Jump to content



Recommended Posts

Πάντως η ιδέα είναι ωραία και εάν παραμείνουν οι συμμετοχές αρκετές όπως στον 1ο αγώνα, θα γίνει ωραία φάση!

 

Προτάσεις

-------------

 

1. Ολική επισκευή του αυτοκινήτου σε κάθε αλλαγή συνθήκης, δηλαδή για παράδειγμα τελειώνοντας την Ελλάδα (12 ειδικές) και πηγαίνοντας στην Σκωτία (άλλες 12 ειδικές) ΔΕΝ πρέπει να κουβαλάς και όλες τις ζημιές μαζί σου. Κάτι σαν 1η και 2η μέρα ας πούμε.

 

2. Service Park ΑΝΑ 2 ειδικές και ΟΧΙ ανά 3 που ήταν σε αυτόν τον 1ο αγώνα.

 

3. Να ανέβει το επίπεδο των μηχανικών και να πάει σε medium για όλους, γιατί μιλάμε ότι το σημερινό επίπεδο δεν το είχα ούτε εγώ ως ερασιτέχνης όταν έτρεχα σε rally... :p  Ακόμα και τα τζάμια να καθαρίσεις, τρώς κάνα μισόλεπτο καπέλο....Όχι να αλλάξεις κιβώτιο...

 

Αυτά για την ώρα, Καλό τερματισμό στους υπόλοιπους!!!

 

ΥΓ. Δεν είδα πουθενά στις συμμετοχές τον ΥΠΕΡΟΔΗΓΟ=Τρελόσκυλο=mad_dog... Τι έγινε? Μήπως είναι ερασιτεχνική η λίγκα και δεν καταδέχεται? :lol: :lol: :lol:

 

Συμφωνω "σχετικα" με τα παραπανω, θα μπορουσε με το 2 και 3 που αναφερεις, να κρατησει το service park ανα 3 ειδικες αλλα να σου επιτρεπει να εκμεταλευτεις του μηχανικους που εχεις στο career.

 

Δικη μου προβλεψη, αν δεν αλλαξουν αυτα που αναφερθηκαν, η λιγκα δεν θα εχει συμμετοχες, θα παει φουντο και θα ειναι κριμα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ΥΓ. Δεν είδα πουθενά στις συμμετοχές τον ΥΠΕΡΟΔΗΓΟ=Τρελόσκυλο=mad_dog... Τι έγινε? Μήπως είναι ερασιτεχνική η λίγκα και δεν καταδέχεται? :lol: :lol: :lol:

 

Γιώργαρε...δεσμέυομαι ότι αν τα βάλουμε δίπλα-δίπλα στο rF2, και με αφήσεις πίσω (που αυτό δηλαδή ούτε στα απατηλά σου όνειρα δεν πρόκειται), τότε θα έχετε την τιμή να λάβω μέρος.

Αυτοκίνητο το αφήνω open στην διάθεσή σου...

Link to comment
Share on other sites

Γιώργαρε...δεσμέυομαι ότι αν τα βάλουμε δίπλα-δίπλα στο rF2, και με αφήσεις πίσω (που αυτό δηλαδή ούτε στα απατηλά σου όνειρα δεν πρόκειται), τότε θα έχετε την τιμή να λάβω μέρος.

Αυτοκίνητο το αφήνω open στην διάθεσή σου...

 

 

Φιλόθεε πολύ ωραία και συμφωνώ με την πρόταση σου, αλλά υπάρχει μόνο ένα μικρό προβληματάκι....

 

ΔΕΝ ΕΧΩ rF2....

 

Εσύ όμως από ότι ξέρω έχεις AC και DIRT, οπότε σε αφήνω να διαλέξεις παιχνίδι, αυτοκίνητο, ειδική ή πίστα, συνθήκες και ότι άλλο γουστάρεις και ΠΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To Dirt με ενοχλεί που δεν έγινε όπως έπρεπε να γίνει. Για αυτό και το έχω παρατήσει. Επίσης δεν έδωσαν το modding...

 

Το AC, είναι καλό αλλά δεν είναι το σκληροπυρηνικό racing sim και δεν έχει το feeling του rF2. Οπότε αποκλείεται και αυτό.

