Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

ναι rogue ειναι.

δειτε plz αυτο το ninza looting :(

http://www.fileplanet.com/153859/150000/fileinfo/World-of-Warcraft---That-Mother-F*****!

και αυτο με τον ιδιο τυπο. τα σχολια δικα σας

http://www.fileplanet.com/153258/150000/fileinfo/World-of-Warcraft---Leeeeroooooyyyyy!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από radiatedsoul

εψαξα και εμαθα γιατι εκανε το ninja loot. διαβαστε το δικο του post με ολες τις λεπτομεριες για την "εκδικηση" του.

http://www.darkwolves.biz/forum/viewtopic.php?t=896

Ασχετο με το θέμα, αλλά σε μια από τις φοτό έκει που έχει το mage έχει κάτι στατιστικά για το πόσες ώρες έχει παίξει, πότε θα πάρει lvl κτλ.

Ξέρουμε πως το βλέπουμε αυτό? Ή μήπως είναι από cosmos ή insomniax?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Ujin

Ασχετο με το θέμα, αλλά σε μια από τις φοτό έκει που έχει το mage έχει κάτι στατιστικά για το πόσες ώρες έχει παίξει, πότε θα πάρει lvl κτλ.

Ξέρουμε πως το βλέπουμε αυτό? Ή μήπως είναι από cosmos ή insomniax?

/played

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Shaman

Ω ναι...αυτός είναι!

Ευτυχώς πήρε Alliance και δε μπορεί να μας κάνει ούτε whisper!! :p

Βρε Red, δεν ξέρω τι horde έχεις συναντήσει εσύ στο δρόμο σου, πάντως εγώ με το Sfagea που γυρίζουμε για quest, μόνο κάτι alliance ??lvl, κι αυτούς σε group 3+ ατόμων, έχουμε δει face to face...Στους υπόλοιπους έχουμε προλάβει να δούμε μόνο την πλάτη τους καθώς τρέχουν..Να μην πω για ένα warrior lvl40 που τον κυνήγαγα όταν ήμουν 32lvl και άλλα παρόμοια περιστατικά...

Α!Είδαμε και προχτές ενα mage 60αρη που κατέβηκε απο το epic, μας καθάρισε, και κάλπασε στο ηλιοβασίλεμα αισθανόμενος καλύτερος άνθρωπος που σκότωσε τους "κακούς"..Μπορεί να το είπε και στη μαμά του το βράδυ..

Α!Είδα και 4 lvl?? alliance που με έφαγαν, και μόλις έκανα rez με ξαναέφαγαν...Ούτε heal δε με άφησαν να κάνω για το "γαμώτο"...

Γενικά ένα κομπλεξικό, με χαμηλή αυτοεκτίμηση κλπ άτομο, κατα 99% θα πάρει χαρακτήρα από τους "καλούς" (βλ. alliance) και θα αισθάνεται πολύ όμορφα που ανήκει σε αυτούς..Αντίθετα ένα συνειδητοποιημένο άτομο δεν έχει πρόβλημα να πάει με τους "κακούς". Ένας ψυχολόγος μπορεί το επιβεβαιώσει.

Συμπερασματικά.....

For da HORDE!

:banging: :banging: :banging: :banging: :banging:

Δεν απαντησα για μερικες μερες διοτι ημουνα απολυτα αφοσιομενος στο lvlup..

αν και δεν θα σχολιασω τα πραγματα περι Horde και Alliance, μπορο να πω οτι δεν εχω δει μεχρι στιγμης κανεναν αξιολογο παιχτη απο τη δικη σας μερια.. χθες ειχαμε σκηλοβαρεθει να ξαπλωνουμε κατω εναν 54αρι 3 ατομα της ταξεως του lvl40 βεβεα ειχε πολυ καλα Honor points ο τυπας :D (each kill 60+ points) anyways, ειθε να συναντηθουμε καμια μερα να τα πουμε :p αν και ακομα υπαρχει τροπος να μιλαμε μεταξυ μας :devil:

Πιθανων να σας δω BG σε λιγο καιρο.. cya around

KEK :p

Link to comment
Share on other sites

αρχίζω να πιστεύω ,ότι το lvl κάθε παίκτη , είναι λίγο έως πολύ παραπλανητικό . Μπορεί ακόμη να είναι και "μαιμού" . Προσωπικά έχω έναν παίκτη (παίζω πολλούς χαρακτήρες) που είναι lvl 31 , orc warrior , επειδή όμως με ενδιαφέρει πρώτα απόλα να μαζέψω λεφτά , τον έχω λίγο παραμελημένο και απροπόνητο (τι λίγο δηλ. πολύ απροπόνητο) . Αποτέλεσμα , ο φουκαράς να τρώει πολύ ξύλο .

