Jump to content



Recommended Posts

Τι θα γίνει τώρα με το dirt...Υπάρχει καποιο πλάνο με το τι θα το εμπλουτισουν?

Ειναι πολύ φτωχο...φανταστείτε αν ηταν ανοιχτό στους moders τι κορυφαίες ειδικές θα βλέπαμε....μηπως το πανε απο εδω και περα με dlc για αρμεγμα?

Link to comment
Share on other sites

Τι θα γίνει τώρα με το dirt...Υπάρχει καποιο πλάνο με το τι θα το εμπλουτισουν?

Ειναι πολύ φτωχο...φανταστείτε αν ηταν ανοιχτό στους moders τι κορυφαίες ειδικές θα βλέπαμε....μηπως το πανε απο εδω και περα με dlc για αρμεγμα?

Χωρίς να ξέρω κάτι, για dlc το βλέπω... Τουλάχιστον να βγάλουν καμιά άλλη χώρα.
Link to comment
Share on other sites

Όπως είναι τώρα μονο Ελλάδα ή Αγγλία.

Και ίσως η Γερμανία αλλά θέλει δουλειά ακόμη πολύ.

 

Καταρχήν δεν έχεις επιλογή ελαστικών. Που το ράλλυ αυτό είναι το μέγιστο για τον αγώνα...αλλα εντάξει..τι ελαστικά ζητάω τώρα...αφού είπαμε...είναι για κονσόλα...

Link to comment
Share on other sites

Όπως είναι τώρα μονο Ελλάδα ή Αγγλία.

Και ίσως η Γερμανία αλλά θέλει δουλειά ακόμη πολύ.

Καταρχήν δεν έχεις επιλογή ελαστικών. Που το ράλλυ αυτό είναι το μέγιστο για τον αγώνα...αλλα εντάξει..τι ελαστικά ζητάω τώρα...αφού είπαμε...είναι για κονσόλα...

Δοκίμασε φινλανδία με Ε30 και έλα και πες μου μετά.
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα απαντήσω...θα μιλήσω με πράξεις...για να δεις πως πάει η μπέμπα στο χώμα...

https://www.youtube.com/watch?v=pUr_6x1IdNg

Καλό πέρασμα αλλά δεν μου μοιάζει με Φινλανδία. Την Ελλάδα την έχουν μάθει και οι πέτρες. Και βάλε πίστα 10+ χλμ, όχι sprint.. Έγινε επεξεργασία από gchristod
Link to comment
Share on other sites

Eγώ λέω να τα βάλουμε δίπλα-δίπλα...και κριτής το χρονόμετρο...

 

Har har har


Καλό πέρασμα αλλά δεν μου μοιάζει με Φινλανδία. Την Ελλάδα την έχουν μάθει και οι πέτρες. Και βάλε πίστα 10+ χλμ, όχι sprint..

 

Aν σε ξαναδώ να λες τις ειδικές στο ράλλυ πίστα...την επομένη θα σε κάνω αναφορά στους mod...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eγώ λέω να τα βάλουμε δίπλα-δίπλα...και κριτής το χρονόμετρο...

Har har har

Aν σε ξαναδώ να λες τις ειδικές στο ράλλυ πίστα...την επομένη θα σε κάνω αναφορά στους mod...

Όποτε θες μέσα στο σ-κ, πες πίστα και φύγαμε. Ναι, πίστα. Έχω κολλήσει από τις αρκαδούρες(copyright) που παίζω και τις λέω πίστες, όπως στο super mario [emoji14]

Εσυ για να τελειώσεις ράλυ στο dirt θες τουλάχιστον 3 κανονάκια [emoji14]

Έγινε επεξεργασία από gchristod
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Έχεις εξαφανιστεί από τις πίστες...επειδή είμαι εγώ και σκορπάω τον τρόμο...για να μην σου πω οτι στον προηγούμενο αγώνα τερματισα πρώτος...

Ο Γιώργος είχε ατυχια και έξοδο...ο Σταύρος ενώ ήταν μπροστά, έναν γύρο πριν τον τερματισμό έμεινε από καύσιμα.

 

Εγώ με την σωστή στρατηγική και σωστή επιλογή καυσίμων κέρδισα πανάξια τον αγώνα...

Link to comment
Share on other sites

Έχεις εξαφανιστεί από τις πίστες...επειδή είμαι εγώ και σκορπάω τον τρόμο...για να μην σου πω οτι στον προηγούμενο αγώνα τερματισα πρώτος...

