Jump to content



Recommended Posts

7 hours ago, artyom said:

Τα RWD των 80's ειναι οντως τοσο δυσκολα?

Σε καθε στροφή εχω oversteer.

 

Ναι.. με τα RWD έχασα μια ολόκληρη σαιζον, μόνο με εξόδους και DNF την πρώτη φορά. θέλουν χάιδεμα στο κοντρόλλερ κυριολεκτικά. Αν και εσύ νομίζω είσαι με τιμονιέρα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Το ειχα παραμελησει λιγο καιρο το παιχνιδι και με το που το ξαναπιασα ασχοληθηκα με Pikes Peak. Αυτο ειναι ενα απο τα καλυτερα και γρηγοροτερα περασματα μου!

Το εχω κανει downsize με το handbrake γι αυτο και η ποιοτητα ειναι καπως μετρια.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το βράδυ όπως και κάθε Πέμπτη στις 22:00 streamάρω Dirt Rally! Dailies - Weekly - Monthly και μπορείτε να μου ζητήσετε ειδικές να κάνω Live και να συγκρίνουμε περάσματα και χρόνους! Επίσης μιλάμε για αγώνες αυτοκίνητα σε Ελλάδα και εξωτερικό. Ελάτε να γνωριστούμε!

 

Σας περιμένω στο https://www.twitch.tv/bratsaki  στην πολύ ωραία αγωνιστική ατμόσφαιρα.

 

Μπορείτε να γίνετε μέλη στο group στο facebook όπου θα βρείτε setup από την κοινότητα αλλά και το League μας.

https://www.facebook.com/groups/dirtrallyhelleniccommunity/

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εκει στην codemasters παιζουν το πουλακι τους κανονικοτατα...το παιχνιδι το εγκαταλειψανε απο οτι φαινεται...συνεχιζουν και βγαζουν ολο Π@Π@ριες roadbook με εντελως ανουσιες αναφορες!!

βαλτε κωλο κατω και φτιαξε καμια κανουργια χωρα..ας μην ειναι αληθινα τα stages...απο ποικιλια αυτοκινητων ειναι καλο,αλλα εχει ελειψεις σε s2000-R5 κατηγοριες.

Ζητανε 50 ευρω για ενα game με 5 χωρες ολες και ολες και οι ειδικες ειναι ολες ιδιες μπρος πισω και τμηματικα..
 

Κριμα και το παιχνιδι ειχε προοπτικες...

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Μια λέξη σου λέω μόνο...(τελευταία μας ελπίδα για ένα rally-sim)

gRally

Gesendet von meinem SM-G928F mit Tapatalk

Άδικα ελπιζεις. Μετα το beta που δοκιμασα απογοητευτηκα παρα πολυ. Συν οτι για να γινει παιχνιδι σε κατασταση v1.0 το κοβω για ακομα 2-3 χρονια ανετα...

Sent from my X900+ using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

το mod στο asseto corsa στην ασφαλτο ειναι παρα πολυ καλο.το ds4 εχει φανταστικο ηχο και το αμαξι παταει πολυ ρεαλιστικα με πολυ καλη πληροφορια.μπαινες στριβεις πλασαρεσε πολυ ρεαλιστικα.

 

το χωμα ειναι παρωδια απλα.λογικο οταν παταει σε καθαρα ασφαλτινο παιχνιδι.

 

Έγινε επεξεργασία από ΛΑΜΠΡΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δε μπορώ να μπω στο online; Μου πετάει μήνυμα ότι πρέπει να κάνω register, μπαίνω κανονικά στο popup παράθυρο του steam, βάζω mail/κωδικό, συνδέεται και μετά το παιχνίδι πάλι μου βγάζει ότι πρέπει να κάνω login. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Καλά οκ ότι το παιχνίδι είναι νεκρό το έχουμε καταλάβει... Αλλά μπήκα λίγο σήμερα με gamepad να μακακιστώ στο Rallycross και μου βγήκαν τα μάτια!!!

Δεν έχω δει χειρότερο AI!! Οι κινήσεις τους ήταν scripted μέχρι αηδίας!! Δε μπα να περνάει τρένο απο μπροστά... Πέεεερα βρέχει ούτε για πλάκα να γρενάρουν ή να αλλάξουν λίγο γραμμή!!!  

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Λοιπον επειδη γουσταρω απειρα το Alpine A110 και τον ηχο απο τα weber, κολησα σε μια πιστα συγκεκριμενα στην Kreuzungsring (sprint) και απ'οτι ειδα ειμαι στους πρωτους απο ελλαδα :lol: σε PS4 με controller...αλλα με τουλαχιστον 13sec! πισω απο τον 1ο στο leaderboard! 
 

PB - 3:27:708

cam: cockpit
transmission: manual sequential
final drive: 3.865
assists: abs/traction/stabillity off
controller settings: http://imgur.com/CahON0l

 

 

 


Κανενας εμπειρος στο να πειραξει ρυθμισεις ξεχωριστα σε καθε ταχυτητα ωστε να pusharoume στο max το Alpine? Το μονο που πειραξα ηταν το final drive του στα 3.825 (στην μεση)


 

Link to comment
Share on other sites

Aloha παίδες! 

 

Να ξέρετε τρέχει Ελληνικό πρωτάθλημα στα Leagues στο Steam και ξεκινάμε να το τρέχουμε με διάφορα events. Τα Events είναι από Πέμπτη - Κυριακή σε όσο γίνεται πιο πραγματικές συνθήκες! Streamάρονται κάθε Πέμπτη ή Παρασκευή στις 22:00 στο twitch.tv/bratsaki !

 

https://www.dirtgame.com/uk/leagues/league/16857/hvs-championship

Επίσης επισκεφτείτε το group στο Facebook (https://www.facebook.com/groups/dirtrallyhelleniccommunity/) έχει τζέρτζελο και συζήτηση με ανταλλαγή setup!

 

 

Επίσης δείτε αυτό (Εγώ, Baloudiez, Konstantinos WagenWolks)

 

 

Απολαύστε κάτι ξεχωριστό:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.