Όταν λοιπόν δει κάποιος έναν παίκτη 31 lvl σου λέει , "εντάξει έχει φτάσει σε κάποιο επίπεδο δύναμης " . Αμ δε , πάπαλα η υπόθεση . Ένα φιλαράκι μου , που παίζει και αυτός , είναι σε ακόμα χειρότερη κατάσταση . Είναι 33 lvl , αλλά έχει 92 χρυσά (απίστευτο και όμως αληθινό) . τα όπλα όμως που έχει είναι επιπέδου 22 - 23 lvl. Δεν έχει νόημα λοιπόν να λέμε , ξάπλωσα κάτω έναν 40αρη παίκτη , εγώ που είμαι 30αρης . Στην τελική είναι θέμα τακτικής που ακολουθεί ο καθένας στο παιχνίδι . Πάντως , όσο περνάει ο καιρός , πιστεύω ότι αυτό που λέει ο "συμφορίτης" zyx , για οικονομία στα λεφτά είναι πολύ σωστό . Στα λεφτά κρύβεται το μυστικό του παιχνιδιού και στη διαχείρισή τους . Γιαυτό και μ'αρέσει πολύ , πρέπει να βάλεις το " ξερό σου" να σκεφτεί .

Link to comment
Share on other sites

παίδες , μια βοήθεια , όποιος τυχόν ξέρει . Έφτασα alchemy πάνω από 90 , και είχα στην αποθήκη μου μια συνταγή , που σε μαθαίνει να φτιάχνεις φάρμακο , που κάνει τον παίκτη σου γίγαντα για δυο λεπτά . Ζητάει λοιπόν, για να φτιάξεις το φάρμακο , deviate fish . Που στο διάολο το βρίσκω αυτό το πράμα? Ξέρει κανείς?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nikos

παίδες , μια βοήθεια , όποιος τυχόν ξέρει . Έφτασα alchemy πάνω από 90 , και είχα στην αποθήκη μου μια συνταγή , που σε μαθαίνει να φτιάχνεις φάρμακο , που κάνει τον παίκτη σου γίγαντα για δυο λεπτά . Ζητάει λοιπόν, για να φτιάξεις το φάρμακο , deviate fish . Που στο διάολο το βρίσκω αυτό το πράμα? Ξέρει κανείς?

http://www.thottbot.com/?i=4311 ;)

Link to comment
Share on other sites

μια λίγο ηλίθια ερώτηση : Κανονικά δεν χρειάζομαι και δόλομα? Έκανα προπόνηση στην Orgrimmar , πήρα και το καλάμι , και μια "ιστορία" , σαν μπάλλα είναι , που αυξάνει λέει την πιθανότητα να πετύχεις το ψάρεμα , και τρίχες , μέχρι στιγμής ούτε σαρδέλλα :mad: δεν έχω συναντήσει , πόσο μάλλον ψαρέψει . ’ρα , γιαυτό ρωτάω , μήπως θέλει δόλωμα? Και ψάρια που υπάχρουν άφθονα , εκτός από το δικό μας το Αιγαίο , μιλάω , φυσικά ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nikos [Χθες, στις 21:49]

μια λίγο ηλίθια ερώτηση : Κανονικά δεν χρειάζομαι και δόλομα? Έκανα προπόνηση στην Orgrimmar , πήρα και το καλάμι , και μια "ιστορία" , σαν μπάλλα είναι , που αυξάνει λέει την πιθανότητα να πετύχεις το ψάρεμα , και τρίχες , μέχρι στιγμής ούτε σαρδέλλα :mad: δεν έχω συναντήσει , πόσο μάλλον ψαρέψει . ’ρα , γιαυτό ρωτάω , μήπως θέλει δόλωμα? Και ψάρια που υπάχρουν άφθονα , εκτός από το δικό μας το Αιγαίο , μιλάω , φυσικά ?

To δολωμα απλα σου ανεβάζει το skill, οποτε εχεις μεγαλύτερες πιθανότητες να πιάσεις κατι. Οποτε ναι, καλο ειναι να βαζεις...

