Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Πόσο σας έχει επηρεάσει το πρόσφατο banwave σε χρήστες bot;

Εμείς έχει λίγο καιρό τώρα που έτσι και αλλιώς δεν κάνουμε Raid, αλλά βλέποντας τα Forums και το in-game chat υπάρχουν και άτομα που λενε οτι κακώς έγινε το Ban γιατί τώρα δεν μπορούν να κάνουν Mythic γιατί πρέπει να κάνουν recruit!

Αν ψάχνατε λοιπόν για raiding guild τώρα θα μπορέσετε να βρείτε ευκολότερα και με καλητερο progress!

www.kotaku.com/world-of-warcraft-bot-maker-calls-it-quits-after-massiv-1704809117

Link to comment
Share on other sites

Καλά η όλη φάση με το Ban είναι για κλάματα. Συζητάνε αν πρέπει να κάνουν Ban σε παίχτες που έκλεβαν ? ( πάντα συμφωνά με τους ορούς τις Blizz ), και όχι 6 μηνες που έφαγαν αλλά δια παντός έπρεπε να τους ρίξουν.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα , μια ερώτηση θα ήθελα να κάνω , επειδή θα το παρατήσω το WoW και επειδή δεν θέλω να δώσω το account αλα μόνο τα Gold που έχω στο παίχτη , ξέρει κανείς αν υπάρχει κάποιο site έμπιστο η κάτι που θα μπορούσα να κάνω για να τα δώσω ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Τα στοιχεία που δίνει εδώ είναι αξιόπιστα; https://realmpop.com/eu.html

Αν όχι προτείνετε κάποια εναλλακτική

Με εξαίρεση τους αριθμούς των πληθυσμών (μάλλον λόγω των cr realms) ok μου φαίνονται.

Τι ψαχνεις;

Link to comment
Share on other sites

Με εξαίρεση τους αριθμούς των πληθυσμών (μάλλον λόγω των cr realms) ok μου φαίνονται.

Τι ψαχνεις;

 

Βασικά ξαναμπήκα μετά από πολλλλλύ καιρό σαν Alliance πλέον και θέλω έναν balanced server για PvP.

Τυχαία μπήκα στον Ragnaros. 

 

Επίσης τι profs παίζουν αυτόν τον καιρό;

Έγινε επεξεργασία από denz
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Warcraft movie teaser.

https://youtu.be/IqmFQY-7yQI

Είναι βίντεο 360 μοιρών δείτε το ανάλογα.

 

Μιας και δεν πρόλαβε να δει το φως του ήλιου, παίζει να το δούμε από αλλού ? Προσπάθησα να κατεβάσω και το app τις Legendary αλλά δεν βρήκα άκρη.

Link to comment
Share on other sites

Μιας και δεν πρόλαβε να δει το φως του ήλιου, παίζει να το δούμε από αλλού ? Προσπάθησα να κατεβάσω και το app τις Legendary αλλά δεν βρήκα άκρη.

 

Για δες από εδω:

 

Warcraft Movie Teaser

Legendary released a nice teaser for the Warcraft movie tonight. This is best viewed with their app on your phone, as it is a 360 spherical video. 

We contacted them to ask if recording would be allowed during the presentation and if they would release the footage from it to the public, but only got confirmation that no recording will be allowed.

Legendary took down all of the 360 degree videos, but you can download the full quality video here (right click and save as). You can watch it with VR Player, set to Over/Under format and Sphere projection.

Έγινε επεξεργασία από FrOsT
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Με τους servers τι ακριβώς παίζει;

Όπως είπα είμαι στον Ragnaros και βλέπω γύρω μου παίχτες από Stormscale, Ravencrest κτλπ. Είναι πλέον όλοι cross realm ακόμα και στο outdoor world?

Ναι έξω από τις πόλεις είναι ολοι crossrealm ανά περιοχή.

Οι πόλεις και οι περιοχές του τελευταίου expansion (τουλάχιστον στο mop) ήταν server only (εκτώς αν ήταν cr ο server φυσικά)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.