Ο Γιώργος είχε ατυχια και έξοδο...ο Σταύρος ενώ ήταν μπροστά, έναν γύρο πριν τον τερματισμό έμεινε από καύσιμα.

Εγώ με την σωστή στρατηγική και σωστή επιλογή καυσίμων κέρδισα πανάξια τον αγώνα...

Το ειδα, congrats. Βέβαια επίσης είδα ότι με το ζόρι γεμίσατε ποντιουμ. Σε βλέπω να μένετε πάλι τρεις κι ο κούκος εκεί πέρα... Γι'αυτό δειλά-δειλά κάνεις επιστροφή στο Dirt.....

Τώρα που θα ολοκληρώσω τις σπουδές μου στην ιατρική θα επιστρέψω στις πίστες. Και θα είναι mad_dog season (όπως wabbit season - Elmer Fadd).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Το Σ/Κ θα γίνει Server με WRC και μερικές από τις παρακάτω ειδικές θα επιλεχθούν ώστε επιτέλους μερικοί μετά από τους χρόνους μου να σταματήσουν να μιλάνε...

 

edit: Τελειώσα και εγώ με το Master επιτέλους, τώρα ξεκινώ διδακτορικό.

Σε καταλαβαίνω όταν έχεις διαβάσματα...αλλά και πάλι είσαι αργός...δηλαδή σε σχέση με εμένα...

 

Har har har

 

Aυτοκίνητα WRC εδώ

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
Link to comment
Share on other sites

Το Σ/Κ θα γίνει Server με WRC και μερικές από τις παρακάτω ειδικές θα επιλεχθούν ώστε επιτέλους μερικοί μετά από τους χρόνους μου να σταματήσουν να μιλάνε...

edit: Τελειώσα και εγώ με το Master επιτέλους, τώρα ξεκινώ διδακτορικό.

Σε καταλαβαίνω όταν έχεις διαβάσματα...αλλά και πάλι είσαι αργός...δηλαδή σε σχέση με εμένα...

Har har har

Aυτοκίνητα WRC εδώ

Για την ιατρική δεν διαβάζω, εμπειρικά τα μαθαίνω.

Τώρα είδα ότι εννοούσες ράλυ στο Assetto. Καλύτερα λέω να κάνουμε κόντρα με αεροπλάνα στο rf2. Ό,τι νά'ναι.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Έχει δημιουργηθεί Ελληνική κοινότητα Dirt Rally!

Βρείτε μας στο facebook: www.facebook.com/groups/dirtrallyhelleniccommunity/
Περάστε από το STEAM GROUP μας όπου θα βρείτε όλα τα μέλη και απαντήσεις σε τυχόν απορίες σας! Επίσης θα ενημερώνεστε και για τα πρωταθλήματα ή events που διοργανώνουμε
steamcommunity.com/groups/DirtRallyHellenicCommunity

Ετοιμάζουμε και το πρωτάθλημά μας σιγά σιγά με οργανωμένους αγώνες, διαφορετικά αυτοκίνητα και όσο πιο κοντά στην πραγματικότητα σε συνθήκες χρόνους κλπ.
Για να συμμετέχετε μπείτε εδώ: www.dirtgame.com/uk/leagues/league/16857/hvs-championship

Streamάρουμε και παίζουμε παρέα κάθε βράδυ σχεδόν RallyCross αγώνες live! Join us! www.twitch.tv/bratsaki

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

επιτέλους!!!

τα online leagues με μηχανικούς!!

http://steamcommunity.com/games/310560/announcements/detail/954003998766374214

 

 

Hello all! At just gone 11am today, we released a patch for DiRT Rally. Here's a rundown of the patch notes: 
 

  • Performance when Weather is set to Low should improve. 
  • Leagues will now use a set of stock engineers. The option to use Career Engineers as an option will be going live on the website later today. 
  • There are various tweaks and fixes for the audio in Sweden. 
  • Rallycross tracks have been allocated more memory, to prevent cases where they forget to load.

 

 

 

 

6,6mb το patch

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω να εχουμε ΗΔΗ οργανωμενη λιγκα!!!!

http://steamcommunity.com/groups/GreekLeagueDirtRally

ε να αυτή..Απλώς θα μου δώσετε λίγο χρόνο μέχρι να κάνω την σεζόν.Γιατί υπάρχει μια εξεταστική στο μέσον.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.