Jump to content



[WAMTA CUP] Season 1 - Race 1 (27/01/2016 @Vallelunga)


akis_z80

Recommended Posts

@Oxide Burnedbrain, @gchristod@kyr.., @Aris Teidis, @fatalara,
Επειδή βλέπω ότι δεν μπήκατε για practice online, βεβαιωθείτε ότι έχετε τα σωστά φίλτρα στο μενού επιλογής server ώστε να μπορείτε να δείτε τον WAMTA που τρέχει σε booking mode.

Τα σωστά φίλτρα είναι: Το πρώτο κουτάκι απενεργοποιημένο και τα 3 επόμενα ενεργοποιημένα!!!

Link to comment
Share on other sites

@Oxide Burnedbrain, @gchristod, @kyr.., @Aris Teidis, @fatalara,

Επειδή βλέπω ότι δεν μπήκατε για practice online, βεβαιωθείτε ότι έχετε τα σωστά φίλτρα στο μενού επιλογής server ώστε να μπορείτε να δείτε τον WAMTA που τρέχει σε booking mode.

Τα σωστά φίλτρα είναι: Το πρώτο κουτάκι απενεργοποιημένο και τα 3 επόμενα ενεργοποιημένα!!!

Thanks for the tip, έκανα practice offline.
Link to comment
Share on other sites

@Oxide Burnedbrain, @gchristod@kyr.., @Aris Teidis, @fatalara,

Επειδή βλέπω ότι δεν μπήκατε για practice online, βεβαιωθείτε ότι έχετε τα σωστά φίλτρα στο μενού επιλογής server ώστε να μπορείτε να δείτε τον WAMTA που τρέχει σε booking mode.

Τα σωστά φίλτρα είναι: Το πρώτο κουτάκι απενεργοποιημένο και τα 3 επόμενα ενεργοποιημένα!!!

εμενα μαλλον δεν με εχετε περασει και δεν με αφηνει να μπω

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έβαλα γιατί με το corel δεν έχω πολύασχοληθεί με αυτά,  :blush: (νομίζω ότι βαραίνει και το παιχνίδι χωρίς σοβαρό λόγο πάντως)

Θα τα τελειοποιήσουμε μαζί με τα lotus.

Ετοίμασέ το και στείλε μου

Link to comment
Share on other sites

δε βαραινει τπτ.Ηδη διαβαζει reflect map το παιχνιδι.Οτι του δωσεις διαβαζει.Εκτος αν του δωσεις 4Κ texture :p
Οκ , στο επομενο θα στο δωσω ετοιμο.Μπραβο παντως.

Corel? Μπλιαχ :p

Link to comment
Share on other sites

Κλαιω με το skin των dudes..... :hehe: :hehe:

Μπραβο @thazio, ειναι ολα καταπληκτικα...!!! :T: :T: :T:

Ειναι καλο αλλα δεν βλεπω αναφορα στο σημα κατατεθεν που ειναι κορινες του bowling η το white russian η τη φατσα του Dude στον ουρανο. Σαν χρωμα ειναι μια χαρα.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι καλο αλλα δεν βλεπω αναφορα στο σημα κατατεθεν που ειναι κορινες του bowling η το white russian η τη φατσα του Dude στον ουρανο. Σαν χρωμα ειναι μια χαρα.

 

Ασχολήθηκα με κάτι πιο ψαγμένο και πολύ πιο δύσκολο: 

 

https://www.pendleton-usa.com/custserv/custserv.jsp?pageName=biglebowskisweater&parentName=Heritage

 

;)

 

Επίσης έχει και κορίνα και μπάλα του bowling

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ένα μεγάλο συγνώμη απο μεριάς μου για τον αγώνα που ίσως κατέστρεψα απο κάποιους. Δε μου αρέσουν οι δικαιολογίες,απλά σήμερα είχα πολύ δύσκολη μέρα,δε δικαιολογείται και πάλι η βλακεία που έκανα. Άκη και Στέλιο περιμένω τις ανάλογες ποινές.

Ο αγώνας σε γενικές γραμμές μου φάνηκε μια χαρά,τα abarth έπρεπε ίσως να προσέξουν παραπάνω στο overlapping(στη περίπτωση μου εγω έφταιγα,όχι το abarth). Είχα μια χαρά τη δεύτερη θέση αλλά εκεί που προσπάθησα να πιέσω για να πιάσω τον Άκη,το έχασα στη πρώτη στροφή απο απροσεξία και μετά τα νεύρα όλη της μέρας μου βγήκαν στο δρόμο.

Συγνώμη και πάλι,ξενέρωσα όσο δε πάει,η μέρα μου ήταν χάλια και πάω για ποτό. Καλό βράδυ!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Fatalara συγγνώμη και πάλι, τραγικό λάθος μου (ένα από τα αμέτρητα αποψινά), έχασα το σημείο φρεναρίσματος, προσπάθησα να το ρίξω στα χορτάρια αλλά δε γινόταν να σε αποφύγω. Την ίδια ακριβώς πατατιά έκανα και στον Κυριάκο στο qualy, εντελώς αδικαιολόγητος...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Πέρασα πολύ ωραία μέχρι το τέλος όπου:

 

Ένα bug του AC ενώ έχουμε τα εργαλεία να το αντιμετωπίσουμε το κάνουμε καθεστώς.

Sorry παιδιά αλλά δεν μου έχει τύχει αυτό και έκανα αυτό που γίνεται στην πραγματικότητα σε όλους τους αγώνες!!!!!!!!!!   :angry:

Απλά ΠΟΛΥ ΑΔΙΚΟ!!!!

 

 

Για το περιστατικό με τον Στέλιο θα σιγουρευτώ μόλις ανέβει το replay από κάποιον.

 

Συγχαρητήρια σε όλους για την οδήγηση!!  :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.