Jump to content



Recommended Posts

Το εχω βαλει στο "καλαθι" στο steam εδω και κατι μερες....με τρωει το χερι να πατησω "Purchase" :hehe:

Κανε υπομονη μεχρι 29/10 εως 2/11 που θα εχει halloween sales στο steam. Πιο πανω δεν προκειται να παει ετσι και αλλιως μεχρι τοτε.

Η αγορα του αξιζει παντως.

Έγινε επεξεργασία από wolves
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εχω κατι ρυθμισεις, δοκιμασε τες, δες διαφορες, και πες μας ενυπωσεις. ;)

Στον profiler κρατα αυτες που εχεις, 100, 0, 0. (900)

In game,

 

Advanced wheel settings.

0%, 100%, 0, 0%, 100%, 0%, 100%, 10%, 80%.

 

Vibration & Feedback.

ON, 110. 50. 50. 105. 105. 80. 110%. 100%.

 

Αυτα!

 

 

Σ' ευχαριστώ πολύ! Έβαλα τις ρυθμίσεις σου και άλλαξα τα "Suspension" και "Tyre slip" που τα έχω βάλει στο 0, γιατί αυτά είναι που κάνουν τα γρανάζια να κουνιούνται σα τρελά και να κάνουν πολύ θορυβο! Με αυτές τις ρυθμίσεις το παιχνίδι (και το ffb) με την G27 είναι απολαυστικότατο!  :metal: Να σαι καλά!  :)   :T:

 

Κι ένα hint για το χειρόφρενο: Χρησιμοποιώ τα paddles για αλλαγή ταχυτήτων και το χειρόφρενο το έχω κάνει map στο h-shifter της G27! Και για να επανέρχεται στη θέση του, μπορείτε πολύ εύκολα να κάνετε το παρακάτω mod (που μετατρέπει το h-shifter σε σειριακό):

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Τρελλή παιχνιδάρα!

 

Το είχε σε καλή τιμή το ΣΚ και το πήρα...

 

Με πληκτρολόγιο όμως δε παίζεται. Ποιο χειριστήριο προτείνετε πέρα από τιμονιέρα; δυστυχώς δεν υπάρχει χώρος για κάτι τέτοιο...

Έγινε επεξεργασία από CENTRAL
Link to comment
Share on other sites

Βασικα το χειριστηριο θα το διαλεξεις εσυ αναλογα με το ποιο σε βολευει στα χερια. Εγω με χειρηστηριο του ps3 το παιζω και δεν εχω κανενα θεμα. Να ξερεις ομως οτι και με controller παλι θα σε δυσκολεψει. Θελει χρονο να το μαθεις το καθε αμαξι.

Link to comment
Share on other sites

εχω παρει μια paysafe 30αρα την αγορασα τις προαλες με αφορμη το dp2 του assetto και καποια dlc του project,τελικα δεν περναγε στο steam...περιμενω μπας και ανοιξει να το παρω και εγω το παιγνιον :)

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

Τρελλή παιχνιδάρα!

Το είχε σε καλή τιμή το ΣΚ και το πήρα...

Με πληκτρολόγιο όμως δε παίζεται. Ποιο χειριστήριο προτείνετε πάρα από τιμονιέρα; δυστυχώς δεν υπάρχει χώρος για κάτι τέτοιο...

Και γω με χειριστηριο το παιζω.. με εχει κουρασει λιγο το βαλε-βγαλε της τιμονιερας!

Προτεινω το κλασσικο χειριστηριο του xbox 360 το ενσυρματο, το οποιο εχει και full support σε win και games. Το εχω γυρω στα 6-7 χρονια, εχει πεσει καμια 100αρια+ φορες κατω και δουλευει αψογα!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Και γω με χειριστηριο το παιζω.. με εχει κουρασει λιγο το βαλε-βγαλε της τιμονιερας!

Προτεινω το κλασσικο χειριστηριο του xbox 360 το ενσυρματο, το οποιο εχει και full support σε win και games. Το εχω γυρω στα 6-7 χρονια, εχει πεσει καμια 100αρια+ φορες κατω και δουλευει αψογα!

Θα το κοιτάξω... ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

κατι μου λεει οτι αυτο το παιχνιδι τα σπαει με pad :p ...ειδωμεν

 

Σε σχέση με το πληκτρολόγιο πάντως καμία σχέση! Η μέρα με τη νύχτα...

 

Ακριβούτσικο πάντως το 360 controller στα 35.

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει πλέον?

 

Για early access σε αυτή την τιμή δε νομίζω. Σαν παιχνίδι πάντως είναι εκπληκτικό.

 

κατι μου λεει οτι αυτο το παιχνιδι τα σπαει με pad :p ...ειδωμεν

 

Όντως. Το οποίο μόνο θετικό το βρίσκω.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.