Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Πηγα τον priestακο μου lvl 11 και τον ευχαριστιεμαι αρκετα.Μετα απο αυτον παω για rogue.

Οσο για τα bg ,η bliz το εχει γ@μ.. το θεμα..με 6000hk και 60000 contribution σε μια βδομαδα δεν πηρα rank και εμεινα blood guard.Ο φιλος μου εχασε rank με Rogue και εγινε stone guard.

Με αυτα αμφιβαλω αν ξαναπαω BG και μαλλον τον χρονο αυτον θα παιζω τον pristακο.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά , σήμερα μπήκα για πρώτη φορά Thousend neels ή feels ή τέλος πάντων πως το λένε το μέρος , πω , πω τι σιχαμερό μέρος είναι αυτό , ξεραϊλα ,όλο το φόντο έχει αυτό το ηλίθιο χρυσαφοκίτρινο χρώμα , σκέτη αηδία .

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nikos

ρε παιδιά , σήμερα μπήκα για πρώτη φορά Thousend neels ή feels ή τέλος πάντων πως το λένε το μέρος , πω , πω τι σιχαμερό μέρος είναι αυτό , ξεραϊλα ,όλο το φόντο έχει αυτό το ηλίθιο χρυσαφοκίτρινο χρώμα , σκέτη αηδία .

Nταξ,δε μπορει να ειναι ολος ο χαρτης παραδεισος ;)

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν 2 λυσεις.

Η πρωτη ειναι να παρεις μια καρτα διμηνη. Θα βαλεις το key αλλα θα αρχισει να ισχυει μετα απο 1 μηνα. Η δευτερη λυση ειναι να βαλεις μια πιστωτικη ωστε να ενεργοποιηθει ο λογαριασμος σου και μετα πατας cancel.

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ.Θα πω στον πατερα μου να μου πει τον αριθμο της καρτας του.Αμα βαλω οτι να ναι αριθμο γινεται?Και πριν χρεωθει μια μερα πριν ληξη ο μηνας να την ακυρωσω?

Link to comment
Share on other sites

@aris υπαρχει και μια τριτη λυση.

βαλε εναν 16ψηφιο αριθμο στην τυχη και θα παιξεις κανονικα. ετσι εκανα και εγω.

απλα θυμισου οταν περασει ο τσαμπα μηνας να βαλεις κανονικο αριθμο.

@γιανγκ με τα ποδια απο duskwood πας εκει ευκολα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΓιαγκΤ

Πως μπορεί ένας δρουίδης 34 να φτάσει εδώ;

Αρχική απάντηση από radiatedsoul

@γιανγκ με τα ποδια απο duskwood πας εκει ευκολα.

Γιαγκο ειναι πακετάκι να πας εκει. Αλλα αν ακολουθήσεις το δρόμο θα τα καταφέρεις. Ξεκινάς απο το Grom Gol (Stranglethorn) πας βορεια στο Duskwood και σε καποια φαση εκει πανω δεξιά θα βρεις ενα δρόμο προς τα δεξια και θα μπεις στο Dreadwind Pass. Προσεκτικά εδω γιατι ειναι 50-60 η περιοχή, προχορας παλι δεξιά και μπαινεις εκει που θελεις.

Link to comment
Share on other sites

Aris αυτο που μπορείς να κάνεις για να είσαι σίγουρος ότι ούτε η κάρτα θα χρεωθεί αλλά και θα παίξεις σιγουρα, είναι να πάρεις την κάρτα του πατέρα σου να βάλεις τους πρώτους 4 και τους 4 τελευταίους αριθμούς όπως είναι σε ατήν και τους υπόλοιπους αριθμόυς να τους βάλεις στην τύχη.Θυμήσου να βάλεις το σωστό είδος της κάρτας στο ανάλογο πεδίο. Αυτό έκανα και εγώ και έπιασε με την πρώτη:T: :T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από aris [Σήμερα, στις 16:12]

OK,πηρα καρτα.Αλλα παλι δεν παιζω γιατι παει να κατεβασει μια αναβαθμιση 160ΜΒ το 1.5patch.δεν μπορω να παιξω.Τοσο γκναντεμης ειμαι?

’μα θές πήγαινε σε ένα internet cafe εκεί άν έχουν το παιχνίδι θα το έχουν κατεβάσει και θα στο γράψουν σε cd.Αν δεν το έχουν το παιχνίδι κατέβασέ το το patch απο εκεί, θα κατέβει αρκέτα γρήγορα, έχουν πολύ γρήγορο internet.Aπο το σπίτι σου και ειδικά αν έχεις 56άρι monten θα σε πάρει πολλές ώρες να το κάτεβάσεις.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.