Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Δε πέφτει σε LFR, αρα δυσκολο για random :(

Πόσο δύσκολο είναι να πας σε flex; ειδικά αν πας σαν healer. Με 540-545ilvl έμπαινα με dps alts σε flex πριν το 6.0.2

Εγώ σαν random έκανα και flex και normal από τότε που βγήκε το SoO. Και όχι 1 run, όταν σταμάτησα το game την τελευταία φορά είχα full normal gear απο pugs.

Έγινε επεξεργασία από FrOsT
Link to comment
Share on other sites

Πόσο δύσκολο είναι να πας σε flex; ειδικά αν πας σαν healer. Με 540-545ilvl έμπαινα με dps alts σε flex πριν το 6.0.2

Εγώ σαν random έκανα και flex και normal από τότε που βγήκε το SoO. Και όχι 1 run, όταν σταμάτησα το game την τελευταία φορά είχα full normal gear απο pugs.

Ε καλά τότε, ετοιμάσου το βραδάκι να με πάς! :hehe::haha:

Link to comment
Share on other sites

Ε καλά τότε, ετοιμάσου το βραδάκι να με πάς! :hehe::haha:

Οι Hunter αυτή τη στιγμή είναι το χειρότερο dps :p

Patch 6.0.2 Class Balance

Originally Posted by Celestalon

Hunters, we're not ignoring you, or satisfied with the current situation. New data helps us find the issue. We just need to work through the discrepancies, and find out what is disguising the issue on our side. Maybe we assume this is obvious, but it'll help to hear: The goal is equality. We'll continue working toward that goal. Obviously, we are not there yet. Nor do we expect to get there at 90 (but will get closer). We *do* expect to get there at 100.

I hope you do the same for all classes.

We are. Hunters are just at the top of our list right now.

Ίσως με κάνα alt :p

Link to comment
Share on other sites

Γενικα για οποιους παιζαν SoO και καταλαβουν τι γραφω.

Το πρωην Flex δηλαδη το normal τωρα ειναι γελοιο.

Με οτι να ναι group γενικα, στον garrosh πηγε καπως ετσι:

P1: Ουτε καν δευτερο far seer, 2 engineers με το ζορι.

P2: Πρωτο intermission στο 90% , δευτερο στο 15%.

Με το που βγαινεις μεχρι να νιωσει αρχιζει P3, πατας BL κτλ.

Και οσο αφορα το πως βαραει.. Πρεπει το μεγαλυτερο hit που εφαγα να ηταν 10Κ οταν εχω 120Κ HP οταν ενα unblocked attack ηταν 250-400κ αναλογα το difficulty..Τα 10 stacks ειναι λιγο επικινδυνα μιας και εχουν φυγει πολλα defensive CD.

Το θεμα ειναι οτι λογο changes το damage οταν κανει MC ειναι λιγο επικινδυνο, η ντυμενοι που εχουν 80-90Κ HP δεν ελευθερονται τοσο γρηγορα και εχει ενα ρισκο μιας και ολοι ξερουμε στα Pug το interrupt και proper focusing ειναι κατα διαολου.

Klaxxi τα λιγοτερο HP bossakia παιζει να πεθαιναν και σε 10-20 seconds.

Έγινε επεξεργασία από potis
Link to comment
Share on other sites

Τι φάση? Εχτές στο διάβλο, κοιτάω friends list και είναι 200 άτομα να παίζουν πάλι wow.

Γαμώτο το κέρατο, τι αφήνετε τον έμπορα να μπαίνει μέσα στον ΟΚΑΝΑ?

Εδώ το q2 2014 ανέβηκαν 600κ οι συνδρομές πριν καν μπει το prepatch! Καλό bump θα γίνει με το expansion.

Στους full servers υπάρχει μεγάλο θέμα με το lag στις πόλεις τώρα που έχει γυρίσει τόσος κόσμος με το prepatch... Λες και μοιράζουν τζάμπα κουλούρια ένα πράμα!

396853_10151045058712147_1001127673_n.jpg

Που να υπήρχε και νέο content :p

Έγινε επεξεργασία από FrOsT
Link to comment
Share on other sites

Εδώ το q2 2014 ανέβηκαν 600κ οι συνδρομές πριν καν μπει το prepatch! Καλό bump θα γίνει με το expansion.

Στους full servers υπάρχει μεγάλο θέμα με το lag στις πόλεις τώρα που έχει γυρίσει τόσος κόσμος με το prepatch... Λες και μοιράζουν τζάμπα κουλούρια ένα πράμα!

396853_10151045058712147_1001127673_n.jpg

Που να υπήρχε και νέο content :p

Απλα ελιωσα ρε με την pic:hehe::hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Τι φάση? Εχτές στο διάβλο, κοιτάω friends list και είναι 200 άτομα να παίζουν πάλι wow.

Γαμώτο το κέρατο, τι αφήνετε τον έμπορα να μπαίνει μέσα στον ΟΚΑΝΑ?

Βλέπω στο D3 thread το profile: Barb Tassan, Wizz Griff.

Επ, ο Warrior και η lock του κλει από τους Lobs που είχε κάνει transfer Tarren Mill στο TBC με τον Μυκολαμπίδα ή όποιος είχε πάει μαζί.

Βλέπω μετά και το σκαιπ μσγ προφίλ εδώ στον Λάμπη. "Οκ, αυτός είναι :p"

Και οι Warrs και οι locks είναι OP (και θα φάνε nerf), αν μπεις παίζει να καείς. Πρόσεχε :whistling

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

γεια χαρα παιδια! παλιος παιχτης κι εγω ειπα μηπως καταφερω να παιξω λιγακι. απλα στον σερωερ μου πλεων (genjuros) δεν βλεπω φως.. παιζει καποιος σε καλο σερβερ που θα μπορεσει να βοηθησει κιολας?

Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα παιδια! παλιος παιχτης κι εγω ειπα μηπως καταφερω να παιξω λιγακι. απλα στον σερωερ μου πλεων (genjuros) δεν βλεπω φως.. παιζει καποιος σε καλο σερβερ που θα μπορεσει να βοηθησει κιολας?

Δυστηχως ο Genjuros ειχε παλια μεχρι και τα 70 αντε λιγο στις αρχες των 80 κοσμο. Μετα οι περισσοτεροι εφυγαν,οι μεν ξενοι γιατι ειχαν βαρεθει τους Ελληνες να σπαμαρουν στα Ελληνικα σε ολα τα Chat,οι δεν Ελληνες γιατι βαρεθηκαν.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.