Jump to content



Recommended Posts

DiRT Rally – Codemasters Partners With FIA World Rallycross Championship

 

Codemasters today announced a long-term collaboration with the FIA World Rallycross Championship for DiRT Rally.

The first stage of this partnership will see RX Supercars, tracks and racing modes implemented into DiRT Rally as part of Codemasters’ commitment to deliver regular content updates during the game’s Early Access phase on Steam.

 

Έγινε επεξεργασία από wolves
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nαι ναι το παρακολουθούμε στενά !!!

Αν εδώ στις πίστες έχουμε μικροεπαφές...εκεί θα πηγαίνουμε αγκαλιά ο ένας με τον άλλον...

 

:D :D :D :D :D

 

Απλά θα πέσουν κορμιά, αρένα πραγματική !!!

 

Για όσους ενδιαφέρονται μπορούν να μας επισκεφτούν

 

To πρωταθληματάκι μας... (σήμερα μέχρι Κυριακή έχει αγώνα)

 

Για τους φίλους της πίστας, το ράλλυ είναι κάτι το διαφορετικό, εκεί είσαι εσύ ο δρόμος και το χρονόμετρο...δεν τρέχεις με άλλους αλλά όταν τερματίζεις την ειδική και βλέπεις τους χρόνους τότε καταλαβαίνεις και νιώθεις τον συναγωνσιμό.

 

Για τον σημερινό αγώνα πρέπει να κάνετε την δήλωση στο πρωτάθλημα αλλιώς δεν θα μπορέσετε να βαθμολογηθείτε

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
Link to comment
Share on other sites

Το έκανα έτσι για να είναι δίκαιο.

Μερικοί έχουν χρόνο μόνο το Σ/Κ.

Το επόμενο θα είναι από την Παρασκευή μέχρι την Κυριακή.

Έτσι θα υπάρχει χρόνος μια μέρα για δοκιμές και τις άλλες για το rally.

Το επόμενο θα είναι άσφαλτος.

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έτρεξα κι εγώ στο πρωταθληματάκι, πολύ ωραία εμπειρία! Βέβαια πήγα πολύ επιφυλακτικά (δηλαδή θεόαργα) γιατί ήθελα να τερματίσω. Αυτό που μου έβγαλε το Dirt ήταν το αίσθημα ικανοποίησης που έχεις όταν καταφέρεις να πετύχεις σωστά μια σειρά διαδοχικών στροφών, κάτι που μου θύμισε τις εποχές που έπαιζα το Richard Burns. Ραντεβού στο επόμενο!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ωραια φαση ειναι. Κι ρεγω συμμετειχα. Με νευριαζουν λιγο καποιες υπερβολικες ζημιες του παιχνιδιου αλλα ενταξει δεν πειραζει. Πχ στην τελευταια διαδρομη ακουμπησα ενα προστατευτικο διχτυ και μου εσβησαν-εσπασαν ολα τα φωτα.. Αλλα σαν εμπειρια ειναι ωραια! Αναμενω το επομενο!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εγω πάλι ήμουν πολύ γκαντέμης! Το event έληγε στις 12 το βράδυ τη Κυριακή. Εγω ξεκίνησα το event στις 11, έτσι οταν τερματησα τη τελευταία ειδική δυστυχώς ήταν 00:01, και εκεί που περίμενα να δω τη κατάταξη με το που τερματησα, μου λέει πως ακυρωθηκα επειδή έληξε πριν ένα λεπτό! Αυτό το βρισκω λίγο φάουλ του παιχνιδιού, θα μπορούσε μετά τις 12 να μη δεχεται αλλους νεους συμμετέχοντες, αλλά αυτούς που ήδη τρέχουν να μη τους ακυρώνει. Βλέπουμε...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To επόμενο θα είναι άσφαλτος, με κατηγορία F2 και WRC

Kρίμα για τον @wargasm

Μακάρι την επόμενη φορά να είμαστε περισσότεροι

 

H φιλοσοφία είναι ότι οι αγώνες θα γίνονται μια φορά στις δύο εβδομάδες.

Διάρκεια 3 ημέρες (Δοκιμαστικά και αγώνας)

Γίνονται μια φορά στις δύο εβδομάδες με το σκεπτικό δεν μπαίνω μέσα και το πάω με την ταυτότητα στο στόμα.

Τα SP δεν είναι συχνά και όποιος το πάει τάπα και χωρίς στρατηγική μπορεί να μην τερματίσει.

 

edit: To έκανα ανά δύο εβδομάδες ώστε ο οδηγός να το δει σαν αληθινο αγώνα. Αν βγει έξω ή το καρφώσει σε κανά δέντρο μετά μπορεί να μην καταφέρει να το πάει στο SP ή και από αυτό το λάθος να χάσει αγώνα. Αν ήταν μια φορά την εβδομάδα θα οδηγούσαμε πιο χαλαρά. Ενώ τώρα το βλέπεις πιο προσεκτικά τον αγώνα. Δεν τερμάτισες πρέπει να περιμένεις άλλες δύο εβδομάδες για τον επόμενο αγώνα. Δεν λες εντάξει τι έγινε, θα τρέξω την άλλη Κυριακή...

 

Τρεις ημέρες, το ένα για shakedown, τις αλλες δύο για τον αγώνα.

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Συγχωρέστε με αλλά τέτοιου είδους mods είναι που αποπροσανατολίσανε το Colin McRae ώστε να γίνει DiRT(πέραν του ονόματος).
Έκανε μια όμορφη επιστροφή στο καθαρόαιμο Rally, με βελτίωση του μοντέλου φυσικής του. Ελπίζω να μην γυρίσουμε στα παλιά..και να 'ναι ως παρένθεση στο game και ως επιλογή στο Multi του.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν το βλέπω αρνητικά, γιατί και αυτό υπάχει στον κόσμο του ράλλυ.

Επίσης αν η φυσική είναι καλή τότε ακόμη καλύτερα.

 

Και φυσικά επιμένω στο καθαρόαιμο ράλλυ, αλλά το RX είναι κόντρα και αδρεναλίνη στο max !!!

 

Θα παρακαλέσω τον φίλο μου troffeo να μην κατέβει στους αγώνες γιατί δεν θέλω να μοιράσω πόνο και να τον στεναχωρήσω...

Link to comment
Share on other sites

Tην επόμενη εβδομάδα το update...

 

 

Another week gone already but what an eventful week it’s been, the World RX beasts have had their final coat of wax and are covered up safe and secure in the service area. That’s right, the DiRT Rally World RX update is coming next week… Try not to scuff our new cars up too much.

 

Fiesta_RX_Holjes_04_A.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.