Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Άντε και το μεθεπόμενο expansion "The Return of the Lich King"

Ξαναξαναζεσταμένο φαί το WoW, μέχρι να αναγκαστούν να βγάλουν τον Sargeras ως last boss και να τελειώσει οριστικά.

Εκεί που είχα αρχίσει να γουστάρω με τον WoD, τώρα ξενέρωσα και ψάχνω κανένα άλλο MMO.

Μα ο Lich King Bolvar στον θρόνο του είναι δεν πήγε πουθενά για να γυρίσει [emoji14]
Link to comment
Share on other sites

SCAM! 1000%

 

Δεν σου απευθύνονται με το μικρό σου όνομα. (έτσι κάνει ΠΑΝΤΑ η Blizzard)

Ποτέ δεν προειδοποιούν για "investigation" απλά δρούν και τρέχεις μετά.

 

ΜΗΝ ΠΑΤΗΣΕΙΣ ΤΑ LINKS

 

https://www.youtube.com/watch?v=RTrWNtE48kM#t=50s

Ωραίος, ευχαριστώ! Απλά αν δεις το email του αποστολέα φαίνεται legit και λέω τι γίνεται.

 

Πάλι καλά που ήμουν σχεδόν σίγουρος ότι δεν έχω λογαριασμό και πάτησα να αλλάξω κωδικό. Εε εκεί επιβεβαιώθηκα μιας και μου "απάντησε" ότι δεν υπάρχει λογαριασμός με αυτό το email.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Αφού καθησα και ανέβασα το kill ας το βάλω και εδώ, πριν κάνα μήνα φαγαμε τον archimode hc αλλά αν βαριέσαι το βίντεο καθυστερεί λιγο [emoji14]

https://youtu.be/PkZ435E8Jrk

Έγινε επεξεργασία από FrOsT
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Καλημερα απο μενα ! :) Εχουμε μια Ελληνικη Guild στον Tarren Mill. Εχουμε χασει αρκετα core members είναι η αληθεια και προσφατα ξανα αρχισαμε τα raid. Αν ενδιαφερετε καποιος για raid (γινετε και cross realm) ας μου στειλει ένα αιτημα στο bnet #nikitasd2475 η μεσα στο game @Viciouslight. Προς το παρον κανουμε μονο ένα raid τη βδομαδα (normal) αλλα λεμε από βδομαδα να το παμε σε heroic. Ευχαριστω εκ των προτερων! Σας περιμενουμε !!! :)

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανείς να παίζει ακόμα από την πρώτη μέρα κυκλοφορίας του??? ΕΊΜΑΙ περίεργος

Εγώ. Αλλά πολύ χαλαρά πλεον. Δεν παιζω όπως επαιζα παλιά, και πλεον για ενα μυστήριο λόγο δεν ξενερώνω αν δεν ειμαι στο roster του raid για το βράδυ, θα βρω κάτι διαφορετικό να κανω....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Αγορασα σημερα το Draenor (17 ευρω) ετσι να υπαρχει στην ακρη,

καποια στιγμη θα παρω και 2 μηνες gametime να λιωσω λιγο.

 

Ισχυει ακομα το subscription με gold? Ειναι ευκολο?

Έγινε επεξεργασία από valantismp
Link to comment
Share on other sites

Αγορασα σημερα το Draenor (17 ευρω) ετσι να υπαρχει στην ακρη,

καποια στιγμη θα παρω και 2 μηνες gametime να λιωσω λιγο.

Ισχυει ακομα το subscription με gold? Ειναι ευκολο?

Κάνε login και στην οθόνη επιλογής χαρακτήρα συνήθως έχει ένα τεράστιο κουτί στην μέση να ρώτα αν θέλεις να αγοράσεις token, αρκεί να έχεις τα gold.

Ίσως να είναι και στην αριστερή πλευρά, κάνε μια δοκιμή.

Το token ήρθε για να μείνει!

Έγινε επεξεργασία από FrOsT
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ. Αλλά πολύ χαλαρά πλεον. Δεν παιζω όπως επαιζα παλιά, και πλεον για ενα μυστήριο λόγο δεν ξενερώνω αν δεν ειμαι στο roster του raid για το βράδυ, θα βρω κάτι διαφορετικό να κανω....

Κι εγώ αλλά ως casual. Και μάλιστα τον ίδιο χαρακτήρα, τον παμμέγιστο warrior μου, τον λατρεύω! Ποτέ δεν έπαιξα άλλο χαρακτήρα :metal:

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ αλλά ως casual. Και μάλιστα τον ίδιο χαρακτήρα, τον παμμέγιστο warrior μου, τον λατρεύω! Ποτέ δεν έπαιξα άλλο χαρακτήρα :metal:

Μάλλον μεγαλώσαμε, και έχουμε άλλες υποχρεώσεις και προτεραιότητες.....

Έγινε επεξεργασία από wesker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.