης μπορώ να την επαναφέρω στις ενεργές αγγελίες;

Τέλος να πω πως έχω γνώση για τους νέους κανόνες αγγελιών.

Link to comment
Share on other sites

@kazaboy Μήπως μπαίνεις στο αρχείο και όχι στο "Αγγελίες";

 

Edit: Άκυρο, τώρα είδα το screenshot. Δοκίμασε να σβήσεις την cache στο browser σου, είναι περίεργο να είναι bug που δεν εμφανίζεται σε όλους.

Έγινε επεξεργασία από asot
Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω και κάτι ακόμη, κάθε φορά που μπαίνω στις αγγελίες μου τις εμφανίζει με φθίνουσα ταξινόμηση , έτσι μου εμφανίζει πάντα την πιο παλιά αγγελία ενώ εχω επιλέξει την αύξουσα για την πιο πρόσφατη.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως σε 4 pc ( 3desktop - 1 macbook) να βγάζει το ίδιο πράγμα, ε πάει να πεί ότι κάτι άλλο παίζει, έχει γίνει σε όλους σβήσιμο της cache του firefox από την μέρα που ανέβηκε ο καινούργιο Λάμπης αλλά και ξανά πριν λίγες μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω και κάτι ακόμη, κάθε φορά που μπαίνω στις αγγελίες μου τις εμφανίζει με φθίνουσα ταξινόμηση , έτσι μου εμφανίζει πάντα την πιο παλιά αγγελία ενώ εχω επιλέξει την αύξουσα για την πιο πρόσφατη.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.