Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

  • 2 months later...

Το εχω βαλει εδω και κανα μηνα, εχει καταντησει βαρετο μεχρι αηδιας... σπαμ σε 3 σκιλ το πολυ talents που και να μην τα βαλεις δεν εγινε και κατι γενικα πολλυ απλοποιημενο και βαρετο gameplay.

Το εβαλα να δω αυτο το καινουργιο lvling system που κανει τις πετιοχες να πηγαινουν με το lvl σου και ετι εκανα τα quest σε περιοχες που δεν ειδα καν δει κιολλας η απλα τις ειχα περασει απο πανω με το mount.

 

Αντε να βγει το classic να δουμε ασπρη μερα.

Link to comment
Share on other sites

On 2/13/2018 at 8:37 PM, fatalara said:

Το εχω βαλει εδω και κανα μηνα, εχει καταντησει βαρετο μεχρι αηδιας... σπαμ σε 3 σκιλ το πολυ talents που και να μην τα βαλεις δεν εγινε και κατι γενικα πολλυ απλοποιημενο και βαρετο gameplay.

Το εβαλα να δω αυτο το καινουργιο lvling system που κανει τις πετιοχες να πηγαινουν με το lvl σου και ετι εκανα τα quest σε περιοχες που δεν ειδα καν δει κιολλας η απλα τις ειχα περασει απο πανω με το mount.

 

Αντε να βγει το classic να δουμε ασπρη μερα.

 

Κάνεις Αρένα σε ψηλά rating, είσαι σε mythic / heroic guild να κάνεις final boss κάθε βδομάδα στη μεγίστη δυσκολία ? 
Έχεις όλους του χαρακτήρες σε και όλες τις classes 110 η τουλάχιστον αυτές που σου αρέσουν, έχεις πάρει τα Mount τους ?
Είσαι max artifact με όλους, είσαι max με όλα τα επαγγέλματα  ? 
Αν δεν κάνεις κάτι από όλα αυτά και μόνο quest επόμενο είναι να βαρεθείς. Σύμφωνο με το απλοποιημένο gameplay, αλλά  για να βγάλεις πχ. max dps πρέπει να ασχοληθείς (άσε που τώρα η πιτσιρικάδες θέλουν να πατάνε 3 κουμπιά).
Προσωπικά πιστεύω πως το Legion είναι από τα καλύτερα expansion που έχουν βγει.
Όσο για το Vanilla το πιθανότερο είναι να μην το ακουμπήσω καν, το vanilla ήταν τότε το παίξαμε γουστάραμε, καήκαμε κυριολεκτικά δεν θα είναι πότε το ίδιο.

Έγινε επεξεργασία από Peter Parker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κανα guild παίζει για εμάς τους καημένους που μπήκαμε μετά από καιρό; Είμαι απασχολημένος με το Pathfinder και με διάφορα dungeons/raids, αλλά μόνος δεν περνάει εύκολα η ώρα.

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος Peter Parker έγραψε:

 

Κάνεις Αρένα σε ψηλά rating, είσαι σε mythic / heroic guild να κάνεις final boss κάθε βδομάδα στη μεγίστη δυσκολία ? 
Έχεις όλους του χαρακτήρες σε και όλες τις classes 110 η τουλάχιστον αυτές που σου αρέσουν, έχεις πάρει τα Mount τους ?
Είσαι max artifact με όλους, είσαι max με όλα τα επαγγέλματα  ? 
Αν δεν κάνεις κάτι από όλα αυτά και μόνο quest επόμενο είναι να βαρεθείς. Σύμφωνο με το απλοποιημένο gameplay, αλλά  για να βγάλεις πχ. max dps πρέπει να ασχοληθείς (άσε που τώρα η πιτσιρικάδες θέλουν να πατάνε 3 κουμπιά).
Προσωπικά πιστεύω πως το Legion είναι από τα καλύτερα expansion που έχουν βγει.
Όσο για το Vanilla το πιθανότερο είναι να μην το ακουμπήσω καν, το vanilla ήταν τότε το παίξαμε γουστάραμε, καήκαμε κυριολεκτικά δεν θα είναι πότε το ίδιο.

Να ασχοληθω με τι?

Talents δεν εχει, skills δεν εχει και το μονο που χρειαζεσαι σε raid ειναι να ξερεις τη χορογραφια για να μεινεις ζωντανος και να σπαμαρεις τα ιδια 3 κουμπακια ολη την ωρα.

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Arkan said:

Οκ, thanks, θα το τσεκάρω!

Δεν ξέρω βέβαια αν θα υπάρχει θέμα με servers που εγώ είμαι παρκαρισμένος Grim Batol, αλλά δεν χάνω κάτι να ρωτήσω.

 

Αν θες να πας σε guild θα πρέπει να κάνεις μεταφορά δεν υπαρχή μέση λύση σε αυτό, αν δεν θες κοίτα στον server σου αν παίζει κάτι.

Link to comment
Share on other sites

 
Αν θες να πας σε guild θα πρέπει να κάνεις μεταφορά δεν υπαρχή μέση λύση σε αυτό, αν δεν θες κοίτα στον server σου αν παίζει κάτι.
Μπαίνω στο λινκ, τσεκάρω το roster, βλέπω 2-3 ονόματα από φίλους της περιοχής μου...
Μάλλον θα μετακομίσω server [emoji14]

Sent from my A0001 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, filthy_dwarf said:

εγω παιζω guildless haha

Κι εγώ μια από τα ίδια, εδώ και καιρό.

Btw, έχει πάρει κανείς το pre-order;

 

P.S.  @filthy_dwarf Κάπως κατάφερα καταλάθος να σου ζητήσω upgrade σε real-id friend. Feel free to ignore it.

Έγινε επεξεργασία από Arkan
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.