Jump to content


Recommended Posts

Ακη το 4gb update μη το κατεβασεις γιατι σβηνει τα saves.
Το εβγαλε η codemasters ανακοινωση.
Λογικα το 1.6 θα ειναι fix η κατι τετοιο.

 

If you receive an update for DiRT Rally today please do not download it. If your Steam auto updates then please don't run it. 

Look's like we've hit our first rock in the road and you could potentially lose your save game. 

We'll update you later on our progress

 

Οποτε καλυτερα μη κατεβασεις τιποτα σημερα.

Έγινε επεξεργασία από wargasm
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο λιγες μερες παιξιματος το παιχνιδι μου αρεσει αρκετα. Δεν θα το χαρακτηρισω τελειο, αλλα ειναι αρκετα καλο. Δεν ειναι η κλασσικη arcade-ια οπως το wrc 4 που ειχα παιξει αλλα απαιτει καποια "τεχνικη" στην οδηγηση και αν εχεις καποιες γνωσεις πανω στο θεμα και τις χρησιμοποιησεις θα βοηθησουν. Τα πρωτα αποτελεσματα μου ηταν αποκαρδιωτικα μιας και ανετα βρισκομουν στο +30 sec απο τον πρωτο. Αλλα παιζοντας λιγο με ρυθμισεις του καθε αυτοκινητου μπορεις να το φερεις πιο κοντα στα μετρα σου και οι χρονοι να βελτιωθουν. Τωρα δλδ μπορω να μπω και τριαδα πχ. Νικη ακομα σε ειδικη διαδρομη δεν εχω παρει καν, μονο μια δευτερη θεση στο monte carlo. Συμβουλη μου ειναι να μην προσπερνατε τις κατηγοριες αμεσως. Μια δευτερη σεζον στην ιδια κατηγορια δινει περισσοτερα λεφτα λογω "εμπειριας" η κατι τετοιο, δεν το εχω ψαξει παρα πολυ ακομα. Επισης να ειστε γενναιοδωροι με το γκαζι! Συνηθως σε ξελασπωνει.. Οπως ελεγε και το ρητο του αειμνηστου Colin "If in doubt, flat out"!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To παιχνίδι χρειάζεται άμεσα 2 πράγματα :

To παιχνίδι χρειάζεται 2 πράγματα για να γινει ακομα καλυτερο:

 

1. Χαμηλότερο grip

2. Πολύ καλύτερο FFB

 

Ως τότε, είναι καλύτερα να απέχεις.

Συνεχιζει ομως να παραμενει, αυτη τη στιγμη, η καλυτερη επιλογη για τους φαν των rally και ενας πολυ καλος racing τιτλος.

fixed..........

Έγινε επεξεργασία από wolves
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

fixed..........

 

 

To παιχνίδι χρειάζεται άμεσα 2 πράγματα :

To παιχνίδι χρειάζεται 2 πράγματα για να γινει ακομα καλυτερο: θα δείξει ή απλά να αναδείξει τις αδυναμίες του

 

1. Χαμηλότερο grip

2. Πολύ καλύτερο FFB

 

Ως τότε, είναι καλύτερα να απέχεις.

Συνεχιζει ομως να παραμενει, αυτη τη στιγμη, η καλυτερη επιλογη μια απλά καλή για τους φαν των rally και ενας πολυ καλος racing τιτλος. οι οποίοι όμως δεν θα βρουν ακόμα τον αντικαστάτη του καλύτερου rally game όλων των εποχών δλδ το RBR. Αν ψάχνουν κάτι αντίστοιχο , ακόμα κ τα mod του Assetto Corsa θα τους καλύψουν σαφώς περισσότερο.

 

fixed2:)

 

Έγινε επεξεργασία από liakjim
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σιγα το παιχνιδι που ηταν το RBR απλα ηταν sim και σου εσπαγε τα νευρα, για να παιζεις μονος σου καλο ηταν. Ολος ο κοσμος μαζευοταν σε σπιτια και επαιζε colin mcrae προταθληματακια ειδικες στο πλειστεισο με πιτσα και coca cola μεχρι που σταματησαν να το βγαζουν. Το οτι ηταν ευκολο ηταν και το ωραιο δεν χρειαζοταν ο αλλος να ειναι μαστερ στην οδηγηση για να το παιξει, με μια 2 φορες ανετα γυριζαν ολοι στον ιδιο ρυθμο και γινοταν χαμος. Οταν βγηκε το RBR και το αγορασα στο 1o XBOX και ειχαμε μαζευτει παρεα 6 ατομα το παιχνιδι δεν εβγαλε 15λεπτο μεχρι να πεταχτει καποιος και να πει ''ελα βγαλε τη μ@λ@#$ τωρα να παιξουμε τπτ της προκοπης" Αυτο το Dirt θα το βγαλουν και σε κονσολες η μονο PC?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.