Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Borg

Τι να λέει αυτό ? ακυρο

Δηλ επειδή έχω φάει και εγώ shamans χωρίς να με καν ακουμπήσουν τι σημαίνει ? ... απολύτως τίποτα

Δηλαδή όταν εσύ χάσεις με το lock από κάποιο paladin χάνεις γιατί ο paladin βγάζει πιο πολύ damage από το warlock ε?Όχι γιατί γύρισε full health 4 φορες και άρα εσύ έπρεπε να του φας 4 φορές τα HP του για να κερδίσεις ενώ αυτός μόνο 1-1,5 φορά (βάζω και τα healthstone + death coil) τα δικά σου HP.

’ντε George, πάμε να κάνουμε την ίδια κουβέντα άλλη μία φορά:

To ότι νικάς το Χ,Ψ class σε duel ή οπουδήποτε αλλού δεν έχει σχέση με το DPS.

Όταν ως Paladin τον ζαλίζεις τον άλλο με bubble, heal, stun και πάλι από την αρχή αυτό δε λέγεται outDPS, οutlive λεγεται.

Επίσης, πότε έκανες 2shot τελευταία φορά κάποιον στο level σου?Θα σου θυμήσω εγώ...Ποτέ.

Η ίδια η Blizzard παραδέχεται ότι ο Shaman είναι πιο επιθετικός χαρακτήρας και ο Paladin πιο αμυντικός. Ξεχάσανε να σε ρωτήσουνε μάλλον.. :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Borg

Δηλ επειδή έχω φάει και εγώ shamans χωρίς να με καν ακουμπήσουν τι σημαίνει ? ... απολύτως τίποτα

με το φτωχο μου το μυαλο 2 εξηγησεις μπορω να δωσο οτι εφαγες shaman χωρης να σε ακουμπησουν. 1τον η ηταν afk η 2τερον ηταν afk κ οταν ξυπνησε εκανες buble buble κ hs :p

Link to comment
Share on other sites

Ο άνθρωπος είναι ζώο με επιλεκτική μνήμη : Θυμάται την νίκη , και βρίσκοντας ένα κάρο δικαιολογίες για την ήττα την ξεχνάει.

Έτσι όλοι νικούν και ουδείς ηττημένος : )

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Shaman [Χθες, στις 20:09]

Δηλαδή όταν εσύ χάσεις με το lock από κάποιο paladin χάνεις γιατί ο paladin βγάζει πιο πολύ damage από το warlock ε?Όχι γιατί γύρισε full health 4 φορες και άρα εσύ έπρεπε να του φας 4 φορές τα HP του για να κερδίσεις ενώ αυτός μόνο 1-1,5 φορά (βάζω και τα healthstone + death coil) τα δικά σου HP.

Τι κοτσάνες λες περί 4 φορές heal?!, όλα γίνονται βάση μιας ισορροπίας ανάλογα με το τι κάνει το κάθε class.

Αρχική απάντηση από Shaman [Χθες, στις 20:09]

Επίσης, πότε έκανες 2shot τελευταία φορά κάποιον στο level σου?Θα σου θυμήσω εγώ...Ποτέ.

Με ποιον ομιλώ παρακαλώ?

Αν έφαγα με 3 hit σε χαλάει ? ξεχνάς η μάλλον δεν ξέρεις τι και πως παίζεται ο παλαντιν σήμερα, μείνε εσύ στους 3 μήνες off και η άποψη σου θα είναι σεβαστή..

Αρχική απάντηση από Shaman

Όταν ως Paladin τον ζαλίζεις τον άλλο με bubble, heal, stun και πάλι από την αρχή αυτό δε λέγεται outDPS, οutlive λεγεται.

Από τα ποιο άκυρα που έχεις πει ποτέ

Ξεχνάς τον mage:blink,frost,2xShield κλπ

Ξεχνάς τον lock: coil, fear, curses(slow movement),soul link, pet stunts κλπ

Θες να στους πω όλους?

Αρχική απάντηση από Shaman [Χθες, στις 20:09]

’ντε George, πάμε να κάνουμε την ίδια κουβέντα άλλη μία φορά:

To ότι νικάς το Χ,Ψ class σε duel ή οπουδήποτε αλλού δεν έχει σχέση με το DPS.

Με ποιον ομιλώ παρακαλώ?!?!

Και τέλος κόψε την ειρωνεία γιατί θα σε βρίσω άσχημα και ας είσαι φίλος

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Borg [Σήμερα, στις 09:53]

Τι κοτσάνες λες περί 4 φορές heal?!, όλα γίνονται βάση μιας ισορροπίας ανάλογα με το τι κάνει το κάθε class.

