Jump to content



Λειτουργεί η μεταφορά πόρων από ελληνικο λογαριασμο στο pay-pal?


max-ed

Recommended Posts

Παιδια, με την κίνηση κεφαλαίων δεν μπορούμε να αγοράσουμε ούτε μια υδρόψυξη...ξερει κανεις αν κανω λογαριασμό στο paypal αν μπορω να περάσω σε αυτον λεφτα;

 

Ή θα με κόψει γιατι ειναι ξενος ο λογαριασμος του paypal?

Link to comment
Share on other sites

Nope.

 

ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ κινηση προς τα εξω, δεν επιτρεπεται. 

 

Το γελοιο ειναι περιμενω κ ενα refund 100+ EUR και δεν μπαινουν !

Παρακάλα να μπουν στο paypal balance τα χρήματα και όχι στην πιστωτική/τραπ.λογαριασμό. 100Ε ρύζι από Κίνα αγοράζεις, όχι αστεία :hehe:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nope.

 

ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ κινηση προς τα εξω, δεν επιτρεπεται. 

 

Το γελοιο ειναι περιμενω κ ενα refund 100+ EUR και δεν μπαινουν !

 

Γιατι? Το refund δεν ειναι κινηση προς τα μεσα?

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω και γώ κάτι... για δυνατούς λύτες.

 

Ένας φίλος μου Ελλάδα έχει χρεωστική κάρτα από τράπεζα άλλης χώρας. Αν κάνει ένα λογαριασμό paypal και μου στείλει ένα ποσό να το έχω σαν balance στον δικό μου λογαριασμό μπορώ να κάνω αγορές ή όχι?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ξερει κανείς τι γίνεται με τις τελευταίες αλλαγές????

Από ότι κατάλαβα μπορούμε πλεον απλά η τράπεζα περιορίζει μόλις συμπληρωθεί το ημερήσιο ποσό???? (πχ alphabank - 300.000€)

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανείς τι γίνεται με τις τελευταίες αλλαγές????

Από ότι κατάλαβα μπορούμε πλεον απλά η τράπεζα περιορίζει μόλις συμπληρωθεί το ημερήσιο ποσό???? (πχ alphabank - 300.000€)

 

Απολύτως τίποτα !

 

http://www.capital.gr/story/3048533/apoxaireta-to-paypal-amazon-kai-e-bay-pou-ixeres

 

Πρώτη φορά Βόρειος Κορέα !!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δοκίμασα να εισάγω μια κάρτα χρεωστική Πειραιώς που έχω. Χθες απογευματάκι δεν μου την δέχτηκε καν. Σήμερα κατά τις 00:30 μου την δέχτηκε, προσπάθησα να την επικυρώσω με την γνωστή χρέωση του 1.5 ευρώ αλλά δεν έγινε τίποτα. Βασικά όμως μπήκα αμέσως μετά στο e-banking και είδα ότι έγινε δέσμευση 1 ευρώ, η οποία δέσμευση όμως ακυρώθηκε μετά από μερικά λεπτά και στις κινήσεις δεν εμφανίστηκε τίποτα. Δεν ξέρω τι παίζει, περίεργα πράγματα.

Έγινε επεξεργασία από gokuthelegend
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.