Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Τον Samael να τον ξεχάσεις. Μου ξεκαθάρισε ότι δεν τον αφήνει η γυναίκα.

εδω και ενα χ χρονικό διάστημα ανακάλυψα οτι το ατσάλι λυγίζει τελικά τόσο εύκολα όσο και ένα φύλο αλουμινόχαρτου :wassat:

(...μα ότι πει η γυναίκα!)

Link to comment
Share on other sites

Θα ειναι DX11 εξ'ολοκληρου; Γνωριζει κανεις; Γιατι καρτες τυπου 58ΧΧ δεν πανε οπως πρεπει προς το παρον.

όχι, απλά προσθέτουν 1-2 εφέ, μη φανταστείς τίποτα το τραγικό. Αντανακλάσεις στο νερό και κάτι flares νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

Ε θα πέσει καταστροφή πάλι...

Δείτε απο wow movies, vids με νεα abilities, Κλπ απο τα διαφορα classes να παρετε μια ιδεα.

Αν και με το patch αυριο, τα πιο πολλά θα μπουνε live.

5,1 giga patch lol:getlost:

Link to comment
Share on other sites

Απίστευτο το trailer για ακόμα μία φορά από την Blizzard, νόμιζα ότι έβλεπα trailer από ταινία.

Έχει τον τρόπο της (η Blizzard) να "επαναφέρει" όσους ξενέρωσαν και βαρέθηκαν.

Το παιχνίδι πάντως, πιστεύω ότι είναι πλέον καλύτερο από ποτέ. Όσοι παίξετε με το 4.0.1 patch θα το καταλάβετε,

αν και υπάρχουν ακόμα κάποια bugs.

Ελπίζω να "φτιαχτεί" το PvP (αν και PvE based game) σε αυτό το expansion, με την επαναφορά των Ranks και των Rated Battlegrounds που θα σημάνει και την μείωση του queue που δεν ήταν και λίγο. Αναμένουμε τις 7/12!

Υσ. Το Warcraft movie θα βγει; και αν ναι πότε;

Link to comment
Share on other sites

Το παιχνίδι πάντως, πιστεύω ότι είναι πλέον καλύτερο από ποτέ. Όσοι παίξετε με το 4.0.1 patch θα το καταλάβετε,

αν και υπάρχουν ακόμα κάποια bugs.

σαν την εποχή του wow classic δεν θα ξανά βγει, με οτι καλό και κακό είχε εκείνη η εποχή

τώρα αυτό το patch και το κάθε patch που βγαίνει πριν απο τα exp είναι του τύπου..... πάρτε κόσμε .. πάρτε ότι προλάβετε

Υσ. Το Warcraft movie θα βγει; και αν ναι πότε;

[ame=http://www.imdb.com/title/tt0803096/]Warcraft (2013) - IMDb[/ame]

Έγινε επεξεργασία από Borg
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

υποτίθεται ότι τα raid και τα heroic δεν θα είνια τόσο εύκολα.

Εμένα πάντως που σταμάτησα το καλοκαίρι (έδωσα το account σε φίλο) και ξαναμπήκα για αν δω το 4.0.1, δεν με έπεισαν οι αλλαγές για να ξαναρχίσω, μάλλον απογοητεύτηκα θα έλεγα.

Link to comment
Share on other sites

Από άποψη "skill" η Blizzard φαίνεται να θέλει να ανεβάσει λίγο τον πήχη αλλά σε γενικές γραμμές το WoW γίνεται πιο casual (λιγότερο farm κ.τ.λ.). Αυτή την αίσθηση μου έχει δώσει τουλάχιστον ο Cataclysm beta.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.