Jump to content




Wizard!

Recommended Posts

Μιλαμε τα games ειναι για γελια...Χτες παιξαμε 3 games. Στο ενα χασαμε με 600 ticket, στο αλλο νικησαμε με 800, και στο 3ο χασαμε με 300κατι ticket. Εκανα εμετο σε καθε game... Eνιωθα σαν να μην επαιζε κανενας απο την ομαδα μας. Ακομα και οταν νικησαμε ειμασταν αχρηστοι...

Link to comment
Share on other sites

πριν 6 ώρες, το μέλος icy20 έγραψε:

Μιλαμε τα games ειναι για γελια...Χτες παιξαμε 3 games. Στο ενα χασαμε με 600 ticket, στο αλλο νικησαμε με 800, και στο 3ο χασαμε με 300κατι ticket. Εκανα εμετο σε καθε game... Eνιωθα σαν να μην επαιζε κανενας απο την ομαδα μας. Ακομα και οταν νικησαμε ειμασταν αχρηστοι...

 

To ιδιο ηταν και εχθες το μεσημερι-απογευμα που επαιζα. Απο τις 8 μαχες μονο 2 ηταν διαφορας 100 tickets, ολες οι αλλες ηταν με τρελη διαφορα ειτε απο τη μερια μας ειτε απο τους αντιπαλους. Σε μια Amiens δε, ηταν τοσο γρηγορο που πηγε 300-90 μεσα στα πρωτα 3-4 λεπτα και βγηκε το τρενο το οποιο πεθανε πριν καν ξεκινησει... Εληξε 1000-200κατι αν θυμαμε καλα.

Link to comment
Share on other sites

Αν συνεχιστεί αυτό το πράγμα, έχει φάει uninstall το παιχνίδι. Είπαμε, δεν βγαίνουμε τσολιάδες, αλλά και τόση τακτική και k/d ratio whores-hunters καταστρέφουν το game. Μα, με πολυβόλο ξαπλωμένοι σε απίθανες γωνιές; Να περιμένουν να μπει ο άλλος μέσα, για να τον σκοτώσουν; Πολυβόλο έχεις, βγες και παίξε το objective. Μα, ελάχιστοι να παίζουν το objective και να κρύβονται οι περισσότεροι για να κάνουν σκορ 17-2 και να καμαρώνουν για τα επιτεύγματά τους; Ρε, δεν σοβαρευόμαστε λίγο λέω γώ.. 

Έγινε επεξεργασία από DEADLAZARUS
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που δε μπορει να γίνει αντιληφτό είναι πως έστω και ενας να hackaρει σε μία από τις μία ομάδες καταστρέφει όλη την παρτίδα .Για παράδειγμα μου έχει τύχει άτομο σε ομάδα μου να έχει κάνει 106-6 με scout η δε squad του επίσης πρώτη και παρολαυτά το παιχνίδι το χάσαμε .Φυσικά και έφαγαν report όλοι.Επίσης και το ticketing παίζει μεγάλο ρόλο. Tα περιστατικά που περιγράφετε με παραπέμπτουν σε κάτι από τα δύο  πάντως . Σε τέτοια περίπτωση quit μέχρι να βρεις server της προκοπής και δεύτερον operations only .

Έγινε επεξεργασία από chrkon
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος icy20 έγραψε:

Δεν ξερω μηπως μονο στην Ευρωπη εχουμε τετοια θεματα? Σε κατι αμερικανους streamers που ρωτησα μου ειπαν οτι τα games τους τους φανηκαν οκ. Τι να πω...

Οι Αμερικανοί δεν φημίζονται για την αντιληπτική τους ικανότητα:hehe:.

πριν 4 ώρες, το μέλος black66.gr έγραψε:

Και τι φταίει το game ρε παιδιά για την μακακία που δέρνει τον καθένα;

Και το game φταίει (ας το ονομάσουμε deathmatch να τελειώνουμε), γιατί δεν διακρίνεις, εντέλει, αν παίζεις team deathmatch ή capture the flag και οι ούγκανοι που σέρνονται σε γωνιές και υπόγεια, για να κάνουν 10 kills και 2 deaths.

Μία ώρα πριν, το μέλος chrkon έγραψε:

Αυτό που δε μπορει να γίνει αντιληφτό είναι πως έστω και ενας να hackaρει σε μία από τις μία ομάδες καταστρέφει όλη την παρτίδα .Για παράδειγμα μου έχει τύχει άτομο σε ομάδα μου να έχει κάνει 106-6 με scout η δε squad του επίσης πρώτη και παρολαυτά το παιχνίδι το χάσαμε .Φυσικά και έφαγαν report όλοι.Επίσης και το ticketing παίζει μεγάλο ρόλο. Tα περιστατικά που περιγράφετε με παραπέμπτουν σε κάτι από τα δύο  πάντως . Σε τέτοια περίπτωση quit μέχρι να βρεις server της προκοπής και δεύτερον operations only .

Μαζί σου. Αυτό κάνω πλέον.

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος sstav έγραψε:

το αφήνω εδώ και πάω να κρυφτώ....

 

Θα σε (μας) ξετρυπώσει. Άλλο επίπεδο. 

Πάω να κάνω τα ίδια τώρα. Το 'χω.

Link to comment
Share on other sites

επειδή ειμαι δουλειά δεν μπορώ να δω τώρα (ισχύει όντως; μέχρι πότε; )...αντε να μπορώ να παιξω κάτι άλλο...ψιλοβαρέθηκα να σου πω την αλήθεια εφόσον ούτε γίνομαι καλύτερος ως παίχτης, ουτε να αφιερώνω περισσότερο χρόνο μπορώ...

επειδή ειμαι δουλειά δεν μπορώ να δω τώρα (ισχύει όντως; μέχρι πότε; )...αντε να μπορώ να παιξω κάτι άλλο...ψιλοβαρέθηκα να σου πω την αλήθεια εφόσον ούτε γίνομαι καλύτερος ως παίχτης, ουτε να αφιερώνω περισσότερο χρόνο μπορώ...

Link to comment
Share on other sites

πριν 23 λεπτά, το μέλος sstav έγραψε:

το πήραμε, το πήραμε...μόνο το apocalypse εμεινε...

Ετοιμάσου για achi baba μέχρι τελικής πτώσεως.

Χθες, για πρώτη φορά, πέτυχα πολλές φορές την πίστα. Εννοείται ότι έμπαινα κατευθείαν. Πρέπει να έπαιξα 4-5 φορές τον χάρτη και το καταευχαριστήθηκα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ερωτισης... τις τελευταίες μερες παιζω απο ενα pc που εχω στο αιγιο. τα αποτελεσματα ειναι απογοητευτικα. 

i5 4440 @3.1 gtx970 ΤΡΕΛΟ bottleneck. και οι 4 πυρηνες 100% και η καρτα 35%. τι διαολο θελει i7 να δουλεψει αυτο το πραγμα σε 1080?

εννοειται ειχα frame drops μεχρι 23 fps που ειναι εντελως unplayable

Έγινε επεξεργασία από icy20
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.