Jump to content



Recommended Posts

Υπενθυμίζω την σελίδα του ελληνικού πρωταθληματατος

 

http://steamcommunity.com/groups/DirtRallyHellenicCommunity

 

Επίσης αν θέλετε κάνετε εγγραφή εδώ

 

https://www.dirtgame.com/uk/leagues/league/14482/rally-gravel

 

και κατεβαίνετε στους αγώνες. Σε 3 ημέρες έχει αγώνα, χωμάτατινο.

 

Τα λέμε στον τερματισμό.

 

Ένα δικό μου πέρασμα σαν οδηγός για τον troffeo...

 

το πήρα χτες στα 22€,απόλυτα ευχαριστημένος με το αποτέλεσμα!

μπορώ να πω ότι,είναι ένα από τα πιο ωραιά και καλά ραλάκια που χω παίξει!

Κάνει τα άλλα dirt games να μοιάζουν για μωρά,που για μωρά ήταν,με τόσα χρώματα και εφέ και @@...Και δε νομίζω τα άλλα 2 WRC games που θα βγούν ότι θα μπορούν να σταθούν δίπλα του,και ας είναι πιο arcade από αυτό εδώ!

Δεν περίμενα ότι θα χει τόσες επιλογές στις μόντες του αμαξιού..!

5 διαδρομές έχω παίξει,και στις 5 προς το τέλος είμαι,όμως το ευχαριστιέμαι,άσχετα αν το βρίσκω δύσκολο

Αρκετά σοβαρό παιχνίδι

στο τουρνουά τρέχετε ή τέλειωσε;

Έγινε επεξεργασία από xtrmsnpr
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εχει εντοπισει κανεις θεμα με ενα error 41; Το ξανακατεβασα γιατι ειχα παθει ζημια στο σκληρο μου και τωρα που ηρθε ο καινουριος το ξαναπερασα. Δυστυχως ομως οταν το ανοιγω μου βγαζει ενα μνμ το steam που λεει "αυτη τη στιγμη οι servers του steam δεν μπορουν να ικανοποιησουν το αιτημα σας, δοκιμαστε αργοτερα(σφαλμα 41)". Τα αλλα παιχνιδια του steam παιζουν κανονικα... Εχει κανεις καμια ιδεα;

Link to comment
Share on other sites

Εχει εντοπισει κανεις θεμα με ενα error 41; Το ξανακατεβασα γιατι ειχα παθει ζημια στο σκληρο μου και τωρα που ηρθε ο καινουριος το ξαναπερασα. Δυστυχως ομως οταν το ανοιγω μου βγαζει ενα μνμ το steam που λεει "αυτη τη στιγμη οι servers του steam δεν μπορουν να ικανοποιησουν το αιτημα σας, δοκιμαστε αργοτερα(σφαλμα 41)". Τα αλλα παιχνιδια του steam παιζουν κανονικα... Εχει κανεις καμια ιδεα;

http://steamcommunity.com/app/310560/discussions/1/613956964588533522/

για δες εδώ..

και αυτό

http://steamcommunity.com/app/310560/discussions/1/613957600532541460/

 

δοκίμασε να κλείσεις το firewall σου και τρέξε το game,μήπως και..

Έγινε επεξεργασία από xtrmsnpr
Link to comment
Share on other sites

να καταλαβω εγω τωρα κατι γιατι τσαντιζομαι με κατι τετοιοα...

 

Πως θα παιξω εγω αυτο  το world rx ? single μπορω ; Που παω ;Γιατι δε βγαζω ακρη ; ε ;;
Μου κατεβασε δε ξερω και εγω ποσα GB update...Δε βλεπω καμμια αλλαγη....

Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπίζω πρόβλημα με input lag ή μάλλον input stutter στο Dirt Rally, συνεχώς το παιχνίδι κολάει και για κάποια χιλιοστά του δευτερολέπτου παραμένει με το input που του δίνω τη στιγμή του κολήματος. Δεν έχει να κάνει με τα graphics settings αφού είτε με full graphics σε 1440p είτε με low graphics σε 800x600 το πρόβλημα παραμένει και είναι εμφανές ακόμα και στο advanced controller setup όπου φαίνεται καθαρά η μπάρα του τιμονιού/πεταλιών να κολάνε στιγμιαία.

 

Δυστυχώς έτσι μου είναι αδύνατο να παίξω το παιχνίδι, κρίμα μιάς και το Rally Cross ειδικά είναι πολύ εθιστικό και από τα αγαπημένα μου θεάματα μετά το moto gp στο ote tv. To πρόβλημα είναι γνωστό και έχει αναφερθεί και στο reddit αλλά και στα codemaster forums αλλά φαίνεται ότι επηρεάζει λίγους και έτσι δεν υπάρχει καμμία απάντηση από την codemasters και το πρόβλημα παραμένει παρά τα πολλά updates.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου arkoudadi! Καλώς ήλθες!

Σιγά σιγά θα μπούνε και τα events. έχει ενδιαφέρον το friends comparison αν δε κανω λάθος μετά από κάθε ειδική που τρέχεις, μπανεις και βλέπεις ποσο χρόνο έκαναν οι φίλοι που εχεις στο steam στην ίδια ειδική με αυτή τη κατηγορία αυτοκινήτου. Ότι απορία εχεις εδω είμαστε!!!

Geovas77 δεν έχω συναντήσει κάτι τέτοιο, και πραγματικα ειναι κριμα γιατί κάνει το παιχνίδι unplayable, ωστόσο έχει πολύ δρόμο μέχρι τη τελικη του έκδοση και μου φαίνεται αδιανόητο να παραμεινει έτσι το πρόβλημα.

Έγινε επεξεργασία από wargasm
Link to comment
Share on other sites

να καταλαβω εγω τωρα κατι γιατι τσαντιζομαι με κατι τετοιοα...

 

Πως θα παιξω εγω αυτο  το world rx ? single μπορω ; Που παω ;Γιατι δε βγαζω ακρη ; ε ;;

Μου κατεβασε δε ξερω και εγω ποσα GB update...Δε βλεπω καμμια αλλαγη....

Link to comment
Share on other sites

Ο troffeo αντέχει να τα βάλουμε δίπλα-δίπλα ???

Ή θα βρει πάλι δικαιολογίες...

 

Όποιος είναι για κόντρα σήμερα το βράδυ λέει εδώ...

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ερχεται οπου να ναι η φιλανδια και με αυτο το patch ερχεται το FORD FOCUS 2001 WRC καθως και SUBARU IMPREZA WRC 2001.!!!!

 

επισης δουλεψανε λιγο τις φυσικες και το λενε τωρα v.2 handling αλλαγες στο ffb,οποτε ανακοινωσαν οτι ολοι οι χρονοι στο steam θα μηδενιστουν.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

beta tester

 

Λοιπόν, καταρχήν ο σχεδιασμός των ειδικών είναι απόλαυση...αλλά η φυσική μια από τα ίδια, πολύ grip...

Tώρα υπάρχει και mouse...και έχουμε και δύο αυτοκίνητα, Subaru 2001 και το Ford.

 

Οι ειδικές είναι φανταστικές, έχει 2 μεγάλες και οι άλλες είναι sprint, αλλά είναι μπόλικες.

 

Αν δεν φτιάξουν τα physics ή δεν αφήσουν mods...δεν το βλέπω καλά, τουλάχιστον αυτοί που έρχονται από το RBR

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το κάνω, αλλά είχανε πει στο v2 handling θα το βελτιώνανε...

 

Άσε που τα 2001 WRC δεν 200ρίζουν...αν είναι δυνατόν...που στην Φιλανδία πας τάπα

 

Δεν κάνουν βελτιώσεις και δεν...θέλουμε αλλαγή στα physics, ελαστικά κ.τ.λ.

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.