Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ...Πρωταπριλιά..


Prodromos

Recommended Posts

χαριζεται συστημα i7-4790k, 32gb 1866mhz, h110i gt, asus maximus Viii formula, 2X 850 evo 1tb raid 0, 2X WD red 4tb, AX 1500i, cosmos 2 με custom window

 

 

Παρέλαβα σήμερα πρωί πρωί. Να ευχαριστήσω τον @Prodromos, Θα το κρατήσω και θα χαρίσω στο παιδάκι το παλιό μου.

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα πρωί πρωί. Να ευχαριστήσω τον @Prodromos, Θα το κρατήσω και θα χαρίσω στο παιδάκι το παλιό μου.

 

δεν κανει τιποτα ! ετσι και αλλιως σκονη μαζευε στη ντουλαπα. αα βρηκα και τις καρτες γραφικων για οποιον ενδιαφερεται ειναι 3 980 matrix platinum

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

χαριζεται συστημα i7-4790k, 32gb 1866mhz, h110i gt, asus maximus Viii formula, 2X 850 evo 1tb raid 0, 2X WD red 4tb, AX 1500i, cosmos 2 με custom window  

 

...εγώ δεν έχω πρόβλημα να μοιράσουμε τους δίσκους και τις 32gb μνήμες μεταξύ μας :p 

και θα μείνουν όλοι ευχαριστημένοι :) 

Καλό μήνα και στους δυσαρεστημένους :lol:  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

...εγώ δεν έχω πρόβλημα να μοιράσουμε τους δίσκους και τις 32gb μνήμες μεταξύ μας :p

και θα μείνουν όλοι ευχαριστημένοι :)

Καλό μήνα και στους δυσαρεστημένους :lol:  

 

Φίλε το σύστημα έχει φύγει και στηθεί. Δες την υπογραφή μου.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παρακαλω σεβαστειτε αυτους που εχουν την καλη προθεση να κανουν αυτες τις ευγενικες ενεργειες και τηρειτε τη σειρα προτεραιοτητας στο θεμα!

Επισης τηρειτε τους κανονισμους του φορουμ και μην δωριζετε συστηματα κατωτερα του 4930Κ και 32GB ram, αλλιως το θεμα θα κλειδωθει.

Ευχαριστω και καλο μηνα

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.