Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από RootX

Δεν γιορτάζoυν οι Hordes ρα :rofl:

Εσύ μην ποστάρεις σ' αυτό το thread γιατί με κάνεις και ανησυχώ για την πρόοδο του προγράμματος αποτοξίνωσής σου και θα σου κόψω την μεθαδόνη (aka Creative G500).

:p

Link to comment
Share on other sites

Πως ξεγελάει η εμφάνιση μερικές φορές !!

Βλέπεις κάποιον και είσαι σίγουρος ότι αναλώνει τον χρόνο του περνώντας γριούλες απέναντι, ενώ αυτός είναι ένας στυγνός εκβιαστής !!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN

Εσυ θα εχεις ξεκολλησει μεχρι τα Χριστουγεννα ή παλι θα ερθω σπιτι για να σε δω να παιζεις wow???

Χριστούγεννα??Τι μήνα έχουμε? :boxed:

Πωπω, τελικά όταν αξιοποιείς παραγωγικά το χρόνο σου περνάει ο καιρός και δεν το καταλαβαίνεις...

Αρχική απάντηση από RootX

Δεν γιορτάζoυν οι Hordes ρα :rofl:

Πες τα ρε Φάνη...

Το έχει τραγουδήσει και η ’ντζελα άλλωστε (η Σοφία Βέμπο του Azeroth).

"Οι Horde-ισμένοι δε γιορτάζουνε ποτέ", το λέει καθαρά, αλλά τι να ξέρει απο κουλτούρα ο παππούς...

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Shaman

Πες τα ρε Φάνη...

Το έχει τραγουδήσει και η ’ντζελα άλλωστε (η Σοφία Βέμπο του Azeroth).

"Οι Horde-ισμένοι δε γιορτάζουνε ποτέ", το λέει καθαρά, αλλά τι να ξέρει απο κουλτούρα ο παππούς...

:hehe:

Έλιωσα!!

Link to comment
Share on other sites

εχει παιξει κανεις rogue 21-8-22 κ ??-31-?? σε pvp? γιατι ενω το combat tree σε pve θεριζει σε pvp αν δεν εχεις την αδρεναλινη πιστευω δεν εχεις τπτ. κ ειναι φεση να περιμενης 6 λεπτα για να εσθανεσε δυνατος.

Link to comment
Share on other sites

BTW δοκίμασα χτες το νέο MMORPG Dungeons and Dragons Online: Stormreach. Το κατέβασα απο το fileplanet (ειμαι συνδρομητης) και εχει 5 μέρες δωρεάν στο stress test server. Αρκετά διαφορετικό απο το wow, πολυ ωραία γραφικά, θα ποστάρω το απογευματάκι και κανενα screenshot, διαφέρει πάντως απο τα point & click mmorpgs, δηλαδή εχει σημασία αν εχεις την ασπίδα πάνω, πως σημαδεύεις κλπ, εχει παγίδες που ο rogue πρεπει να τις απενεργοποιεί κλπ. Το μονο εκνευριστικό ειναι οτι εχει πολύ loading μιας και δεν ειναι ενοιαίος ο χάρτης, και κάθε πολη/πανδοχείο κλπ ειναι διαφορετικός χώρος και κανει load το game. Παντως ειχε ΠΟΛΥ κοσμο online, και δε φαινόταν να έχει πρόβλημα με lag.

Link to comment
Share on other sites

το ζητημα ειναι οτι η blizz sux οτι και να λεμε επρεπε να προσφαιρει καλυτερες υπηρεσιες. και υπηρεσιες δεν ειναι μονο τα PATCH και τα αντικημενα. ελπιζω να βγη κατι πολυ καλυτερο για να την ακουση λιγο η κυρια γιατι σαν πολυ την εχει δει. εχει τοσα bug το game τοσο καιρο (δεν μιλαω για το αισχος με το lag) κ δεν αξιονετε να τα φτιαξει. αυτο δεν ειναι εταιρια. την ειχα πολυ ψηλα πριν το wow αλλα πλεον ειναι κ αυτοι το ελεος το ιδιο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx [Σήμερα, στις 13:38]

το ζητημα ειναι οτι η blizz sux οτι και να λεμε επρεπε να προσφαιρει καλυτερες υπηρεσιες. και υπηρεσιες δεν ειναι μονο τα PATCH και τα αντικημενα. ελπιζω να βγη κατι πολυ καλυτερο για να την ακουση λιγο η κυρια γιατι σαν πολυ την εχει δει. εχει τοσα bug το game τοσο καιρο (δεν μιλαω για το αισχος με το lag) κ δεν αξιονετε να τα φτιαξει. αυτο δεν ειναι εταιρια. την ειχα πολυ ψηλα πριν το wow αλλα πλεον ειναι κ αυτοι το ελεος το ιδιο.

