Jump to content



Recommended Posts

Έκανα κάτι δοκιμές...στην Ελλάδα είμαι 4-5 sec πίσω απο τον πρώτο, Στην Αγγλία 2ος...

Πάντα με Subaru...τι αγωνιστικό είναι αυτό ρε μάγκες...πολύ καλή δουλειά...

Πήγα να κάνω και δοκιμές με το Ford Focus δεν τερμάτισα...οδηγιέται αλλιώς και έχει άλλη συμπεριφορά, εμένα δεν μου ταίριαξε...

 

Σε ασφαλτο που παιζω το subaru εχει καλυτερο πατημα απο οτι το focus, λογω ογκου πιστευω...

 

Μολις μπηκα ομως λιγο στο σεταπ του focus και κλειδωσα ελαφρως διαφορικα και εσφιξα αναρτησεις αλλαξε τελειως και ειναι πιο γρηγορο απο το subaru. 

 

Λειπουν και αλλα αμαξια ρε γμτ απο τα 2000's οπως xsara wrc, 206 wrc και evo. Aν τα βαλουν και αυτα θα σπερνει!!

Έγινε επεξεργασία από csaris
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Διαφορές στα physics με την v2

 

 

Οι χρόνοι είναι πιο αργοί


 

Μολις μπηκα ομως λιγο στο σεταπ του focus και κλειδωσα ελαφρως διαφορικα και εσφιξα αναρτησεις αλλαξε τελειως και ειναι πιο γρηγορο απο το subaru. 

 

 

Πάρε το Ford στον αγώνα...θα σε περιμένω με το Subaru στον τερματισμό...

 

:p :p :p:D :D :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν πιστεύω να θέλετε να στήσω αγώνα και να τα βαλουμε δίπλα-δίπλα ???

Επειδή είμαι σωστό παλικάρι και έχω πολύ μεγάλη καρδιά, εγώ θα έχω και μια ειδική παραπάνω...

 

:p :p :p :p

 

Μόνο να μην βάλουμε δεκαετία 70' και 80' έχω αλλάξει το H σε shifter...και βαριέμαι να το ξανακάνω Η...

Να παίξουμε με WRC 2001 και WRC 2010

Link to comment
Share on other sites

Δεν πιστεύω να θέλετε να στήσω αγώνα και να τα βαλουμε δίπλα-δίπλα ???

Επειδή είμαι σωστό παλικάρι και έχω πολύ μεγάλη καρδιά, εγώ θα έχω και μια ειδική παραπάνω...

[emoji14] [emoji14] [emoji14] [emoji14]

Μόνο να μην βάλουμε δεκαετία 70' και 80' έχω αλλάξει το H σε shifter...και βαριέμαι να το ξανακάνω Η...

Να παίξουμε με WRC 2001 και WRC 2010

Ασε τα μεγάλα λόγια και στήσε μία φινλανδία..... Να δούμε αν θα δεις τερματισμό γιατί if you want to finish first, first you have to finish [emoji6] Και ως γνωστό έχεις μία συμπάθεια να "αγκαλιάζεις" δέντρα και χαντάκια [emoji12] Έγινε επεξεργασία από sud1500t
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Xαχαχαχαχα

 

:D :D :D :D :D

 

Εντάξει, θα στήσω Φιλανδία, με κατηγορίες WRC 2001 και WRC 2010 !

O αγώνας θα είναι μεγάλος, προτείνω κα κάνετε προπόνηση.

 

Για να είναι δίκαιο θα τρέξουμε το Σ/Κ που μας έρχεται (9.10.2015 - 11.10.2015) , το Road Book θα βγει Πέμπτη (8.10.2015), ώστε να ξέρετε τις ειδικές και τις συνθήκες του αγώνα.

Θα έχει διάρκεια 2 ημέρες, 6 ειδικές την πρώτη ημέρα, SP ανά 3 ειδικές.

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το πρόβλημα του input stutter που είχα έφταιγε ένα external usb hub, αποσυνδέωντας το εξαφανίστηκε το πρόβλημα. Ξεκίνησα λοιπόν να ασχολούμαι λίγο με το παιχνίδι, το FFB δεν μπορώ να πώ ότι με ενθουσιάζει αλλά έχει χαβαλέ ειδικά με H-Shifter. Βέβαια θα πρέπει σίγουρα να πάρω το Universal Hub για τη Fanatec γιατί Rally με το Formula Rim δεν παλεύεται, στις φουρκέτες χάνω τα αυγά και τα πασχάλια :/

 

Τα χριστούγεννα λέω να κάνω δώρο στον ευατό μου είτε το Hub + GT Rim, είτε το Porsche 918 εάν μου έχει μείνει τίποτα από τους φόρους που καταφτάνουν.

