Jump to content




Wizard!

Recommended Posts

Μία ώρα πριν, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Το θέμα είναι για ποιον λόγο συμβαίνει κάτι τέτοιο; Σε σημείο να αναρωτιέσαι αν σήμερα σημαδεύεις εσύ ή ο άσχετος δίδυμός σου.

Είναι θέμα server; Μηχανισμού του παιχνιδιού (δεν θα πετύχεις πάνω από χ βολές, γιατί έτσι); Ανάδρομου Δία στους πιθήκους; Τις πταίει;

 

Kατι τετοια γινοντουσαν στο Warthunder μεχρι που επεσε γενικη κατακραυγη στα φορουμ και αναβαθμισανε τους servers, μεσα σε μια νυχτα εκει η κατασταση επανηλθε στα ισια της.

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος icy20 έγραψε:

Server icons ειχατε?

Τι εννοείς; Το κίτρινο, ας πούμε, που σημαίνει package losses; Ναι, τέτοια είχα, αλλά υπήρχαν και σ' άλλες περιπτώσεις χωρίς να δημιουργείται τέτοιο χάλι....

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται να προηγείσαι με 300 ticket και να χάνεις με 100; Γίνεται. Lupkow Pass. Άσος ημίχρονο, διπλό τελικό. Δεν νομίζω ότι έχω δει περισσότερους snipers σε μια ομάδα. 

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειδα παντως οτι ερχομενος απο 1 βδομαδα bfv στο bf1 που ειναι πολυ πιο ευκολο το gameplay, 2 συνεχομενα games πανω απο 20Κ ποντους (1ος και 2ος νομιζω) και 42+ kills :)

Ειμαι σιγουρος οτι τις επομενες μερες θα παω χαλια. χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

εσύ να μιλάς πιο λίγο...την επόμενη φορά που θα σε ακούσω να λες είμαι κακός , πολύ κακός , χάλια παιζω  κτλ θα καταγράψεις σε βιντεάκι το rage- quit (ALT-F4) . unistall bf 1 - origin -& format c του οργισμένου sstav 

original.gif

εγώ πάντως μια φορά που έπαιξα ενα game επεσα στην περίπτωση που δεν γίνονταν Hitreg...

Έγινε επεξεργασία από sstav
Link to comment
Share on other sites

Τι μ@λ@κια ειναι αυτο να μην μπορεις να βρεις custom servers?

 

Με προσκαλεσαν σε ενα καταπληκτικο server χθες, (125% damage, 200% tickets, no elite classes, no single-action rifles, no 3d spotting, no minimap spotting, friendly fire on, no kill cam)

Παιξαμε 2 γυρους(εκανα καπου στα 80-90 kills, θυμηθηκα τις παλιες καλες μερες απο BF3-4) κ λογω του οτι επρεπε να φυγω βγηκα σκεφτομενος οτι θα τον βρω στoυς recent servers.

 

Αμ δε! Εψαχνα για κανα 10λεπτο, αλλαξα οτι παραμετρο αναζητησης υπηρχε αλλά ετρωγα ακυρο...αναγκάστηκα να ζητησω να με ξανακαλεσουν για να μπορεσω να τον περασω στα favorites...

 

Πραγματικα δεν τους καταλαβαινω εκει στην ΕΑ...

 

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 43 λεπτά, το μέλος sstav έγραψε:

εσύ να μιλάς πιο λίγο...την επόμενη φορά που θα σε ακούσω να λες είμαι κακός , πολύ κακός , χάλια παιζω  κτλ θα καταγράψεις σε βιντεάκι το rage- quit (ALT-F4) . unistall bf 1 - origin -& format c του οργισμένου sstav 

original.gif

εγώ πάντως μια φορά που έπαιξα ενα game επεσα στην περίπτωση που δεν γίνονταν Hitreg...

Δεν έχεις καταλάβει ότι αυτό είναι του γούρι του; Κλαίγεται όλη την ώρα και πάει και κάνει τρελά σκορ:p.

Link to comment
Share on other sites

Επαιξα λιγο με το sensitivity(το κατεβασα κι αλλο) κ ειδα οτι τελικα παιζω καλυτερα

 

Επισης με το που αλλαξα mouse καταλαβα οτι κατι πηγαινε στραβα τοσο καιρο με το deathadder, δεν ξερω τι αλλά το G703 το βολευτηκα παρα πολυ :)

 

Μεσα σε λιγα παιχνιδια εχω αρχισει κ ξαναβρισκω φορμα(παιζω κατα κόρον medic, favorite class)

bf1_2018_09_13_12_40_34_015.png

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

@sosna Ο Ακης ξερει που να με βρει :)

 

Παντως το μονο καλο με το V ειναι η παντελης ελλειψη αυτου του καρκινου που λεγεται bullet deviation κ random spread...Κ να κλ@σει ενας support προς την κατευθυνση σου, οι σφαιρες περνουν τροχια για Αφροδιτη...

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Like 2
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

οι ωρες που μαζευεται η παρέα είναι συνήθως μετά τις 1900 για ορισμένους μετά τις 2200...ΠΣΚ πιο εύκολα ...

 

Βεβαια από 20/11 θα αραιώσει ο κόσμος στο 1...

Έγινε επεξεργασία από sstav
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.