Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Ποιο addon χρησιμοποιείτε ? Εγω με το cosmos ειχα κατι προβληματάκια, οποτε το έβγαλα. Δοκίμασα για λίγο το gypsy αλλά δεν μου πολυάρεσε... Χτές φόρτωσα το atlas (thanx Zyx :) ) και ειναι τζαμι , εχει τους χάρτες των instances.

Link to comment
Share on other sites

Για τα raid σας εχω καινουργιο προορισμο για βολτα.Πηγαινετε απο UnderCity.Ουτε μεχρι το κατω πατωμα δεν σας βλεπω.

Να και μια φοτο απο μενα στο instant του Uldaman.Βεβαια οσους βλεπετε θελουν να μας γνωρισουν απο κοντα.

post-649-1416071843,8934_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

ενταξη uc δεν προκειτε να την παρουν ποτε. εκτος αν δεν ειναι κανεις εκει. ειναι ετσι κατασκευαζμενο το καστρο που και 300 να μαστε μπορουμε να τα βαλουμε με χιλιαδες.:p

γιατι πολυ απλα δεν μπορουν να μπουν χαχαχα:upside::D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx [Σήμερα, στις 12:49]

δινω 15gold σε εναν priest 57+ lvl αν υπαρχει στον server μου για να βγαλω το instance brd. αν ξερετε κανεναν πειτε τον

Φιλαράκι αυτό να το βάλεις στις αγγελίες. Μην χαλάς το thread! :p

Link to comment
Share on other sites

επειδη ειχε αναφερθει το eq2 vs wow ωραια κατεβασα το game που ειναι free για μια εβδομαδα. μπορω να μιλησω. το gameplay του wow ειναι σαφως πιο ευχρηστο και πιο ποροτικο και πολεμας χωρις πολλα πολλα. καμια σχεση σε ατμοσφαιρα. ακρως ποροτικο το wow σε σχεσει με το eq2. και μην πει καποιος για κοληματα και τετοια. απο το πρωτο quest του wow σε βαζει για τα καλα στη μαχη και δεν σε πρηζη. γραφικα ΣΑΝ πολυγονα ναι το eq εχει πολυ καλυτερα. αλλα σαν ατμοσφαιρα και οπτικη ομορφια ειναι πολυ πισω. και ναι εχει πολλες επιλογες να φτιαξεις των παιχτη. αλλα αυτα τα πραγματα. δεν κανουν το Online καλο παιχνιδη. αυτα ειναι μονο για αρχη. και εγω δεν βλεπω 15 χρονα στο wow.

Link to comment
Share on other sites

βασικα να σε πω. οτι και να κανεις θα βρης καλυτερα πραγματα απο το game απο τα instance και q οταν πας 60 οποτε κανε οτι σου αρεσει. απλα να ξες οι rouge ειναι πολυ περισοτεροι οποτε θα εχεις καλυτερες πωλησεις

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx

βασικα να σε πω. οτι και να κανεις θα βρης καλυτερα πραγματα απο το game απο τα instance και q οταν πας 60 οποτε κανε οτι σου αρεσει. απλα να ξες οι rouge ειναι πολυ περισοτεροι οποτε θα εχεις καλυτερες πωλησεις

Οποτε λες να παρω ελεμενταλ ? Το Helm of Fire πουλιέται πολυ καλα απο οτι ακούω , ειναι για λεβελ 45 και ειναι πολυ πολυ καλο για δερμα. 40-50 gold minimum! Aλλά θελει πάρα πολλες ώρες φαρμινγκ για να μαζέψεις τα υλικά. Απο την άλλη λενε οτι οσο ανεβαίνεις, παυει να ειναι τοσο καλό μιας και βρίσκεις σχεδον τοσο καλά με πολυ λίγα χρήματα... Εχω μπερδευτει... Παντως με το leatherworking που τωρα φτιαχνω και μαιλ αντικείμενα, ειναι παρα πολύ καλα. Τα φοράω εγω κατα κύριο λόγο, το εχω παει 245 και ειναι πιστευω πολύ καλα για το λεβελ που ειμαι...

Link to comment
Share on other sites

πραγματικα δεν ξερω δεν εχω ασχοληθει μονο μια γνωμη ειπα. κοιτα απο θεμα armor και stamina ναι φτιαχνεις πολυ καλα αντικημενα. το προβλημα απο οτι βλεπω ειναι οτι δεν δινουν intelect καθολου και εμεις το θελουμε πανω απο ολα. 10 intelect=100 mana. μονο stamina και intelect θελουμε τα αλλα ειναι παραπανισια. agility οριακα γιατι εχουμε και τοτεμ αλλα δεν ειναι αυτο που θελουμε σαν βασικα πραγματα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Samael

Mονος του?Πως γινετε αυτο?

οχι ακριβως ετσι. απλα αν κοιμασε σε Inn δλδλ κλεινης στο "ξενοδοχειο" οσο δεν παιζεις αυξανετε μια μπαρα του xp που οταν θα ξαναπαιξεις θα σε δινη 2πλασιο xp οταν θα σκοτωνης ενα τερας. μην φαντασεις και τρελα πραγματα αλλα η blizzard δινει μια βοηθεια σε χρηστες που δεν παιζουν πολυ να μην μενουν τοσο πισω.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx

οχι ακριβως ετσι. απλα αν κοιμασε σε Inn δλδλ κλεινης στο "ξενοδοχειο" οσο δεν παιζεις αυξανετε μια μπαρα του xp που οταν θα ξαναπαιξεις θα σε δινη 2πλασιο xp οταν θα σκοτωνης ενα τερας. μην φαντασεις και τρελα πραγματα αλλα η blizzard δινει μια βοηθεια σε χρηστες που δεν παιζουν πολυ να μην μενουν τοσο πισω.

Και αυτό εχει όριο τις 15 μέρες, σου δίνει δηλαδή 1.5 λέβελ μπονους (1 bubble για κάθε 8 ώρες που κοιμάσε με μάξιμουμ τις 15 μέρες)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.