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το πρόβλημα του input stutter που είχα έφταιγε ένα external usb hub, αποσυνδέωντας το εξαφανίστηκε το πρόβλημα. Ξεκίνησα λοιπόν να ασχολούμαι λίγο με το παιχνίδι, το FFB δεν μπορώ να πώ ότι με ενθουσιάζει αλλά έχει χαβαλέ ειδικά με H-Shifter. Βέβαια θα πρέπει σίγουρα να πάρω το Universal Hub για τη Fanatec γιατί Rally με το Formula Rim δεν παλεύεται, στις φουρκέτες χάνω τα αυγά και τα πασχάλια :/

Τα χριστούγεννα λέω να κάνω δώρο στον ευατό μου είτε το Hub + GT Rim, είτε το Porsche 918 εάν μου έχει μείνει τίποτα από τους φόρους που καταφτάνουν.

http://youtu.be/pWYVi3YTSbE

Δοκίμασες αυτό? Βελτιώνει πολύ το ffb.

http://www.racedepartment.com/downloads/impact-force-feedback.6603/

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασες αυτό? Βελτιώνει πολύ το ffb.

http://www.racedepartment.com/downloads/impact-force-feedback.6603/

Διαβασε ομως μεχρι το τελος του νηματος γιατι πρεπει να προσθεσεις μια παραμετρο που μπηκε με καποιο update μετα που βγηκε το αρχειο για το ffb
Link to comment
Share on other sites

Mην τα χρησιμοποιείται αυτά γιατί μπορεί να μην είναι συμβατά με την τελευταία έκδοση.


Σχετικά με το πρόβλημα του input stutter που είχα έφταιγε ένα external usb hub, αποσυνδέωντας το εξαφανίστηκε το πρόβλημα. Ξεκίνησα λοιπόν να ασχολούμαι λίγο με το παιχνίδι, το FFB δεν μπορώ να πώ ότι με ενθουσιάζει αλλά έχει χαβαλέ ειδικά με H-Shifter. Βέβαια θα πρέπει σίγουρα να πάρω το Universal Hub για τη Fanatec γιατί Rally με το Formula Rim δεν παλεύεται, στις φουρκέτες χάνω τα αυγά και τα πασχάλια :/

 

Δεν μου λες παλίκαρε....το τζάμι γιατί είναι ραγισμένο ???

 

Εγώ έβαλα το Shifter τώρα, το H το άφησα...Subaru rulz !!!

 

Πως σου φάνεικε το Peugeot ???

 

Πρέπει να πάρεις το Lancia 037 !!!

 

Να μας πεις εντυπώσεις.

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει δεν είμαι και ο πλέον ειδικός στο θέμα Rally, ούτε κάν με το RBR δεν είχα ασχοληθεί πάντα με τραβούσανε οι πίστες πολύ περισσότερο. Παίζω το career και αφού κέρδισα το πρώτο πακέτο αγώνων με τα credits για τη δεύτερη σειρά αγώνων πήγα κατευθείαν στα turbo 4wd και από αυτά αγόρασα το peugeot λόγω ιπποδύναμης :p, όπως καταλαβαίνεις είμαι ψιλοάσχετος ;)

 

Πάντως σαν κλασσικό turbo παλαιότερης δεκαετίας έχει το γνωστό turbo lag που όμως όταν ανεβάσει πίεση γίνεται της πουτ@ν@ς, κάτι σαν group 5 από RRE ένα πράγμα :lol:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χθες εκανα κατι περασματα απο Γερμανια μερια και μου εβγαζε μηνυμα οτι αποσυνδεεται το x360 gamepad.. Το ειχα αυτο το θεμα με την πρωτη εκδοση του dirt και μετα απο καποιο update μαλλον λυθηκε. Τωρα επανηλθε??

Fifa 16 online που παιζω με τις ωρες δεν το κανει παντως.. στην περιπτωση που τα ειχε παιξει το gamepad..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.