Link to comment
Share on other sites

χτες ημουνα ubrs με 15 ατομα. ειμουνα raid leader. πριν μπουμε μεσα αρχιζω και ρωταω ολους τους warriors αν θα ρολλαρει κανεις για το Dal rend main hand. μου λενε οτι δε θα ρολλαρουν. ρωταω τον hunter και μου λεει οτι θα ρολλαρει γιατι ειναι καλο σπαθι.

απο μεσα μου σκεφτομαι οτι δεν τον κανω kick γιατι το σπαθι δεν εχει πολλες πιθανοτητες να πεσει και τον κραταω στο raid. εγω τον μονο πραγμα που θελω απο το ubrs ειναι αυτο το σπαθι.

ερχεται η μεγαλη στιγμη και κανω loot (master loot) . ειχε πεσει το σπαθι που ηθελα!! λεω καντε ρολλ οποιος το θελει και ρολλαρει το τσουτσεκι και φερνει 100!!

ημουνα ετοιμος να το παρω και να φυγω. ninja loot---->hearthstone . στο τελος του το εδωσα, και σημερα το μετανιωσα. επρεπε να το ειχα παρει και να ειχα φυγει, αλλο ενα καλο sword στα χερια ενος αχρηστου hunter.

τωρα πειτε μου εσεις, φταιω εγω που δε θα ξαναπαρω hunter σε raid? οι ανθρωποι ρολλαρουν στα παντα. οτι weapon και να πεσει και ειναι καλο θα κανουν ρολλ επειδη λεει μπορουν να το χρησιμοποιησουν.

υπαρχουν και hunters με σεβασμο προς τον συνανθρωπο. αλλα λιγοι ξερουν να παιζουν το παιχνιδι ετσι.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από radiatedsoul [Σήμερα, στις 12:07]

χτες ημουνα ubrs με 15 ατομα. ειμουνα raid leader. πριν μπουμε μεσα αρχιζω και ρωταω ολους τους warriors αν θα ρολλαρει κανεις για το Dal rend main hand. μου λενε οτι δε θα ρολλαρουν. ρωταω τον hunter και μου λεει οτι θα ρολλαρει γιατι ειναι καλο σπαθι.

απο μεσα μου σκεφτομαι οτι δεν τον κανω kick γιατι το σπαθι δεν εχει πολλες πιθανοτητες να πεσει και τον κραταω στο raid. εγω τον μονο πραγμα που θελω απο το ubrs ειναι αυτο το σπαθι.

ερχεται η μεγαλη στιγμη και κανω loot (master loot) . ειχε πεσει το σπαθι που ηθελα!! λεω καντε ρολλ οποιος το θελει και ρολλαρει το τσουτσεκι και φερνει 100!!

ημουνα ετοιμος να το παρω και να φυγω. ninja loot---->hearthstone . στο τελος του το εδωσα, και σημερα το μετανιωσα. επρεπε να το ειχα παρει και να ειχα φυγει, αλλο ενα καλο sword στα χερια ενος αχρηστου hunter.

τωρα πειτε μου εσεις, φταιω εγω που δε θα ξαναπαρω hunter σε raid? οι ανθρωποι ρολλαρουν στα παντα. οτι weapon και να πεσει και ειναι καλο θα κανουν ρολλ επειδη λεει μπορουν να το χρησιμοποιησουν.

υπαρχουν και hunters με σεβασμο προς τον συνανθρωπο. αλλα λιγοι ξερουν να παιζουν το παιχνιδι ετσι.

Το ερώτημα σου είναι ρητορικό αφού έχεις αποκρυσταλλωμένη άποψη και δεν υπάρχουν μεγάλες ελπίδες να την αλλάξεις!!

Θα κάνω όμως μια προσπάθεια!!

1) Συνθέτεις μια ομάδα με το ερώτημα που σε ενδιαφέρει, (Θέλεις φίλε να βοηθήσεις να αποκτήσω το σπαθί; ) και δεν τους κλωτσάς μετά αν διαπιστώσεις ότι δεν σου κάνουν.

2) Σου ξηγήθηκε από την αρχή ότι το θέλει, δεν σε κορόιδεψε. Εσένα πέρασε από το μυαλό σου να τον ρήξεις

3) Αν τον ρωτούσαμε θα μας έλεγε σίγουρα ότι ευτυχώς που δεν έπεσε τόσο καλό όπλο στα άχρηστα χέρια σου. Η αυτοκριτική είναι δύσκολο σπορ για οποιωνδήποτε!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.