Jump to content



Ψηφιστε το PSU σας!


MrSeanKon

Recommended Posts

Σας ευχαριστουμε κ. Samael για τα ειρωνικα σας σχολια ομως μια κι εχετε τετοιους προβληματισμους για την επομενη δημοσκοπηση θα σας προτεινα να πεταξετε το Enermax στα σκουπιδια και να αγορασετε Tanga PSU.......... :028:

[off topic] Mπααα...δεν μου κανει το Τanga,θα παω για String που ειναι κ ποιο μουρατο :116: :044: :116:

(ας μη σου χαλασω κ το θρετ ομως κ.Γιαννη :036: ) [/off topic]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

E αυτα σε διδαξαν σε αλλα forums εκει που συχναζεις οποτε μεγαλη τιμη μας εκανες παλι καλα που το σταματησες εδω (ειδομεν)......

Ε το off topic το βλεπω δεν χρειαζεται να το αναφερεις δεν ειμαι γκαβος εχω ματια γερακισια........ :077:

Link to comment
Share on other sites

E αυτα σε διδαξαν σε αλλα forums εκει που συχναζεις οποτε μεγαλη τιμη μας εκανες παλι καλα που το σταματησες εδω (ειδομεν)......

Ε το off topic το βλεπω δεν χρειαζεται να το αναφερεις δεν ειμαι γκαβος εχω ματια γερακισια........ :077:

Ρε Γιάννη και Μιχάλη σταματήστε τις βλακείες :072:

Link to comment
Share on other sites

true control 550 εδω και ενα χρονο για να κοιμαμαι ησυχος....

και ενα chietech 340αρι για backup σε ωρα αναγκης...

επομενη αγορα καποιο απο τα καινουρια psu της Antec παλι μιας και μ'αρεσει πολυ το συστημα διαχειρισης καλωδιων που εχουν ενσωματωσει...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά. Κάποιος να στείλει το link στην .... Zalman.......!!!! :077:

LOL το εβαλα γιατι δεν ειχα κατι αλλο στο μυαλο μου εκεινη τη στιγμη.....

Εχει μαλλον τη μοιρα του watercooling της Zalman.... :077:

Link to comment
Share on other sites

Ειδικα τα μεγαλα ΑΤΧ καλωδια που εχει θα σου φανουν πολυ χρησιμα Βασιλη αν σκεφθεις να βγαλεις καμμια μητρικη εξω στον αερα οπως εγω! :059: :104:

δεν καταλαβα τι εννοεις... :(

Link to comment
Share on other sites

Fortron 550W . Ειχα το Antec 550 Truecontrol για ενα χρονο , αλλα το βασικο του μειωνεκτημα ηταν ο θορυβος που εκανε λογω των δυο ανεμιστηρων του.

Το Fortron κανει πολυ λιγοτερο θορυβο , δινει περισσοτερα Ampere (Εχει δυο 12αρες γραμμες) και χρησιμοποιει καλυτερα ηλεκτρονικα. (Ρωτηστε τον Hipro ;) )

Link to comment
Share on other sites

Tα Fortron είνα απλά θεϊκά τροφοδοτικά Stelara. Μόνο με τα PCP&C μπορούν να συγκριθούν για μένα (μόνο που για τα τελευταία χρειάζεσαι δάνειο για να τα αγοράσεις!!)...

Απο που το πήρες - αν επιτρέπεται?Το έφερες απο εξωτερικό?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.