Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

OXI δεν ειναι το οτι ο daggerspine ειναι (παλι) κατω....

απλως το δικο σας ιντερνετ ειναι ακυρο...

ΕΛΕΟΡ πια... τσαμπα πλερωνουμε τσαμπα καιει η λαμπα τσαμπα λιωνουμε...τσαμπα ουαμπα...

Link to comment
Share on other sites

xaxaxa κορυφαια φωτο. το προβλημα ειναι οτι τις τελευτεαις μερες δεν εχει προβλημα ο server του παιχνιδιου αλλα ο login server ενοιτε δεν ην δικαιολογο με τπτ. απλα το αναφερω ως ακομα χειροτερο προβλημα. καποιοι μεσα παιζουν κ καποιοι δεν μπορουν να μπουν lol

βγηκε patch παιδες να ξερετε. αντε να δουμε ποσα προβληματα θα εχουμε.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Trooper

Ημαρτον με τους μαγους...

Ο μονος priest σε ubrs, πεφτει Devout Mantle και ρολαρει ο μαγος και μου το παιρνει.

Ο μονος priest στο Scholomance, πεφτει το Devout crown, ξανα ο μαγος ρολλαρει και μου το παιρνει...

Φταιω εγω τωρα να ρολάρω σε οτι magisters πεφτει?

Εφτασα 42 lvl την priest μου αλλα τραβαω μεγαλο αγχος καθε φορα που παω σε instances.Δεν ξεκολαω να κοιταω τις ενεργειες του party μηπως και δεν προλαβω να Healωσω καποιoν και 90% την ακουω και απο πανω...

Μεχρι στιγμης 5/10 instances εχω φυγει επειδη μου την εχουν σπασει και επειδη μου εχουν βγει τα ματια εξω να ειμαι καρφωμενος συνεχεια στην οθονη.Τελειωνω το instance και νιωθω κομματια λες και επαιζα κανα 10ωρο.

Καμια προταση για πιο ευκολο healing?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx

να παρεις κ ενα druid μαζι σου :p εχει ενα heal Που τους healαρι ολους με διαφευγη το ονομα. kane spam heal με δαυτο :p

Lol μην ακούς συμβουλές απο τον παλιοrogue :p

Το spell που λεει απλα δε γινεται να το κανεις σπαμ, 3sec cast, gg kthxbye :p

Ολοι οι healers πρεπει να εχουν τα μάτια καρφωμένα στις μπάρες... Εγω βρίσκω αρκετά ενδιαφέρον το healing, ειναι συναρπαστικό να καταφέρνεις να κρατάς ζωντανούς ολους ακόμα και στην στραβή που θα γίνει.

Εμενα η στρατηγική μου ειναι να δουλεύω πολυ με το renew γιατι κανει αρκετό healing, το κανει over time, οποτε το aggro μοιράζεται στη διάρκεια του χρόνου και επίσης δε χρειάζεται να ειναι ολοι full healed ολη την ώρα. Το Τανκ και ο εαυτός μου εχουν προτεραιότητα, και μετά οι υπόλοιποι. Οταν ο μαγος κανει ΑΕ, παιρνει προτεραιότητα φυσικά και ανάλογα μετα με τις περιπτώσεις. Ολους τους κανω heal, αλλα οταν θα αρχίσει να τελειώνει το μάνα, θα πηγαίνουν τα heals μονο στο τανκ.

Link to comment
Share on other sites

και εγώ ,που έχω έναν 38αρη παπά , όταν πάω σε instance , το ξεκαθαρίζω από την αρχή . Προηγείται το healing και μετά η επίθεση. Μάνα , για μακαλίες δεν σπαταλάω . Μπροστά είναι άλλοι για να καθαρίζουν. Γιατί αν μου τελειώσει το mana και ψοφήσουν όλοι , εμένα θα βρίζουν πρώτα . Συμφωνώ πάντως ότι είναι δύσκολη και κουραστική η δουλειά του healer . Σου βγαίνουν τα μάτια .Εξυπακούεται ,ότι ο παπάς είναι 100% holly priest.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nikos

και εγώ ,που έχω έναν 38αρη παπά , όταν πάω σε instance , το ξεκαθαρίζω από την αρχή . Προηγείται το healing και μετά η επίθεση. Μάνα , για μακαλίες δεν σπαταλάω . Μπροστά είναι άλλοι για να καθαρίζουν. Γιατί αν μου τελειώσει το mana και ψοφήσουν όλοι , εμένα θα βρίζουν πρώτα . Συμφωνώ πάντως ότι είναι δύσκολη και κουραστική η δουλειά του healer . Σου βγαίνουν τα μάτια .Εξυπακούεται ,ότι ο παπάς είναι 100% holly priest.

Αυτο το εξυπακούεται δε χρειάζεται... Οποιοσδήποτε priest ειναι κατάλληλος για healer ανεξάρτητα απο το talent tree του.

Και μεχρι το 60 εξυπακούεται να τον έχεις shadow priest. Ειδικά αν παίζει σόλο αρκετά και κάνεις grinding/farming κλπ. Οταν τον πας 60 το αλλάζεις αν θελεις να εισαι μονο healer.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.