 

Όταν όμως κάποτε αποκτήσεις το rF2, πολύ ευχαρίστως Γίωργο.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω "σχετικα" με τα παραπανω, θα μπορουσε με το 2 και 3 που αναφερεις, να κρατησει το service park ανα 3 ειδικες αλλα να σου επιτρεπει να εκμεταλευτεις του μηχανικους που εχεις στο career.

 

Δικη μου προβλεψη, αν δεν αλλαξουν αυτα που αναφερθηκαν, η λιγκα δεν θα εχει συμμετοχες, θα παει φουντο και θα ειναι κριμα.

 

Γιώργο, δεν έχω αντίρρηση, απλά έγραψα για κοινό level στους μηχανικούς μήπως κάποιος δεν έχει καλούς μηχανικούς στο career....

 

Η πρόβλεψή σου είναι δεδομένο 1000/100 βέβαιο ότι θα επαληθευτεί αν "ξενερώσουν" οι συμμετέχοντες....

 

Φιλικά

Γιώργος

To Dirt με ενοχλεί που δεν έγινε όπως έπρεπε να γίνει. Για αυτό και το έχω παρατήσει. Επίσης δεν έδωσαν το modding...

 

Το AC, είναι καλό αλλά δεν είναι το σκληροπυρηνικό racing sim και δεν έχει το feeling του rF2. Οπότε αποκλείεται και αυτό.

 

Όταν όμως κάποτε αποκτήσεις το rF2, πολύ ευχαρίστως Γίωργο.

ΟΚ Φιλόθεε

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

για τους μηχανικούς δεν είδα πουθενά επιλογή να έχουμε τους δικούς μας,και έχει τον 1 default δικό του..

Με συγχωρείτε.

Απλώς όταν το πήραμε χαμπάρι είχε ξεκινήσει η λίγκα και είχαν γίνει χρόνοι για να την ακύρωνα και να την ξαναέφτιαχνα..

Η επόμενη θα είναι όπως είπαμε με μια χώρα ανα βδομάδα και πιο μικρής διάρκειας.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτοκίνητο τέλος, race retired. Δεν νομίζω να συνεχίσω στο πρωτάθλημα, 24 stages χωρίς repairs και χωρίς να ξέρω κανένα stage που σημαίνει ότι θα πρέπει να τα τρεξω 2-3 φορές σαν practice > πρέπει να ασχολούμαι όλη την εβδομάδα με το Dirt :/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εφοσον εκατσε ετσι η φαση θα ακυρωθω κι εγω στο συγκεκριμενο ραλλυ επιτηδες μιας κι εγω ειμαι σε φαση που δεν νομιζω να τερματισω. Ελπιζω στο επομενο τα repairs να δουλευουν κανονικα και να το ευχαριστηθουμε ολοι!

Link to comment
Share on other sites

post-47963-0-18483500-1450041381_thumb.j

 

Εγκατέλειψα και γω eventually από μοτέρ στην 13η ειδική, πρώτη Αγγλίας.

 

Να κάνω και γω κανά 2 προτάσεις.

 

1. Ολική επισκευή του αυτοκινήτου σε κάθε αλλαγή συνθήκης, δηλαδή για παράδειγμα τελειώνοντας την Ελλάδα (12 ειδικές) και πηγαίνοντας στην Σκωτία (άλλες 12 ειδικές) ΔΕΝ πρέπει να κουβαλάς και όλες τις ζημιές μαζί σου. Κάτι σαν 1η και 2η μέρα ας πούμε.

 

2. Service Park ΑΝΑ 2 ειδικές και ΟΧΙ ανά 3 που ήταν σε αυτόν τον 1ο αγώνα.

 

3. Να ανέβει το επίπεδο των μηχανικών και να πάει σε medium για όλους, γιατί μιλάμε ότι το σημερινό επίπεδο δεν το είχα ούτε εγώ ως ερασιτέχνης όταν έτρεχα σε rally... :p  Ακόμα και τα τζάμια να καθαρίσεις, τρώς κάνα μισόλεπτο καπέλο....Όχι να αλλάξεις κιβώτιο...

 

Αυτά για την ώρα, Καλό τερματισμό στους υπόλοιπους!!!

