Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

16 ώρες ακομα...

Καλή τύχη στου γενναίους που για άλλη μία φορά θα προσπαθήσουν να παίξουν με το που βγεί!

Εγώ δεν το έχω αγοράσει, το θελω κουτισιο. Ξέρει κανείς αν το πουλάνε απο σήμερα πουθενά, η κλασικά από αύριο...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος FrOsT έγραψε:

16 ώρες ακομα...

Καλή τύχη στου γενναίους που για άλλη μία φορά θα προσπαθήσουν να παίξουν με το που βγεί!

Εγώ δεν το έχω αγοράσει, το θελω κουτισιο. Ξέρει κανείς αν το πουλάνε απο σήμερα πουθενά, η κλασικά από αύριο...

Άκουσα οτι αν παίζεις hunter το κουτί θα το παραλάβεις την άλλη βδομάδα!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pro tip: αν μετά το update σε anniversary windows 10 έχετε θέματα με tearing, κλειστε το DVR των windows από το Xbox app...

Το DVR ακόμα και αν το είχατε κλείσει παλιότερα ενεργοποιηται ξανά μόνο του με το anniversary update.

Έγινε επεξεργασία από FrOsT
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Τελικά στο 4Κ είναι αλλιώς το παιχνίδι βλέπω υφές, πράγματα που 11 χρόνια τώρα δεν τα είχα παρατηρήσει.  Ίσως είναι και η διαστάσεις της οθόνης που μεγάλωσαν αρκετά ( από 27" - 40" ) αλλά έχω εκπλαγεί με το πόσο ωραίο δείχνει.


20786127_823238631175679_221776150279099

Link to comment
Share on other sites

Τι λετε ρε παιδια, εχετε παιξει αλλο παιχνιδι να δειτε τι σημαινει γραφικα?

@konnos ο σχεδιασμος του σου αρεσει οχι τα γραφικα μην μπερδευεις το ενα με το αλλο. Τα γραφικα ειναι αθλια και ειναι απαραδεκτο μετα απο 13 χρονια και κατι εκατονταδες δισεκατομμυρια εσοδα να μην υπαρχει αναβαθμιση στη μηχανη γραφικων με σωστα textures και σχεδιασμο χωρις γωνιες...

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω πώς το εννοείς εσύ, τί εννοείς ως γραφικά, εγώ λέω απλώς αυτό που βλέπω στην οθόνη. Και για μένα αυτό είναι συνδυασμός του art styling που επιλέγει η εταιρεία, των υφών πάνω στα πολύγωνα και των εφέ. Επίσης τα θεωρώ αλληλένδετα. Και ξεχωριστά να τα δω, μια χαρά μου φαίνεται το καθένα, εσύ ποιό παιχνίδι εννοείς σχεδιασμό χωρίς γωνίες. Είναι καθαρά θέμα στύλ αυτό. Ή εννοείς antialiasing?

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος konnos έγραψε:

Δε ξέρω πώς το εννοείς εσύ, τί εννοείς ως γραφικά, εγώ λέω απλώς αυτό που βλέπω στην οθόνη. Και για μένα αυτό είναι συνδυασμός του art styling που επιλέγει η εταιρεία, των υφών πάνω στα πολύγωνα και των εφέ. Επίσης τα θεωρώ αλληλένδετα. Και ξεχωριστά να τα δω, μια χαρά μου φαίνεται το καθένα, εσύ ποιό παιχνίδι εννοείς σχεδιασμό χωρίς γωνίες. Είναι καθαρά θέμα στύλ αυτό. Ή εννοείς antialiasing?

Εννοω οτι εν ετη 2017 οταν θες να φτιαξεις εναν κυκλο πρεπει να ειναι κυκλος και οχι τετραγωνο.

Εχεις εναν τεραστιο πανεμορφο κοσμο και λες οτι εχεις physics, που ειναι τα physics? εγω βλεπω ενα στατικο νεκρο κοσμο με αθλιο view distance.

Δεν υπαρχει αερας, ουτε τον βλεπεις ουτε τον ακους, δεν υπαρχουν ambient sounds... σε οποιο σημειο και να εισαι το game ειναι σαν να εισαι στο διαστημα.

Που ειναι ο καιρος? μια βροχη βαλανε και αυτη... για να μην πιασουμε το φωτισμο...

Το παιχνιδι θελει αναβαθμιση αντικειμενικα και ειναι απαραδεκτο που τοσα χρονια δεν υπαρχουν αλλαγες σημαντικες και μεγαλες σε αυτον τον τομεα με καθε expansion τη στιγμη που παιρνουν λεφτα και απο τις συνδρομες + τα 40αρια των expansion.

Παρατημενο παιχνιδι που δυστυχως το παιζει ακομα πολυς κοσμος και ακομα χειροτερα με το 90% του content σε αχρηστεια. Λυπαμαι πραγματικα...

Έγινε επεξεργασία από fatalara
Link to comment
Share on other sites

πριν 16 λεπτά, το μέλος fatalara έγραψε:

Εννοω οτι εν ετη 2017 οταν θες να φτιαξεις εναν κυκλο πρεπει να ειναι κυκλος και οχι τετραγωνο.

Εχεις εναν τεραστιο πανεμορφο κοσμο και λες οτι εχεις physics, που ειναι τα physics? εγω βλεπω ενα στατικο νεκρο κοσμο με αθλιο view distance.

Δεν υπαρχει αερας, ουτε τον βλεπεις ουτε τον ακους, δεν υπαρχουν ambient sounds... σε οποιο σημειο και να εισαι το game ειναι σαν να εισαι στο διαστημα.

Που ειναι ο καιρος? μια βροχη βαλανε και αυτη... για να μην πιασουμε το φωτισμο...

Το παιχνιδι θελει αναβαθμιση αντικειμενικα και ειναι απαραδεκτο που τοσα χρονια δεν υπαρχουν αλλαγες σημαντικες και μεγαλες σε αυτον τον τομεα με καθε expansion τη στιγμη που παιρνουν λεφτα και απο τις συνδρομες + τα 40αρια των expansion.

Παρατημενο παιχνιδι που δυστυχως το παιζει ακομα πολυς κοσμος και ακομα χειροτερα με το 90% του content σε αχρηστεια. Λυπαμαι πραγματικα...

Τα λεφτα μπαινουν απο πακετα στο heartstone και απο το overwatch , το WoW ειναι μονο για τους ρομαντικους .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.