Jump to content



Assetto Corsa-Mods-Downloads etc.


GeoF1

Recommended Posts

πριν 3 ώρες, το μέλος liakjim έγραψε:

Κατεβάζουμε άμεσα


Ford Fiesta RS WRC - Version 1.0 - ( No Damage - Tarmac + Gravel Spec)

1) - Included (SOON) Optional All Skinpack 2K ( 2048 X 2048 for Fast FPS ) + Base Template Added (.psd format );
2) - Included specific RL_Driver;
3) - Installation: Extract the content to: SteamApps\common\ assettocorsa\content...
[IMG]
LINK DOWNLOAD: Rallylegends Mod - Ford Fiesta RS WRC ( Tarmac + Gravel Spec) v 1.0 | RaceDepartment

NEW SPECIFIC GRAVEL TRACKS...

[IMG]
New Gravel Track "Kanniranni stage" by BTBfin and TTM: LINK INFO/DOWNLOAD: Error | Assetto Corsa support forum

[IMG]
New Gravel Track "Pine Ridge Rally" by ultranew_b: LINK INFO/DOWNLOAD: pineridgerallyv1_by_ultranewb

 

 

 

τα σπαει!!!

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος liakjim έγραψε:

Την κρατάω για όταν έρθει η σειρά μου για combo. Απίστευτα φωτορεαλιστική. Ως τότε κάτω τα χέρια σας :

Καλα, δε βλεπω να σκοτωνεται και κανεις :p

(παλι καλα δηλαδη...)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, PetrosD said:

Το BMW 850 CSi από το παραπάνω λινκ, είναι κακοφτιαγμένο.

ρε Πετρο...εισαι νεος στο παιχνιδι και αρχιζεις τα Mods? Αρχισε να παιζεις με τα official για να μπεις στη λογικη του :)

Link to comment
Share on other sites

simulation / arcade η semiarcade δεν εχει καμμια σημασια ποια ειναι η κατηγορια του.Ειναι απλα ενα παιχνιδι που πρεπει να αφιερωσεις ωρες για να το μαθεις καλα.Οποτε γνωμη μου ειναι να μην ασχολεισαι για αρχη με κατι διαφορετικο απο τα stuff της kunos

 

Link to comment
Share on other sites

Ελάχιστα mods αξίζουν. Αυτά θα τα βρεις στο επίσημο forum. Τα υπόλοιπα κατά 99.99999% είναι άθλια παράνομα rips , με κλεμμένα physics και ήχους.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, GoMaR said:

.Ειναι απλα ενα παιχνιδι που πρεπει να αφιερωσεις ωρες για να το μαθεις καλα.Οποτε γνωμη μου ειναι να μην ασχολεισαι για αρχη με κατι διαφορετικο απο τα stuff της kunos

 

Έτσι θα κάνω, αλλά ο χρόνος που μπορώ να διαθέσω είναι λίγος και όχι κάθε μέρα, δυστυχώς.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.