Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Παρακαλώ δώστε προσοχή...

Εδω και τρεις περίπου μήνες είχα παρατήσει το WoW ... (μόλις είχα πάρει και το Burning Crusade και είχα κάνει update το account)

Σήμερα αγόρασα μια pre paid card, ενω κατα την διάρκεια που το είχα παρατήσει είχα κάνει και format.

Οπότε σήμερα έκανα εγκατάσταση το WoW, δεν θυμάμαι να ζήτησε τον κωδικό στο βιβλιαράκι , στο καπάκι κάνω εγκατάσταση και το Burning Crusade.

Εκεί μου λέει για να κάνω update το account και πάτησα skip γιατί και καλά είχα κάνει όταν το είχα αγοράσει (έκανα σωστά?) ... (πάλι δεν μου ζήτησε κωδικό)

Μετα μπαίνω στο internet στον λογαριασμό μου, βάζω την κάρτα... και μετά κατεβάζω τα patch απο τον downloader της blizzard...

ΚΑΙ ΜΕΤΑ....

μπαίνω μέσα, βάζω κωδικο και με βάζει να διαλέξω realm (κάτω δεξιά δεν μου βγάζει το realm που ήμουν ... Wildhammer)

Το ερώτημα μου είναι .... υπάρχει τρόπος να βρω τους χαρακτήρες που είχα μέχρι πριν τρεις μήνες??

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ρε παιδια θελω να κανω 2 κουφες ερωτησεις :p

1)γινεται να πληρωσω μεσω paypal 2μηνη συνδρομη με καποιο τροπο κ να μουρχεται σε mail το key, αντι να τρεχω να βρω prepaid card?

2)επισης, σκεφτομαι να αγορασω wow gold αλλα υπαρχουν πολλα σαιτ κ με διαφορες τιμες..εχετε να μου προτεινετε καποιο εμπιστο, γρηγορο κ φτηνο(που να υποστηριζει οπωσδηποτε paypal)? δε θελω ναγορασω πολλα για αρχη..κανα 500αρι gold το πολυ..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Αρχική απάντηση από afracten

http://www.worldofraids.com/news/devastation.jpg

here comes the pain!!!! give power to warriors!!!!!!

εχμ. μονο σε instance γινετε use και οχι σε ολο το instance δλδ μονο στο συγγεκριμενο boss. cry more now ;p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Samael

Κ που το ξες μωρη σουπια εσυ αυτο?!?! Οο

i am so imba ;D

παντος αυτη ειναι η αληθεια ;D

"These are also Tempest Keep-only weapons used against Kael'thas"

http://www.mmo-champion.com/index.php

παρε να μαθης και κατι αλλο απο το να κανεις μονο login :p

cry more noobs ;p

και κατι τελευταιο μια ζωη στο nerf θα εισται...αρχοντες του pvp... μαλλον αρχοντες του kite... αν θελετε να κανετε DPS reroll

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αρχική απάντηση από Trooper [Σήμερα, στις 12:12]

Που ειναι ο niju ffs!

Πω πω... Το καρβουνο το ιδιο...

Ο απανθρακωμενος. :giveup:

Εγω λεω να ξεκινησω LOTR που ολοι λενε οτι τα σπαει. *

*Καλα σιγα μην δινω 13 ευρω το μηνα, αλλα λεμε και καμμια βλακεια να περασει η ωρα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx [28-04-2007 08:55]

i am so imba ;D

παντος αυτη ειναι η αληθεια ;D

"These are also Tempest Keep-only weapons used against Kael'thas"

http://www.mmo-champion.com/index.php

παρε να μαθης και κατι αλλο απο το να κανεις μονο login :p

cry more noobs ;p

και κατι τελευταιο μια ζωη στο nerf θα εισται...αρχοντες του pvp... μαλλον αρχοντες του kite... αν θελετε να κανετε DPS reroll

Η επαφη σου με ορκ πολεμιστες εχει αφησει βαθιες ουλες οι οποιες θα αργησουνε να κλεισουνε...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Trooper

αφου παιζει κι ας το κρύβει :hehe: εχε χαρη που βγήκε το armory, τιποτα δε κρύβεται πλέον!!!

Που ειναι ο niju ffs!

Έχεις στοιχεία για zyx comeback?! Εδώ να τα πεις όλα γιατί μας το παίζει καθαρός!

Τον Niju ξεχάστε τον. Σπάσανε την πόρτα και μπήκαν σπίτι του οι δικοί του. Βρήκαν άδεια τα ρούχα στην καρέκλα και τον κέρσορα στο Login Screen να αναβοσβήνει. Λένε πως μάλλον έγινε ένα με το χαρακτήρα του. Ειδοποιήσαμε τη Blizzard να του δώσει God Mode για μην τον "φάει" κανείς. Εν τω μεταξύ στα κεντρικά της Blizz δουλεύουν 24/7 να βρουν τρόπο να αντιστρέψουν την κατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

Burning is on...

Τελευταία τα έχω πάρει με την ρημάδα την Bliz...Oι σέρβερς πάνε για ομαδική αυτοκτονία...Την περασμένη Τετάρτη πάμε Kara και τα mobs πριν τον Attumen τα τρώγαμε καρέ καρέ...Μετά έστρωσε κάπως αλλά και πάλι είχε τρελά lagspikes...

Περιμένω να δώ το nerf των Pala...Είμαι περίεργος να δώ τί θα γίνει με το mana efficiency...Αυτό που έχω να πώ πάντως είναι ότι αν υπάρχει ένα class που η Bliz δεν γουστάρει είναι οι Pala...Nerf to death και το design από τα Tier είναι το πιο gay out there...¨Αμα δείτε το T6 είναι σαν αν φοράμε ταπετσαρία από παλιό αρχοντικό σπίτι Ολλανδού ντιγκιντάνγκα...Λετσαρία...Και σκάει μύτη ο Lock με τα κ@λόφτερα και ξενερώνεις την ζωή σου

YG.Τους καταραμένους τους Lock είμαι περίεργος πότε θα τους nerfάρουν...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εγω λεω παντως οτι το wow τα εφαγε τα ψωμια του...απο προσωπικη αποψη κ απο φιλους ωλεπω οτι ενα μεγαλο ποσοστο απο τους hardcore gamers του wow αρχιζουν να σταματανε το παιχνιδακι...ενας απο αυτους ειμαι κ εγω!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.