Jump to content



Αγγελίες V.3 (ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΣΤ)


Recommended Posts

  • Replies 283
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Πολλά δε μπορείς να δεις με το tapatalk, είναι λύση ανάγκης μεχρι να ετοιμασουμε το mobile theme.

Οι browser καίνε περισσότερη μπαταρία από το Tapatalk.

Πάντως μετά τις αλλαγές η υποστήριξη του Tapatalk είδε κάποιες αναβαθμίσεις, εκτός από τις αγγελίες δεν βλέπω να λείπει κάτι χρήσιμο ή κάτι που να θέλω να κάνω και να μην μπορώ.

Είναι οριστικό ότι δεν θα είναι προσβάσιμες από Tapatalk, έστω μόνο για ανάγνωση;

Λογικά γιατί δεν θεωρούνται forum με τον νέο τρόπο που γίνονται ε;

Μετά τις υπογραφές θα το αντέξουμε και αυτό...

Mobile theme eta?

Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι σίγουρος ακόμα για το mobile theme, όσο πιο γρήγορα γίνεται. Δυστυχώς έχουμε ελάχιστες επιλογές στις ρυθμίσεις του Tapatalk, ούτε τις ειδήσεις, ούτε τα reviews βλέπει από κει, παρακολουθεί μόνο το forum.

 

Επίσης όσοι έχετε πάνω από 200 posts και ΔΕΝ μπορείτε να βάλετε αγγελία το μόνο που χρειάζεται να κάνετε είναι ένα post οπουδήποτε ώστε το σύστημα να σας αλλάξει στο usergroup που έχει πρόσβαση εκεί

Link to comment
Share on other sites

okeik


Δεν είμαι σίγουρος ακόμα για το mobile theme, όσο πιο γρήγορα γίνεται. Δυστυχώς έχουμε ελάχιστες επιλογές στις ρυθμίσεις του Tapatalk, ούτε τις ειδήσεις, ούτε τα reviews βλέπει από κει, παρακολουθεί μόνο το forum.

 

Επίσης όσοι έχετε πάνω από 200 posts και ΔΕΝ μπορείτε να βάλετε αγγελία το μόνο που χρειάζεται να κάνετε είναι ένα post οπουδήποτε ώστε το σύστημα να σας αλλάξει στο usergroup που έχει πρόσβαση εκεί

 

Ένα Σφάλμα Παρουσιάστηκε

[#20CFDM2004]

Δεν υπάρχουν διαθέσιμα πακέτα.

 

αυτό μου βγάζει εμένα

Link to comment
Share on other sites

Αφήστε vα βάζουμε όσες αγγελίες θέλουμε αλλά αλλάξτε το Bump μόνο με μείωση τιμής και μίνιμουμ 10% από την αρχική, δεν θα έχετε κανένα πρόβλημα.

Το TheLab.gr προσφέρει στους χρήστες του τη δυνατότητα να βάλουν δύο αγγελίες το μήνα. Δείτε το σαν δώρο.

Όσες και να σας δίναμε και όσα ποστ και να λέγαμε πάλι γκρίνια θα υπήρχε. Τόσες είχατε στο παλιό Site τόσες και στο νέο. Δε σας στερήσαμε κάτι.

Και επαναλαμβάνω. Δείτε το σαν δώρο και όχι σαν δικαίωμά σας.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@sstav, Μάλλον μετά το ποστ που έκανες θα βλέπεις


Επίσης όσοι έχετε πάνω από 200 posts και ΔΕΝ μπορείτε να βάλετε αγγελία το μόνο που χρειάζεται να κάνετε είναι ένα post οπουδήποτε ώστε το σύστημα να σας αλλάξει στο usergroup που έχει πρόσβαση εκεί

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το TheLab.gr προσφέρει στους χρήστες του τη δυνατότητα να βάλουν δύο αγγελίες το μήνα. Δείτε το σαν δώρο.

Όσες και να σας δίναμε και όσα ποστ και να λέγαμε πάλι γκρίνια θα υπήρχε. Τόσες είχατε στο παλιό Site τόσες και στο νέο. Δε σας στερήσαμε κάτι.

Και επαναλαμβάνω. Δείτε το σαν δώρο και όχι σαν δικαίωμά σας.

 

Δεν κατάλαβες, δεν γκρινιάζω ούτε έχω τέτοια πρόθεση. Μια πρόταση έκανα. Προσωπικά δεν έχω πρόβλημα με κανένα κανόνα που μπαίνει στο εκάστοτε forum, o καθένας λειτουργεί το "μαγαζί του" όπως νομίζει και καταλαβαίνει.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Με αρέσει ιδιαίτερα.

 

Μία ερώτηση: Σε περίπτωση που ενδιαφέρει κάποιον μόνο ανταλλαγή, πώς είναι σωστό να φτιάξεις την αγγελία ώστε να είναι οκ με τους κανόνες; Βάζεις €0 τιμή;

Link to comment
Share on other sites

Σεβαστή η απόφαση σας για το όριο των post, αλλά απ'την στιγμή που ο Λάμπης είναι τεχνολογικό site, τα off topic δεν ξέρω κατά πόσο έχουν βάση να προς μετρούνται (γενικά αναφέρομαι) στις καταχωρήσεις του κάθε μέλους. Άλλωστε γι'αυτό το έχετε βάλει και ως κατηγορία off topic.

 

Κατά τ'άλλα αρχίζει και ολοκληρώνεται ο Λάμπης .  :T: 

Συνεχίστε..

Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι σίγουρος ακόμα για το mobile theme, όσο πιο γρήγορα γίνεται. Δυστυχώς έχουμε ελάχιστες επιλογές στις ρυθμίσεις του Tapatalk, ούτε τις ειδήσεις, ούτε τα reviews βλέπει από κει, παρακολουθεί μόνο το forum.

 

Επίσης όσοι έχετε πάνω από 200 posts και ΔΕΝ μπορείτε να βάλετε αγγελία το μόνο που χρειάζεται να κάνετε είναι ένα post οπουδήποτε ώστε το σύστημα να σας αλλάξει στο usergroup που έχει πρόσβαση εκεί

Για να δούμε αν θα παίξει. Βέβαια post είχα κάνει στο καινούργιο site πριν τις αγγελίες όμως.

 

 

Τελικά παίζει αφού έκανα post με ημερομηνία μετά το module των αγγελιών

Έγινε επεξεργασία από swatoner
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τόσες είχατε στο παλιό Site τόσες και στο νέο. Δε σας στερήσαμε κάτι.

 

 

Παραβλέπεις μια σημαντική λεπτομέρεια.Στο παλιό site μπορούσες να κάνεις bump την αγγελία ανα 3 μέρες,στο καινούριο δεν μπορείς (ή εγώ τουλάχιστον δεν είδα τέτοια επιλογή)

Αν προστεθεί κουμπί "Νέα υποβολή" όπου κάθε τρεις μέρες μπορούμε να επαναφέρουμε την αγγελία τότε ναι,δεν θα έχουμε στερηθεί κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.