Εγώ είμαι εδώ και 50 μέρες στo Genjuros Realm και δεν έχω διαπιστώσει τίποτε από όλα αυτά. Όλα μια χαρά δουλεύουν χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα πέρα από 1-2 στιγμιαία lag την εβδομάδα τα οποία και διορθώνονται αμέσως.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SirGeorge

Εγώ είμαι εδώ και 50 μέρες στo Genjuros Realm και δεν έχω διαπιστώσει τίποτε από όλα αυτά. Όλα μια χαρά δουλεύουν χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα πέρα από 1-2 στιγμιαία lag την εβδομάδα τα οποία και διορθώνονται αμέσως.

θα σου πω 1 bug που το αντιμετοπιζω σχεδον καθημερηνα. εχω rogue οταν τον κανω kidney shot ειναι Μια κινηση stun. με το που το κανεις ο αντιπαλος αρχιζει κ φευγη, νομιζεις ομως γιατι αυτος ειναι ακομα εκει το ζητημα ειναι οτι αντε να μαθουμε να πεζουμε με τo bug ελα ομως που καμια φορα τον παει λιγο πιο εκει στα αληθεια. ειναι ελεος λεμε εχω γραψει απειρα videos Που δειχνη Live αυτο το Bug. ξες ποσους μηνες υπαρχη? ειναι τοσο δυσκολο να λυθει? και για το lag πανε σε κανα hi server να δεις ολοι παραπονιουντε για το Lag εδω φιλοι μου τρωνε wipe στο bwl διοτι δεν μπορουν να παιξουν απο το lag ειναι σοβαρα πραγματα αυτα? το παιχνιδη ειναι σχεδον 1 χρονο στην τελικη αν ειχαν απο την αρχη προβλημα οι server ας βαλει καινουργιους ουτε 1 μηνιατικο δεν θα χαλασουν αλλα ειναι ελεος τα παλικαρια

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx [Σήμερα, στις 16:13]

θα σου πω 1 bug που το αντιμετοπιζω σχεδον καθημερηνα. εχω rogue οταν τον κανω kidney shot ειναι Μια κινηση stun. με το που το κανεις ο αντιπαλος αρχιζει κ φευγη, νομιζεις ομως γιατι αυτος ειναι ακομα εκει το ζητημα ειναι οτι αντε να μαθουμε να πεζουμε με τo bug ελα ομως που καμια φορα τον παει λιγο πιο εκει στα αληθεια. ειναι ελεος λεμε εχω γραψει απειρα videos Που δειχνη Live αυτο το Bug. ξες ποσους μηνες υπαρχη? ειναι τοσο δυσκολο να λυθει? και για το lag πανε σε κανα hi server να δεις ολοι παραπονιουντε για το Lag εδω φιλοι μου τρωνε wipe στο bwl διοτι δεν μπορουν να παιξουν απο το lag ειναι σοβαρα πραγματα αυτα? το παιχνιδη ειναι σχεδον 1 χρονο στην τελικη αν ειχαν απο την αρχη προβλημα οι server ας βαλει καινουργιους ουτε 1 μηνιατικο δεν θα χαλασουν αλλα ειναι ελεος τα παλικαρια

Rogue και βλακείες, Pala rulez!!!!!!!!!!! Σοβαρά τώρα, όντως με τα ΤΕΡΑΣΤΙΑ έσοδα που έχουν από το παιχνίδι αυτό το bug θα έπρεπε να το διορθώσουν.

Τώρα για τα lag φταίει λίγο και ο παίκτης αφού σου λένε ποιοι server είναι recomended μην πας και κάνεις χαρακτήρα σε high-pop servers ή στην τελική κάνεις migration σε ένα πιο άδειο server μαζί με τα φιλαράκια σου και όλη την παρέα.

Επίσης το lag είναι και περιορισμός τοπικών γραμμών/συνδέσεων/παροχέων internet και μικρό μερίδιο ευθύνης έχει η εταιρία.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.