Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από RootX

Βρε, αφήστε τα μίση για alliance Vs. Horde για το παιχνίδι.

Ααααααρα αφηστε τα μισια κ αρχιστε τα μαμισια! :hehe:

Btw,thanx for the tip Nikos,οι πορτες πρεπει να ανοιξουν asap ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx [Σήμερα, στις 08:38]

οσο για σενα borg. καλα κανε οτι θες. καταρχην μιλαμε στην περιπτοση να ειμαι stealth. πιστευω οτι για τον mage o rogue εχει για ολα αντιδοτο. που ασε που κατα 75% στην πρωτη μου κινηση σε εχω με 3 combo αμα δεν παρεις το trinket θα σε εχω με 5 combo

οποτε η επομενη κινηση ειναι η 6sec stun η evi... 1500 με 1900 λογο cold blood :p ελα μετα με τα γαλατα να με κινηγας σπιτι μου. :p

Βρε αστραπογιανε θα αρχίζω να πιστεύω ότι γιατί ότι λέω πρέπει να στα εξηγώ μετά αναλυτικά γιατί δεν λειτουργεί το μυαλό σου :p η περα από rogue και shaman δεν ξέρεις τίποτα άλλο :p

Στο frost έχει ασπίδα που αντέχει 1000dmg + mana shield που είναι 500+ άρα πάμε 1500+ shield , ε μην μου λες τώρα ότι είναι ίδιες πιθανότητες με fire talents γιατί θα σε λέω noob μετά , άσε που είχα δει κιόλας mage με αυτό τον τρόπο

Αρχική απάντηση από Athens2004 [Σήμερα, στις 13:48]

noob ερώτηση here , ,

Aν έχω καταλάβει καλά οι πιό πολοι κάνετε join σε orc ,. γιατί είναι δυνατότεροι ? Αυτό συμβαίνει γενικά στους servers ?

Ηuman - elf ας πούμε δεν μετράνε ?

lol

Απλός έτυχες σε κολλημένα άτομα

Βλέπε εμένα allys και hordes :p

’μα μπεις στο σιτε στις φυλές σε λέει κατά πόσο διαφορετικά είναι μεταξύ τους ;)

και τα καλυτερα τα εχουν οι elf και undead ασε εμενα που εχω human και orc :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx

η evi... 1500 με 1900 λογο cold blood

2200 παει το crit evisc ταριφα(τελευταιο rank). μη ξεχνας οτι εχεις imp evisc στα talents που δινει 15% παραπανω dmg.

950 ειναι το default βαλε και την αυξηση 15% παει 1100 περιπου. βαλε και το critical x2 , να πως βγαινουν τα 2200. και αν εχεις preparation εχεις 2 τετοια την στιγμη που τα θελεις.

το evisc κανει στανταρ ζημια ανεξαρτητως οπλου.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από radiatedsoul

2200 παει το crit evisc ταριφα(τελευταιο rank). μη ξεχνας οτι εχεις imp evisc στα talents που δινει 15% παραπανω dmg.

950 ειναι το default βαλε και την αυξηση 15% παει 1100 περιπου. βαλε και το critical x2 , να πως βγαινουν τα 2200. και αν εχεις preparation εχεις 2 τετοια την στιγμη που τα θελεις.

το evisc κανει στανταρ ζημια ανεξαρτητως οπλου.

χμ ωραια. νε δεν το εχω τερματιση το evis για να ξερω ακριβως. ty 54lvl ειμαι ακομα ο καημενος :p to +15% το εχω νε και το preparation θα το εχω η 59 η 60 γιατι τοτε θα φτασω με τα tallents

οσο για σενα borg 1 εχω να πω εισαι πολυ Lol :p:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά παίζετε κανονικά τώρα?

Μπαίνω και μετά από λίγο με πετάει όξω.

Συν το οτι δεν βλέπω κανέναν στο guild ούτε κάποιους NPC και γενικότερα τρώει διάφορα κολλήματα. Server ή παπαριά με το patch?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από LL_NEO

η 1.5 είναι κάργα ασύμβατη με το Cosmos.

Τι προτείνεται ρε παιδιά για Interface?

Ultimate UI, αλλά δεν ξέρω τι ακριβώς προσφέρει το Cosmos, οπότε δνε ξέρω αν θα σε καλύψει, αλλά είναι πολύ καλό και αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx [Χθες, στις 12:46]

http://www.worldofwarcraft.com/

Τι είναι τα battle ground;

Το ερώτημα παραμένει αναπάντητο!!

Δυστυχώς τα προγράμματα μετάφρασης βλέπουν την σελίδα σαν εικόνα και δεν την μεταφράζουν.

Link to comment
Share on other sites

ειναι instance με σιγουρα capture the flag δλδ παιχνιδη με σημαιες. ali vs horde οπως το ut

αλλα ισως μπουν και αλλα παιχνιδια. εχει και καποια quest. δεν μπηκα εχθες παντος να το δω και γω.

το προβλημα zarra ειναι οτι ολα ειναι out of day. οποτε περιμενουμε να δουμε....

Link to comment
Share on other sites

λεφτά , λεφτά μου λείπουν τα λεφτά . Λοιπόν εκεί , όπως και στην πραγματική ζωή , είναι όλο το μυστικό του παιχνιδιού . Ένας τσογλ...ος πούλαγε στο AH , axe με 120-180 dmg , 28 per second και ταχύτητα 2,60 (που στο διάολο το βρήκε?) για level από 25 και πάνω , όσο είμαι τώρα. Ζητούσε 4.50 buy out . Καλά μέχρι να πεις "κιχ" είχε πουληθεί.

Link to comment
Share on other sites

δοκιμαζο το insomniax καλο φενετε αλλα πρεπει να ενισχυθη με το all in 1 inventory. με αυτην την προσθηκη θα ειναι πολυ καλυτερο. ακομα το ψαχνω βεβαια.

ειμαι της αποψης πια οτι το να αγορασεις κατι για Low lvl ειναι απατη. μαζεψτε οσο γινετε περισοτερα λεφτα και φτιαξτε τον παιχτη στο τελος.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.