Jump to content



Αγορά Full Tower


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Το Amazon Είναι καλή επιλογή για αγορά κουτιού? Βλέπω εκεί έχει.ποιο πολλά από το skroutz

Τα πάντα έχει το skroutz (το e-shop δεν συμμετέχει). Ότι καλύτερο κυκλοφορεί. Μην μπλέκεις με amazon.

Link to comment
Share on other sites

Α οκ...τελικά κατέληξα στο cm storm trooper Έχω κρατήσει και απ το άσπρο τα πάντα και θα έχω πολλές επιλογές για κάποιο μονταρισμα....

Επίσης θα ήθελα να μάθω σε τι χρησιμεύει σε αυτό το κουτί μια υποδοχή που λέει xdock

8b76563e30776bd0fb5601b9e6e25566.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Αδερφε , αγορασα το φθηνοτερο Phanteks Enthoo Pro. ΔΕΝ απογοητευει το κουτι... Αυτο με το παραθυρο λεω.

Και το luxe ειναι παρομοιο απλα εχει και ετοιμα RGB leds γυρω-γυρω και λιγο διαφορετικο σχεδιασμο μπροστα, κατα τ'αλλα ειναι ιδιο.

Ειναι κουτάρες. Ευκολο στησιμο , ολα πανευκολα. Ολα δουλευουν ρολοι.

 

ΥΓ: Πιο πανω δεν ελεγες οτι κατεληξες στο cm storm trooper?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Έγινα πλέον κάτοχος του phanteks enthoo luxe full tower black

Πάρα πολύ ποιο όμορφο απο το παλιό μου και πολύ ποιο άνετο..Η μ@λ@κι@ ειναι οτι η led fan που είχα στο άλλο ειναι ποιο μικρή απο αυτούς που εχει αυτό...:(

Επίσης το USB 3 δεν λειτουργεί..το έχω συνδέσει κανονικά την θύρα της ΜΒ...:/

Link to comment
Share on other sites

Με γεια σου. Ειναι τελειο :D

 

Aν δε λειτουργει , πηγαινε το να στο αλλαξουν το κουτι. Δε νοειται νεο κουτι να μη λειτουργει. Εισαι σιγουρος οτι εβαλες drivers και τα συναφη σωστα ετσι; Αν και δε νομιζω οτι χρειαζεται να τους ξαναπερνας

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ..:) Ναι φίλε μου..και κατέβασα και τους καινούργιους..Έβαλα το κινητό μου που έχει καλώδιο USB 3 και μόνο φορτίζει δεν το ανοίγει σαν συσκευή...Μήπως είναι θέμα μητρικής...???

Link to comment
Share on other sites

Τις ρυθμισεις της συσκευης να κοιταξεις για να το δει ως αφαιρουμενο μεσο. Ειναι σωστες; Επισης τσεκαρε κανα usb3 stick ή καποιον εξωτερικο δισκο , για να μη το στελνεις πισω τσαμπα

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.