Με ποιον ομιλώ παρακαλώ?

Αν έφαγα με 3 hit σε χαλάει ? ξεχνάς η μάλλον δεν ξέρεις τι και πως παίζεται ο παλαντιν σήμερα, μείνε εσύ στους 3 μήνες off και η άποψη σου θα είναι σεβαστή..

Με ποιον ομιλώ παρακαλώ?!?!

Και τέλος κόψε την ειρωνεία γιατί θα σε βρίσω άσχημα και ας είσαι φίλος

Εγω τα λεγα για το wow , οι παρενεργιες αρχιζουνε και αχνοφαινονται :p

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδία είναι παιχνίδι δεκτό αλλά όταν λέει ο άλλος την άποψη του ας την τεκμηριώσει, ακόμα και κοτσάνα να πει κάποιος για τον οποιοδήποτε λόγο, η ειρωνεία είναι ειρωνεία

Αρχική απάντηση από Γιωργος_Μ

Εγω τα λεγα για το wow , οι παρενεργιες αρχιζουνε και αχνοφαινονται :p

lol

:p

Link to comment
Share on other sites

Ok. Δίκιο. Δεν έπρεπε να ειρωνευτώ. Έπρεπε να σου πω κατευθειάν ότι παίζεις τόσα χρόνια και δεν έχεις μάθει ακόμα το game. Το δέχομαι.

Κάνω copy από το www.wow-europe.com -> Class Guide.

"Paladins are a defensive class designed to outlast their opponents."

Τώρα άμα τσατίζεσαι που συζητάμε, κάνε κι εσύ μία τρίμηνη διακοπή, μπορεί να σου κάνει καλό. :...:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Shaman

Ok. Δίκιο. Δεν έπρεπε να ειρωνευτώ. Έπρεπε να σου πω κατευθειάν ότι παίζεις τόσα χρόνια και δεν έχεις μάθει ακόμα το game. Το δέχομαι.

Κάνω copy από το www.wow-europe.com -> Class Guide.

"Paladins are a defensive class designed to outlast their opponents."

Τώρα άμα τσατίζεσαι που συζητάμε, κάνε κι εσύ μία τρίμηνη διακοπή, μπορεί να σου κάνει καλό. :...:

Δεν είπα ότι είναι dps class αλλά κάνει άνετα πια και dps

Και τέλος δεν τσατίζομαι γενικά , με τον τρόπο σου τσατίστηκα πριν

Αλλά τεσπα πάντα τέτοιος ήσουν :cry:

("και") εγω δεν θα κανω κανε μονο εσυ διακοπή, :unsure:

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη τραβάει 1,000 damage στο χαλαρο? και τι? 3,500 critical? και δίνει και +82strenght +74 stamina.....για να είναι σε official server πρέπει να παίζει 22 ώρες την μέρα για όλο το χρόνο (αφαίρεσα και 2 ώρες για χέσιμο με την ησυχία του διαβάζοντας κάποιο class manual, αν δεν έχει καμια χέστρα attached στην καρέκλα)...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Trooper

Μαλλον σε hacked servers...Δεν υπαρχει τετοιο item afaik...

Για να το κανει link καπου στο TBC υπαρχει αυτο το item, και αν δουμε το αμεσως προηγουμενο loot (illidan's head) παιζει το legendary να ειναι και απο εκει.Αν πεφτει η το φτιαχνεις θα δειξει.

Αν και δεν ειμαι σιγουρος αν μπορεις να κανεις spoof item links σε private servers.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από afracten [Χθες, στις 16:06]

lal?

κανε duel με αυτον.

κοιτα δεν χρειαζετε να μιλησω εγω. αν θελουν μπορουν να πουνε αλλοι που ηταν μπροστα ποιους warriors εχω κερδισει. και γενικος τους dps τους κερδιζα πολυ πιο ευκολα απο τα tanks.

και κατι τελευταιο δεν το βλεπω αυτο το axe http://www.wowhead.com/?items=2.1#0cVzc

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Larry

Για να το κανει link καπου στο TBC υπαρχει αυτο το item, και αν δουμε το αμεσως προηγουμενο loot (illidan's head) παιζει το legendary να ειναι και απο εκει.Αν πεφτει η το φτιαχνεις θα δειξει.

Αν και δεν ειμαι σιγουρος αν μπορεις να κανεις spoof item links σε private servers.

:T:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.