 

ΥΓ. Δεν είδα πουθενά στις συμμετοχές τον ΥΠΕΡΟΔΗΓΟ=Τρελόσκυλο=mad_dog... Τι έγινε? Μήπως είναι ερασιτεχνική η λίγκα και δεν καταδέχεται? :lol: :lol: :lol:

 

 

1. Αυτό δεν είναι απόλυτα απαραίτητο αν έχουμε κάθε 2 stages, service park με μηχανικούς τουλάχιστον 2 ή 3 στα 5 αστέρια (καλύτερα όχι τους career engineers γιατί αυτοί που δεν έχουν προχωρήσει πολύ το career θαναι σε disadvantage) θα έχουμε ένα καλό επίπεδο επισκευών για όποιον δεν πάει τοίχο-τοίχο.

 

2. Συμφωνώ.

 

3. Συμφωνώ. Αλλά δεν ξέρω πως γίνετε. Δεν φαίνετε να υπάρχει ρύθμιση στο website που φτιάχνεις τη λίγκα. Ρώτησα στα steamcommunity forums.

Έγινε επεξεργασία από kavadias
Link to comment
Share on other sites

 

 

πρώτο μου benchmark οποτε be easy please :3.. Crimson 15.1.1 beta, FX-8350 & R9 380 2GB..

Αφού το ανέβασα συνειδητοποίησα ότι το Vegas με πούλησε, και ενώ στο πλάνο είχα και τα fraps (από την camera) σε όλο το video, τελικά στο μισό δεν φαίνεται...

Link to comment
Share on other sites

Απλώς όταν το πήραμε χαμπάρι είχε ξεκινήσει η λίγκα και είχαν γίνει χρόνοι για να την ακύρωνα και να την ξαναέφτιαχνα..

Η επόμενη θα είναι όπως είπαμε με μια χώρα ανα βδομάδα και πιο μικρής διάρκειας.

 

Ξεκινησα τη γερμανια... Δυστυχως οι χρονοι επισκευης εχουν ακομα θεμα. Κριμα γιατι θα παει ακλαφτη τοσο ωραια league

 

Η επομενη season - league λογικα θα εχει διορθωθει απο οτι καταλαβα απο τα λεγομενα του φιλου xtrmsnpr.

Απο μερια μου, τα λεμε την επομενη. ;)

Link to comment
Share on other sites

η σεζόν ακυρώθηκε..και όσο και να έψαξα για να δημιουργήσω,δεν υπάρχει καμία επιλογή για να ορίσεις δικούς σου μηχανικούς..

Έστειλα στα φορουμς της codemasters και αναμένω κάποια απάντηση.

Οπότε ή την ξαναφτιάχνω με σερβις σε κάθε αγώνα που διαφορά τρελή δε θα υπάρχει ή τίποτα ακόμα μιας και από τα αποτελέσματα,αρκετοί ήταν εκείνοι που είχαν dnf.

 

Σε περίπτωση που δημιουργηθεί νέα σεζόν,θα είναι πάλι 24 πίστες ανά event με ανα δυο διαδρομές και σερβις και αν συμπείπτει αλλαγή χώρας,ξανά σερβις.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

η σεζόν ακυρώθηκε..και όσο και να έψαξα για να δημιουργήσω,δεν υπάρχει καμία επιλογή για να ορίσεις δικούς σου μηχανικούς..

Έστειλα στα φορουμς της codemasters και αναμένω κάποια απάντηση.

Οπότε ή την ξαναφτιάχνω με σερβις σε κάθε αγώνα που διαφορά τρελή δε θα υπάρχει ή τίποτα ακόμα μιας και από τα αποτελέσματα,αρκετοί ήταν εκείνοι που είχαν dnf.

 

Σε περίπτωση που δημιουργηθεί νέα σεζόν,θα είναι πάλι 24 πίστες ανά event με ανα δυο διαδρομές και σερβις και αν συμπείπτει αλλαγή χώρας,ξανά σερβις.

 

Πρεπει καπως να γινεται γιατι για παραδειγμα σε αυτη τη λιγκα, αν δεις το career engineers ειναι πρασινο και οχι κοκκινο.

post-63525-0-05748700-1450351659_thumb.p

Link to comment
Share on other sites

μάλλον bug είναι

http://steamcommunity.com/app/310560/discussions/3/487877107134474062/?tscn=1450335307

 

όσο και να έψαξα όταν δημιουργούσα νέα σεζόν,δεν υπήρχε πουθενά επιλογή.

 

 εδώ απάντηση ακόμα δεν έχω

http://forums.codemasters.com/discussion/38660/leagues-creation-has-no-engineer-staff-option#latest

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.