Jump to content



Αγορά Full Tower


Recommended Posts

Και μαζι με το 120ρη να το βαλεις δε θα εχεις προβλημα, αλλα καλυτερα παρεα 2 Χ 140 να ειναι.

 

 Εγω ακομη περιμενω λεφτα για ψυκτρα... Δεν αντεχεται η κατασταση με την στοκ...Που να ηθελα να κλοκαρω κιολας (που δε γινεται) ...

Παντως εχουμε ενα τεραστιο θεμα με πολλες απαντησεις με θεμα διαταξη ανεμιστηρων κλπ. Ο καθενας λεει αποψεις , εχουν επεμβει και οι περισσοτερο γνώστες του πραματος... 

 

Εδω το θεμα 

Link to comment
Share on other sites

Ναι έτσι τον βλέπω και εγώ, ανάποδα.

 

Επίσης δες το βιντεο όταν το μωρό το ξαπλώνει κάτω ( :hmm:)  και βλέπεις το επάνω μέρος. Το 200άρι μπαίνει στο κέντρο.

 

ΥΓ: Το κουτί να κοιτάς όχι το τούμπανο το μωρό  :o

Έγινε επεξεργασία από pasjohn
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εχει και Review απο την Αγαπη το συγκεκριμενο κουτι. 

Εγω ειδα reviews του enthoo pro απο την Αγαπη, ειδα απο το κοριτσι που εβαλε και ο Γιαννης ειδα και απο linus και μετα ειδα οτι υπαρχει , για να αποφανθω :p 

 

Ολα ειναι χρησιμα ακομη και μετα την αγορα :)

Link to comment
Share on other sites

Τα πανω ναι. 

 

Το αλλο στο cage, απο την αλλη πλευρα. Αυτο το ασημι να ειναι προς τα εξω. Τα γραμματα προς τα μεσα. Να βαζει θελεις, αλλιως γινεται μονομαχια μεταξυ 200ρη και 120ρη. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει όλα ειναι κομπλέ...επιτέλους...:p

Ευχαριστώ για την βοήθεια...:) Τώρα θέλω και βοήθεια και εδω...

http://www.thelab.gr/topic/145516-%CF%80%CF%81%CF%8C%CE%B2%CE%BB%CE%B7%CE%BC%CE%B1-%CE%BC%CE%B5-creative-sound-blaster-z%CF%87/

Link to comment
Share on other sites

Ειτε δε το κουμπωσες καλα, ειτε ακουμπαει κατι επανω , ειτε δεν ειναι αυτο που τριζει , αλλα ειναι καποιος ανεμιστηρας (ή δισκος ) που συντονιζει. 

 

Εκτος και αν εχει καποιο ελαττωμα απο τη μαμα.. Που δε το νομιζω. Τσεκαρε το.

 

Στο ενθου προ με 4 ανεμιστηρια και το πλαινο να ειναι αρκετα μετριας ποιοτητας, τριγμοι και τετοια δεν υπαρχουν. Και για τους δισκους εχει υλικο αντικραδασμικο στις θηκες. Τι να πω

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.