Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Γιωργος_Μ

LoL μαλλον το υφος του post εκανε καποιους να πιστεψουνε οτι ειχε σοβαρο χαρακτηρα.

Η αληθεια ειναι οτι με βαση τη ,απο καθαρα θεμα τυχης,

συγκυρια να γινουνε τσελο τα guilds που ειχε συμετασχει το bot εγραψα αυτο το post καθαρα για χαβαλε σε προσωπικο επιπεδο .

Οποιος προσπαθησε να κανει σοβαρο αντιλογο στο post μου ας ριξει καλυτερα κανα edit , καθως λογω της φυσης του οπως προειπα (χαβαλες σε προσωπικο επιπεδο), δεν υποκειται σε τετιου ειδους συνδιαλεξεις. :)

Και BTW αν ποτε ειχα τσακωθει με καποιον δεν επροκειτο ποτε να ριξω μπηχτη μεσω δημοσιου διαλογου.

Αρα προφανως το να υπερασπισετε ανθρωπο απο δικο μου post σε δημοσια θεα δεν νομιζω οτι θα γινει αναγκαιο !!!!!

Edit : Ψοφα Myxkakomoira :T:

Lol αργησες μερικές μερες να απαντήσεις ε ? :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ison [Σήμερα, στις 18:38]

Το ξεκινησα ...μεσα σε 2 μερες (palyed time) πηγα lvl20 (human warlcok στον Killrog server) και εχω κανει 4 φορες τα deadmines

Και η ερωτηση ειμαι αρκετα καμμενος ή υπαρχουν και χειροτερα?

Εχω άπειρες ερωτησεις αλλα βοηθαει ο κοσμος και κουτσα στραβα καλα τα παω...αν εχετε κανα tip γενικο να μου πειτε θα ημουν υποχρεως...

rofl:D :blink: :blink: :blink: :blink: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: ΑΚΟΥ ΕΡΩΤΗΣΗ!!!!!!!!!!!!!

’στο ΤΩΡΑ όσο είναι καιρός - Συμβουλή από κατεστραμμένο: ΑΣΤΟ ΤΩΡΑ !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Γιωργος_Μ [15-07-2006 12:53]

LoL μαλλον το υφος του post εκανε καποιους να πιστεψουνε οτι ειχε σοβαρο χαρακτηρα.

Η αληθεια ειναι οτι με βαση τη ,απο καθαρα θεμα τυχης,

συγκυρια να γινουνε τσελο τα guilds που ειχε συμετασχει το bot εγραψα αυτο το post καθαρα για χαβαλε σε προσωπικο επιπεδο .

Οποιος προσπαθησε να κανει σοβαρο αντιλογο στο post μου ας ριξει καλυτερα κανα edit , καθως λογω της φυσης του οπως προειπα (χαβαλες σε προσωπικο επιπεδο), δεν υποκειται σε τετιου ειδους συνδιαλεξεις. :)

Και BTW αν ποτε ειχα τσακωθει με καποιον δεν επροκειτο ποτε να ριξω μπηχτη μεσω δημοσιου διαλογου.

Αρα προφανως το να υπερασπισετε ανθρωπο απο δικο μου post σε δημοσια θεα δεν νομιζω οτι θα γινει αναγκαιο !!!!!

Edit : Ψοφα Myxkakomoira :T:

Συγχώρεσε μας ρε Γιώργο, έκανε κρύο εκείνες τις μέρες και δεν νιώσαμε το αστείο σου : p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx [Χθες, στις 18:54]

περιμενο να δω βιντεο με την κορμαρασου. οπως με ελεγες 135 κιλα 1,60 υψος :p

Αν σου ειχα πει οτι ειμαι οπως θαναι η Καλομοιρα στα 40 της τοτε μαλλον πλακα σου κανα :p

Link to comment
Share on other sites

πείτε μου ότι είναι ένα κακό όνειρο...... http://www.wow-europe.com/en/burningcrusade/townhall/classcombo.html

έχει μια λογική βέβαια, αλλά υπάρχει αληθινό μίσος!!!!! Horde raid με τα buffs του loladin? πολύ easy mode δεν γίνεται?

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλουνται οι κυριοι κυριοι,

που εχουν συνταξιοδοτηθει/καει στο wow+l2

να προσελθουν στο EQ2 (darathar).

Δεκτα ολα τα παλαια γνωστα μελη.

(DjD, Zyx, Samael, Shaman, ΓιανκΤ, Trooper κ.α.)

Το guild αποτελειται μονο απο τελειωμενα απο το wow ατομα

και επιδοξους καμμενους.

Φιλικα

Zarras+RootY

υγ, ελατε ρε, αξιζει.....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.