Jump to content



Αγγελίες V.3 (ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΣΤ)


Recommended Posts

  • Replies 283
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Προσωπικά αν και δεν έχει τελειοποιηθεί 100% η mobile version την χρησιμοποιώ και το tapatalk το έχω σε αχρηστία. Ήδη μπορείτε να δείτε αγγελίες απο mobile version για όποιον ενδιαφέρεται :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Αν πουληθει κατι απλα κλεινουμε την Αγγελια ή πρεπει να γραψουμε και τιποτα οτι πουληθηκε στον ταδε?

 

Αν θελω να κατεβασω τη τιμη πως γινεται?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

αρκετά καλό αλλά αυτό με τα post το βρήκα λίγο υπερβολικό για κάποιον που μπαίνει διαβάζει και δεν γράφει τόσο πολύ 

πιστεύω θα έπρεπε να ανοιχτεί για όλους με μια επιβεβαίωση στοιχείων είναι η καλύτερη λύση.

Link to comment
Share on other sites

Ο ορος bump σημαινει οτι μπορω να ανεβασω μια αγγελια που εχουν περασει οι 7 μερες της παλι? ή απλά μου δινεται η δυνατοτητα να ποσταρω νεα αγγελια με το ιδιο περιεχομενο? αν ειναι το πρωτο, υπαρχει κουμπι που τις bumpάρει?

Edit οκ, το ειδα πως γινεται. Ισως ημουν ανυπομονος αν και νομιζω οτι η επιλογη για bump δεν μου δωθηκε αμεσως αφου εληξε η αγγελια αλλα επειτα απο συντομο χρνο.

Έγινε επεξεργασία από p_under
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα, μια ερώτηση :p  πως βάζω αρνητική αξιολόγηση σε κάποιον του οποίου η αγγελία έχει λήξει και δεν φαίνεται πουθενά;

 

@astrolabos

Έγινε επεξεργασία από exploi7ed
Link to comment
Share on other sites

Στείλε μου με ένα ΠΜ το μέλος που έκανε την αγγελία να το δούμε από τις κλειστές.

Τελικά έστω και αν έχει λήξει η αγγελία, έστω κι αν δεν υπάρχει πια γιατί έχουν παρέρθει οι μέρες της, αν έχεις κρατήσει το λινκ της γίνεται κανονικά η αξιολόγηση! :bigboss:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καλησπέρα κι από μένα σε όλους,

 

Κοιτώντας κι εγώ τις αγγελίες παρατήρησα ότι το κουμπάκι καταχώρηση αγγελίας δεν μου εμφανίζεται. Ναι έχω διαβάσει το 1ο ποστ και κάμποσες σελίδες ακόμα στο thread χωρίς να καταφέρω να καταλάβω τι ακριβώς ευθύνεται. Όποια βοήθεια καλοδεχούμενη. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.